Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:09 26.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: из интервюто на Хамилтъннови [re: 1O8 gopis of Vrindav]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано12.06.12 23:27



бе да отпадат, бОли ме... не е лошо руснаците да вкарат, щото в момента много ме дразнят...

тоя тони не е тони като тони

Тема Re: из интервюто на Хамилтъннови [re: pollo]  
Автор 1O8 gopis of VrindavanМодератор (cow girls №1)
Публикувано12.06.12 23:34



Да си вкарат автогол? :)


IT\\\\\\\'S OFFICIAL, GOD IS MAKING HIS SC2 DEBUT. #flash #sc2 #proleague

Тема Re: из интервюто на Хамилтъннови [re: 1O8 gopis of Vrindav]  
АвторBg-2 (Нерегистриран)
Публикувано12.06.12 23:45



Па мачкаха ги, ама дружина полская беше излязла да играе на кило кръв и метър кожа, отличен мач, приятен за гледане въпреки че руснаците са класа на поляците.

Не говоря въобще за Грожан и Перес, даже незнам дали са завършили в десет секунди, ама едва ли. Ако не бяха объркали стратегията, Хамилътн, Алонсо и Фетел завършваха в 10 секунди, като стартирали от пол завършваше трети, а Хамилтън си изпревари Алонсо, след питстопа, добро състезание продължавам да не разбирам недовослтвото ти и мога да ти препроръчам насакар ако имаш нужда от повече екшън.



Тема Re: из интервюто на Хамилтъннови [re: 1O8 gopis of Vrindav]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано12.06.12 23:48



Хейтър!
Аз си викам за нашите, де що има славяни аз съм за тех, па ти викай за няк'ви уроспии дето на всичкото отгоре не могат да играят футбол.



Тема Re: из интервюто на Хамилтъннови [re: pollo]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано12.06.12 23:52



Да бе, вместо да ги качат на тройка, пуснаха изравняване, слабост на сборная, аз бях готов да се обзаложа на три-четири цифрена, че са на финал, обаче нещо днес не си свършиха работата.
Т'ва има и хубава страна, сега ще трябва да изтърбушат гърчолята, ще стискам палци за петица.



Тема Re: из интервюто на Хамилтъннови [re: Бr-2]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано13.06.12 00:19



еми и аз очаквах да ги качат на тройка и така го играх, ама криви ми излязоха сметките... пфу...

тоя тони не е тони като тони

Тема Re: из интервюто на Хамилтъннови [re: pollo]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано13.06.12 00:26



по-добре пуси отколкото Руси



Тема Re: из интервюто на Хамилтъннови [re: Bg-2]  
Автор Windows98Модератор (Windows9x №1)
Публикувано13.06.12 09:27



Наскар въртят само в едната посока* , ще заспя!
Движеха се близко един до друг, но без много шансове за изпреварвания в самото състезание. Единствени размествания бяха възможни около боксовете.



*с две изключения


IT\\\\\\\\\\\\\\\'S OFFICIAL, GOD IS MAKING HIS SC2 DEBUT. #flash #sc2 #proleague

Тема Re: из интервюто на Хамилтъннови [re: Бr-2]  
Автор Windows98Модератор (Windows9x №1)
Публикувано13.06.12 09:28



В историята ни едни от най-големите курове сме ги яли от другите славяни. Да не говорим, че в гена ни няма много славянска кръв, справка клуб Генетика.


IT\\\\\\\\\\\\\\\'S OFFICIAL, GOD IS MAKING HIS SC2 DEBUT. #flash #sc2 #proleague

Тема Re: из интервюто на Хамилтъннови [re: LordVader]  
Автор Windows98Модератор (Windows9x №1)
Публикувано13.06.12 09:29






IT\\\\\\\\\\\\\\\'S OFFICIAL, GOD IS MAKING HIS SC2 DEBUT. #flash #sc2 #proleague


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.