Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:24 30.04.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Абе виждали ли стенови [re: pollo]  
Автор Jair ()
Публикувано21.05.12 16:49



изказването ми не беше с цел грандомания, беше по-скоро реплика към члена, който казах че се съмнява дори да има половината от 900 000 фена в действителност в бг. Само отбелязах, че има даже допълнителни хора, които са фенове а не четат тоя сайт, а сигурно и такива които го четат, а не гласуват :)

иначе да, 99.9999% от сайтовете посветени на ф1 новини не опрвдават съществуването си, когато го има autosport.com. Аз лично други сайтове не отварям.




Тема Re: Абе виждали ли стенови [re: nerra]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано21.05.12 16:56



Аз нямам нищо общо с тази иначе толкова реалистична,точна и трезва прогноза от типа "Мач предрешен и без капка интрига"....



Тема Re: Абе виждали ли стенови [re: Jair]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано21.05.12 17:01



Знам, съншайн, закачам те само :)

Аз си гледам 2-3 сайта, но този го отварям, защото е на български и дори да ме боли главата или очите, лесно и набързо ще прочета нещичко, а на английски ще ме затормози една идея повече.

That’s my secret, I’m always angry.

Тема Re: Абе виждали ли стенови [re: pollo]  
Автор Jair ()
Публикувано21.05.12 17:11



ми ти си преценяваш дали удобството и лесното четене си заслужават дезинформацията отвреме навреме...аз ако прочета някоя по-сочна новина в тоя сайт, сигурно първата ми работа ще да е да отворя аутоспорта да видя дали е факт, което е доста непродуктивно :)




Тема Re: Абе виждали ли стенови [re: Jair]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано21.05.12 17:21



На практика точно така се получава, преглеждам ги, а за по-сочните търся други източници. Не е толкова непродуктивно, щото някой път няма сочни или просто са предобрено сочни. Някакси съм им свикнала вече, то се усеща какво са поукрасили, какво не. Разчитам на природната си интелигентност и на вродената си добра преценка :) По-лошото е, че информацията не е достатъчно изчерпателна и идва със закъснение. Но за набързо става.

That’s my secret, I’m always angry.

Тема Re: Абе виждали ли стенови [re: pollo]  
Автор Jair ()
Публикувано21.05.12 17:27



а като се почнат слуховете кой къде ще ходи...разкарването на бербатов като панаирджийска мечка из европата нагоре-надолу :) Пък и аз покрай аутоспорта(и великият му предшественик atlas f1, rip) научих английския, всеки ред прочетен на инглиш си е от полза :)




Тема Re: Абе виждали ли стенови [re: nerra]  
Автор Silverado (HIмана)
Публикувано21.05.12 18:28



т'ва, таковата де, с петокласници ли е правена "анкетата"?


Само питам, и то що'т съм скромен!



Тема Re: Абе виждали ли стенови [re: Jair]  
Автор SK ProleagueМодератор (ESports №1)
Публикувано21.05.12 18:58



Мислих и аз това, да пиша, че надали и половината влизащи в интернета фенове на Ф1 в България го знаят сайта, но ме домързя :) Интересно ми е дали всеки глас го броят за десет или нощно време вдигат броячите :)


IT\'S OFFICIAL, GOD IS MAKING HIS SC2 DEBUT. #flash #sc2 #proleague

Тема Re: Абе виждали ли стенови [re: SK Proleague]  
Автор Jair ()
Публикувано21.05.12 19:36



пише ли кога е пусната анкетата? много бих се изненадал дори да имат толкова хита от тогава :)




Тема Re: Абе виждали ли стенови [re: Jair]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано21.05.12 19:41



Не, не пише за жалост, а и до момента изобщо не бях й обърнала внимание, та няма как да се сетя кога съм я видяла за сефте.

That’s my secret, I’m always angry.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.