Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:13 27.04.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)  
Автор SK ProleagueМодератор (ESports №1)
Публикувано18.06.12 23:01



Свърших с Чернова на Лукяненко. Доста самоирония и ебавка с "мастити" руски литературни капацитети. Милата руска картинка от началото на21ви век е същата като милата родна картинка, с тази разлика че мутрите не слушат чалга, а руски рап. Превода е супер, идеята е готина (един делничен ден, главния герой остава без дом, роднини и приятели - всички забравят за него почти моментално, дори ченгетата които го арестуваха за убийство, оттам се започва едно чудесно приключение с намесени паралелни вселени, гигантски октоподи, млади объркани тийнейджърки чукащи се за като последно(запазена марка на автора) и няколко интересни обрата). Изчетох за една вечер, нещо което не ми се е случвало от пет години. Сега малко почивка от книжната материя, довечера ще се зомбирам със Саша Барон Коен.


IT\'S OFFICIAL, GOD IS MAKING HIS SC2 DEBUT. #flash #sc2 #proleague

Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2) [re: SK Proleague]  
Автор Jair ()
Публикувано20.05.12 14:29



Two and a half men



Аз съм много дебелокожо животно и като хвана да гледам сериал много трудно нещо може да ме накара да не го гледам до край. Е 2.5 мъже успя да ме накара да го зарежа и сега ме е яд, че беше чак по средата на тоя сезон при положение, че сериала е дупка поне от 2 години насам.

В началото си беше забавен, неангажиращ, симпатичен а физиономията на чарли докато си седи на диванчето пред телевизора с биричката ми е много пасторална и успокояваща. Ма мина време, джейк порастна и от хитро лапе го направиха тъп галош, чарли вече го няма, а цялостната посока на сериала е изпростяване и затъпяване.

На мен просташкия хумор никак не ми е чужд, да не кажа, че е предпочитан. Но трябва да се прави разлика между изкуство и тъпотия. Ето изкуство:

В гората грозно гарван грачи ( о мами)
оглозган млад глиган се влачи ( о мами)
а нейде в шумата трънлива
се криеше ламя страхлива

О ламио, ой ламио ламио ти
Къде се скри! ( о ламио ламио)
О ламио, ой ламио ламио ти
Къде се скри!

И ето Генчо баш юнака
реши да наебе ламята
ламята грозно диво съска
от сливата си огън пръска

О ламио, ой ламио ламио ти
Къде се скри! ( о ламио ламио)
О ламио, ой ламио ламио ти
Къде се скри!

През храстите се той провира (ой ламио)
отсякъде добре брониран
и акта полов ще е спорен
със хуя му огнеупорен

О ламио, ой ламио ламио ти
Къде се скри! ( о ламио ламио)
О ламио, ой ламио ламио ти
Къде се скри!

И влезе Генчо в пещерата (ой ламио)
нагоре вдигна и краката (ой ламио)
със хуя си я изтърбуши
и сливата и взе да пуши

О ламио, ой ламио ламио ти
Нима боли! ( о ламио ламио)
О ламио, ой ламио ламио ти
Нима боли!

Но Генчо нещо взе да пъшка (ой ламио)
уви ламята беше МЪЖКА ( ой ламио)
и докато реагира
тя в гъзъ му го навира ааааааааххххххх

ОЙЙЙ Генчо, Ой Генчо ТИ
нима боли (ой Генчо Генчо)
ОЙЙЙ Генчо, Ой Генчо ТИ
нима боли

..със черно фередже..


А пет минутен разговор колко люта пръдня пуснала русата мацка е тъпотия.




Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2) [re: SK Proleague]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано20.05.12 15:18



Не мога да не ви върна към Авенджърите за секунда, за да поздравя Пожето и Тони с нещо много специално







Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2) [re: nerra]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано20.05.12 15:25



малко богче





наджата: да се задавиш с гумичката дано, ирейзър такъв!


Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2) [re: nerra]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано20.05.12 16:15







That’s the secret, I’m always angry.

Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2) [re: Jair]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано20.05.12 16:39



Между другото копеле, тая песен съм я пял като дете невръстно МНОООГО преди Черно Фередже изобщо да ги има.
Некви идиоти от големите ни зарибяваха да учим текста и после ни пращаха да я пеем на бабите и майките пред блока...само че в нашя вариант в шумата трънлива се криеше ламя еблива-е тая последната дума колко бонус точки ми донесе докато разбера кво точно значи, не е за разказване....



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2) [re: El Capitan]  
Автор Jair ()
Публикувано20.05.12 16:43



да, черно фередже черпят много текстове от народното творчество...не съм сигурен кои са си тяхни и кои карат някой айдук с ямурлук да им яде от хладилника и не ме интересува много :)




Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2) [re: Jair]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано20.05.12 16:44



Еееее, не може да сравняваш класиката на Черно Фередже с някакъв измислен сериал сега, това е като да наречеш геодезист 'асфалтаджия'... oh, wait.... :)

Иначе аз съм още на Сезон 2 и ми е забавано. Джейк е малък и забавен, нямам идея като порастне какво ще го правят (е, вече имам де :)

А иначе заради теб сега съм го сложил он холд тоя, щото ме зариби с арестед дивелопмент и вече съм на края на Сезон 1. Ама той само три сезона тоя дивелопмент, което е и добре, и зле. Добре, щото може и да не изтъпее. Зле, щото са само три сезона :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2) [re: naja_haje]  
Автор Jair ()
Публикувано20.05.12 16:45



усетил си с АД къде е ключа от бараката :) нищо, догодина ще има нов сезон :)

АД е малко като тоя клуб, като навлезнеш в терминологията и лафовете и няма откачане. Say goodbye to these :)




Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2) [re: Jair]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано20.05.12 17:36



разликата между изкуство и тъпотия е почти толкова тънка колкото между карането в лявата и дясната лента: буквално сантиметри разделят нормалното от всички-знаем-кое!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.