Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:22 09.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(3) [re: Sandino]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано18.07.12 19:40



Хехе, не е лоша книгата бе,ама трябва да си в по-така състояние на ума....нали...



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(3) [re: Windows98 SE]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано19.07.12 02:42



"За някои особености при залагането на хандбал" Ужасно скучно четиво, не го препоръчвам. Друго, друго... Мики Спилейн и Чейс в големи количества. "Кратка история на почти всичко", "Елегантната вселена" (нищо елегантно няма, бах тия 11 измерни теории за суперструните), "Черният обелиск" (за 193456342 път), биографията на Тони Адамс.

Но, това, което задължително препоръчвам на всички дето са внимавали в час по английски е "Amarillo Slim in a world of fat people". Обещавам ви да се спукате от смях, всички истории в тая книга са съвсем истински.

Strange thing how people like to be seduced but often forget to seduce back


Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(3) [re: El Capitan]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано20.07.12 11:25



Това Дзена или Блайндсайта?

"You can't trust quotes on the internet." – Benjamin Franklin


Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(3) [re: Windows98 SE]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано20.07.12 11:32



Кино:
Риболов в пустинята- мислех че ще е някаква любовна, трагична, мудна досада, а то се оказа много забавно филмче, със свежи диалози.
Спайдърмен- сравнително приятно съм изненадат, определено ми харесва повече от другата поредица, само да не бяха кастнали тая фъфлеща селянка Ема Стоун, дето не мога да разбера какво са и харесали толкова и я бутат във всеки втори филм.
Книги: The Croning- Laird Barron- космическа досада за заговор на космически лъфкрафтиански полубожества да ни изплюскат. Уж хорър. За пореден път напоследък ме подвеждат тия подлоги блогърите дето за безплатни книги твърде много започнаха да се мазнят на издателите.
Сега почвам The Maze Runner по препоръка на Пожото. Да видим!
Игри:
Тия дни върви яка разпродажба в стийм и си взех за жълти стотинки Metro 2033 и трите части на S.T.A.L.K.E.R. Иначе в момента играя на Borderlands.

"You can't trust quotes on the internet." – Benjamin Franklin


Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(3) [re: Sandino]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано20.07.12 12:52



Дано да ти хареса Мейз рънъра... на мен най ми допадна 2-рата книга от трилогията, на третата вече леко губех търпение и концентрация в дадени моменти... Хареса ми на мен, ама малко момчешка ми дойде, затова ти я препоръчах на теб, да видим :)
Аз още не съм почнала Unwind, много кофти, че не я намирам на аудио... наложи ми се да зачета един спин оф на The Mortal Instruments сериите, беше ми на лесно...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(3) [re: pollo]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано20.07.12 13:37



Аз съм вече на около 20%, тъничка е книжката, таман се появи пичката. Отивам да плувам сега обаче, лабиринта ще почака.

"You can't trust quotes on the internet." – Benjamin Franklin


Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(3) [re: Sandino]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано21.07.12 15:47



Абе някой да е заглеждал сериала Mad Men?



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(3) [re: LordVader]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано21.07.12 18:39



Хванах по телевизията един, два епизода, ама не ме грабна нещо. верно че не беше отначалото и не бях съвсем ориентиран в персонажите. То и времевия период не ме кефи особено, та може би не съм много обективен. Като цяло е страшен хит и от няколко години винаги грабва по 1-2 емита.

"You can't trust quotes on the internet." – Benjamin Franklin


Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(3) [re: pollo]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано22.07.12 14:43



Хареса ми, интересна и четивна беше и след скуката на The Croning ми дойде добре. Проблема и тук обаче, както беше и в Unwind е, че авторите измислят стряскащ и интересен дистопичен сюжет, но не успяват да направят така, че да повярваш че може да се случи. Според мен създателите щяха да постигнат много по- добри резултати, ако просто ги обучават и тренират, така и така са ги хванали от малки, можеха да създадат абсолютни машини.

"You can't trust quotes on the internet." – Benjamin Franklin


Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(3) [re: Sandino]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано22.07.12 19:57



Имаш право, да, нереална е... ти първата книга ли изчете само или цялата трилогия? Е не е ли момчешка? Нямаше пъшкане и олелясване и рев на девици :)

уф, поже, стегай се!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.