Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 24.05.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ето това веченови [re: Windows98 SE]  
Автор Jair ()
Публикувано16.06.12 23:46



има си хас




Тема Re: Ето това веченови [re: Jair]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано16.06.12 23:47



Аз винаги съм бил много доволен от ЕксПито. А от 7ца-та съм във възторг - в офиса ми на 8 гб рам и с 4-ядрен процесор направо лети. Дори нарочно съм пробвал да я забавя като наотварям няколко гигантски файла с няколко отделни програми ама не съм успял засега :(



Тема Re: Ето това веченови [re: LordVader]  
Автор Jair ()
Публикувано16.06.12 23:49



анджък, другарю, анджък. Сините екрани са отдавна в миналото, вирусите ако не си пълен олигофрен също. Да не се обиждат юзер(к!)ите на интернет експлорър и то май само по-старите версии...




Тема Re: Ето това веченови [re: LordVader]  
Автор Windows98 SEМодератор (Windows9x №1)
Публикувано17.06.12 00:15



И той беше юзър, но го занулираха ! :)


IT\'S OFFICIAL, GOD IS MAKING HIS SC2 DEBUT. #flash #sc2 #proleague

Тема Re: Ето това веченови [re: Jair]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано17.06.12 05:05



тоя спор пък никога не съм го разбирал - ползваш това, което ти върши работа и толкоз.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Ето това веченови [re: naja_haje]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано17.06.12 09:38



Абсолютно ... а има и нещо много важно тук. Аз съм естет. (!) И уиндоус интерфейсът винаги ми е харесвал. Така, че има по-скоро шанс да стана дори епългей, отколкото да погледна дървените картинки на разните там "дистрибуции" :)



Тема Re: Ето това веченови [re: LordVader]  
Автор Windows98 SEМодератор (Windows9x №1)
Публикувано17.06.12 11:38



Ако си естет Мака* те зове :)


* Нищо общо с Парагона, споко!


IT\'S OFFICIAL, GOD IS MAKING HIS SC2 DEBUT. #flash #sc2 #proleague

Тема Re: Ето това веченови [re: naja_haje]  
Автор Jair ()
Публикувано17.06.12 11:44



приципно е така...ма някой като ти лепне етикета леймър трябва да му обясниш и да го понахраниш, в човешката природа си е.

Иначе много ясно, ако за някой красотата се изразява в това да пише със зелен шрифт в конзола като в матрицата - негова си воля :)




Тема Re: Ето това веченови [re: Windows98 SE]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано17.06.12 11:48



по-добре Парагон с Рон, отколкото Айфон!



Тема Re: Ето това веченови [re: Jair]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано17.06.12 17:48



Ама ето и ти чийп шотс праскаш. Зелен шрифт в полупрозрачна черна конзола, под която прозират още 10на терминала, хехе. Ама, като ти дадат поредната програма на Фротран 77, дето върви само под Линукс от 2003 (щото новият Фротран не бил съвместим със стария) пускаш и смяташ, нали?

А иначе много ясно, че все сме леймъри - то м/у Линукс с КДЕ, дето Тони ползва, и Уин разликата е общо-взето само в картинките (на уина са по-хубави де, признавам)



A man only sees what he wants to see...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.