Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:01 22.05.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Футбол в съботанови [re: Jair]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано19.06.12 13:16



браво :) тая вечер очаква ли се да е по-яко? и пиши после, баси, не се стискай, кво ме караш да те разпитвам... виж аз как своевремено ви уведомих за златната рокличка и токчета на цеца величкович :)

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Футбол в съботанови [re: pollo]  
Автор Jair ()
Публикувано19.06.12 13:26



верно, че можеше в другата тема да го пиша :)

за тая вечер...не знам да ти кажа. От една страна офспринг ги бях гледал и преди това, демек фактора на нетърпението малко се е изчерпал при тях. Но пък от друга страна свириха ретро албум, което също си е събитие. Но пък през всичките години са си били активна група и винаги съм знаел, че ще се засечем рано или късно, макар че не съм се надявал два пъти в едногодишен период.

От друга страна гарбидж с тяхната голяма почивка ги бях отписал, наистина. Новия албум ме кефи ужасно много. Шърли си е икона и изглежда все едно е на 20, ще я видим довечера де. Но там истинската класа е барабаниста, и то не на барабаните, а това че е продуцент на едни от най-великите албуми в историята, доста от тях на любими групи: Невърмайнд, няколко на фу файтърс, грийн дей и т.н. ..абе с две думи личната тръпка при тях е с една идея по-голяма. Ма много малка идея :)




Тема Re: Футбол в съботанови [re: Jair]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано19.06.12 13:59



ех... завиждам грозно... представям си тръпката... айде, дано е по-яко от предната вечер :)

аз сега си чакам кротко гънс... всяка вечер в коментарното студио на БНТ за европейското раздават билети за Sofia Rocks и така като ми напомнят непрекъснато, чакането ми се вижда още по-дълго...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Футбол в съботанови [re: Windows98 SE]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано21.06.12 19:51



днес за кой сме, дами и господа? играх го за португалия, ама съм за чехия... за да мога да намеря положителното в мача, който и да бие... освен ако не завършат Х в редовното и после да бият портокалите... тогава ще съм се прецакала отвсекъде май...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Футбол в съботанови [re: pollo]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано21.06.12 20:51



Днес сме за чехите, а още не съм го измислила как да го играя...



Тема Re: Футбол в съботанови [re: nerra]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано21.06.12 20:54



аз колкото повече наближава мача, толкова повече не знам за кой съм... май ще мине в графата whatever...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Футбол в съботанови [re: pollo]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано21.06.12 21:03



принципно и аз съм така и известно време се чудих, но после си спомних за капитана на Португалия и везните рязко се наклониха в полза на Чехия





Тема Re: Футбол в съботанови [re: nerra]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано21.06.12 23:42



баси, не можаха да се напънат още едно голче да вкарат, срамота... иначе добър мач, портокалците са сериозни претенденти... а роналдо ще вземе да я вземе тая златна топка...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Футбол в съботанови [re: Windows98 SE]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано22.06.12 13:58



днеска сме за белгийските производители на шоколад и за мармотите :)

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Футбол в съботанови [re: pollo]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано23.06.12 00:09



нашите хора (и мармоти) продължават смело напред :)

уф, поже, стегай се!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.