Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:06 17.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: pollo]  
Автор Jair ()
Публикувано23.05.12 13:11



па днеска ще напиша...чакай само да изчистя стаята :))




Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: Jair]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано23.05.12 13:27



нямаше ли филм да правят по АД?



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: Jair]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано23.05.12 13:32



Ако трябва да те чакам да си изчистиш стаята, така и няма да го напишеш...

Мамка му, аз ей сега започвам да чистя след като отлагах до последно преди да замина, и точно си викам, абе Жаира нещо се спотаи с чистенето, не е на добре работата...

Само да отбележа, толкова е мило от твоя страна да ме изчакаш с гледането на Хаус и да не ме спойлираш, че направо ми идва да те поздравя с някоя песен :))

I see red, I turn green...

Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: пeтльo]  
Автор Jair ()
Публикувано23.05.12 13:34



ами решиха, че понеже е минало много време трябва да разкажат какво е станало с героите междувременно за да ги свържат и за това щяло да има няколко епизода, всеки фокусиран на различен герой и чак след това филм...

последното май е цял четвърти сезон, който ще излезе в един ден всички серии. За нататък има някакви съмнение дали ще последва филм или нови сезони.




Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: pollo]  
Автор Jair ()
Публикувано23.05.12 13:35



е, айде сега...да не съм дневник.бг
може да те оставя да мреш тук в пламъци и алонсовци декември месец, ама да ти спойлвам сериала просто не е хуманно :)


Редактирано от Jair на 23.05.12 13:35.



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: Jair]  
Автор SK ProleagueМодератор (ESports №1)
Публикувано23.05.12 15:10



Силно се надявам, да ограничите хаускрафта в тази тема, че аз ще го гледам най-рано в понеделник :)


IT\'S OFFICIAL, GOD IS MAKING HIS SC2 DEBUT. #flash #sc2 #proleague

Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: SK Proleague]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано23.05.12 15:25



Ок, аз няма да те спойлвам, обещавам. Жаира, ако иска, може да изчака или да пише в бяло, пък ти като гледаш епизода, да го почерниш поста му. Абе както си реши :)

I see red, I turn green...

Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: Jair]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано23.05.12 15:29



Мисля си да изгледам всички епизоди на AD без последния. Него чак на Кораба. И после да си поговорим и да ми обясниш защо да го гледам още 3-4 пъти. Не искам да ти отнемам това удоволствие :)

I see red, I turn green...

Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: pollo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано23.05.12 15:42



Хахахахах, какъв пъклен план :) Аз предлагам да ги гледате с Нера през един, та да може на Кораба Жаира да обясни на всяка по отделно какво е пропуснала. На Кораба ли казах? Oh, wait... long wait at that



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: pollo]  
Автор Jair ()
Публикувано23.05.12 16:34



защо си мислиш, че ми е някаква крайна фикс идея да ти обяснявам, че чак и да те кача на кораба за целта :) ма си заслужаваше опита де...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.