Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:27 25.05.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: Нина Добрев в България!нови [re: nerra]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.06.12 17:46



Нямаш избор - като товариш Пожето с работа, ще трябва ти да се жертваш



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Нина Добрев в България!нови [re: naja_haje]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано05.06.12 17:53



Не я товаря аз, гадовете й работни я товарят





Тема Re: Нина Добрев в България!нови [re: nerra]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано05.06.12 17:55



Не я товариш, не я товариш.... а само на нея разчиташ за билетите (линка си го знаеш, ако не, Тони ще го намери :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Нина Добрев в България!нови [re: naja_haje]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано05.06.12 18:00



Това е долна лъжа. Някои (да не посочвам с пръст към деспотичния им нос) поставиха нещата така, че в крайна сметка от мен нищо не зависи. Е, аз на празни обороти не работя





Тема Re: Нина Добрев в България!нови [re: Jair]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано06.06.12 02:47



Много моля да ме извините, но все пак напомням две неща:

1. Аз отговарям за набирането на генетичен материал на официално ниво,в смисъл, генерално един вид и не мога да бъда държан отговорен че някой си бил харесвал примерно Станимира от съседния вход и да ми се сърди че не съм я писал у списъка.

2. Нина Добрев ОТДАВНА е в списъците и е уведомена къде и кога трябва да се яви,носейки си непромокаема моряшка торба (жълта) с неща от първа необходимост като четка и паста за зъби,спирала (за очи), 4 кутии презервативи (релефни) и гел за...абе такова...не за коса ако се сещате...

Така че не виждам за кво е тая истерия....



Тема Re: Нина Добрев в България!нови [re: El Capitan]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.06.12 06:06



Всичко хубаво, ама да й беше казал да си вземе и една кърпа...

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Нина Добрев в България!нови [re: El Capitan]  
Автор Radio99Модератор (Radio №1)
Публикувано06.06.12 08:50



Всичко хубаво, ама презервативите какво ще ги правим? Балончета?


IT\\\'S OFFICIAL, GOD IS MAKING HIS SC2 DEBUT. #flash #sc2 #proleague

Тема Re: Нина Добрев в България!нови [re: Radio99]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано06.06.12 09:28



И мен този въпрос ме мъчи много сериозно...

Защо по дяволите, Капитанът е заръчал на Н.Д. да носи презервативи? Не смята генетичния й материал за достоен или, което е още по-притеснително - твоят генетичен материал...



Тема Re: Нина Добрев в България!нови [re: nerra]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано06.06.12 09:43



Ееееххххххх беееее,аз като разпраям че тва дето го върша е работа тънка и изисква както въображение,така и старателно планиране,вие не ми вервате.

Еми за кво са и презервативи?За кво и били...ако земе примерно че иска да се прасне с некой друг..примерно говора....нали ви казах че нема да дам на никой да ми се бърка в планчето, с други думи:без презерватив,само с Члена,защото така е в книгата...ако СЛУЧАЙНО нещо с друг-СЪС,са разбрахте ли или да ви го напиша пак?



Тема Re: Нина Добрев в България!нови [re: El Capitan]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано06.06.12 09:47



Като гледам, че си й заръчал ЧЕТИРИ кутии презервативи, бая честичко се очаква да я сполитат случайности






Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.