Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:24 08.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: Jair]  
Автор Windows98 SEМодератор (Windows9x №1)
Публикувано28.06.12 19:11



Направо си сбъркал клуба :)


Ми принципно на Киндъла конкурента не е ли Нуук?

Ако искаш трилър - първите на Матю Райли или нещо от по първите на Ричард Марнечко(Класик!). Хари Бош поредицата не е лоша, но си е типичен детективски роман.
Ако търсиш жизненоотвръждаваща книжка която да те научи кое е важното за теб и как да го живееш от типа на "моето пътуване в Танганайка и 50 годинки в Сомалия", ти препоръчвам "Биохимия" на медицински факултет София.
Като тежкарско четиво "глей кви неща съм чел ма, овцо" ти препоръчвам Мемоарите на Чърчил-6 тома, дребен шрифт и Нобелова за Литература - размазва Война и Мир в земята!

Ако искаш да си обогатиш познанията за средностатистическата 20-30 годишна представителка на 51% от човечеството си вземи нещо на Хорхе Бокай - бонуса е че ще разбереш защо тук само крийпърки, агресорки и духа на Хенди вирее!


장민철 ‏@sk_MC: congratz @mouzmana protoss!!!!

Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: Jair]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано28.06.12 21:14



моите дупки са по-фундаментални от твоите сигурно... баси как прозвуча тва... ама не страдам толкоз от тоя факт, де... Цар Плъх прочети, ако не си, доволен ще останеш :)

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: pollo]  
Автор Windows98 SEМодератор (Windows9x №1)
Публикувано28.06.12 21:27



Винаги като ми засвършва тоалетната хартия се сещам за него. ъъъ, не за книгата като хартиен носител, а за романа :)


장민철 ‏@sk_MC: congratz @mouzmana protoss!!!!

Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: Windows98 SE]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано28.06.12 21:44



Много ми е любим, сигурно 5 пъти съм го чел.

"You can't trust quotes on the internet." – Benjamin Franklin


Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: Windows98 SE]  
Автор Jair ()
Публикувано28.06.12 22:39



мне, от време оно когато се появиха рийдърите сони са на върха. После обаче киндъла и в последствие нуука яко им подбиха цените, защото могат да си го позволят тъй като продават голям обем книги през амазон и барнс&нобъл съответно...сони имат и те магазин, ама е кажи речи мизерен. Та се принудиха и те да свалят качеството, за да са конкуренти - пак са по-скъпички, но са съизмерими като цяло. И киндъла и нуука са прекалено силно обвързани с техните си магазини, киндъла дори не поддържа най-популярният формат epub, а само неговите си бози. Демек ако искаш да си качиш книжка на киндъла, трябва първо да я преконвертираш в техния формат, което не че е безкрайно трудно но не е и гот, чат пат има проблеми при конверсията.

иначе за останалите "препоръки" - мерси.




Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: pollo]  
Автор Jair ()
Публикувано28.06.12 22:41



не съм, и май съм я чувал и от другаде...мотаят ми се също 1984, повелителя на мухите и некви други подобни дето май са фундаментални

тъпото(или якото) е, че аз с книгите съм като с музиката - кат си харесам нещо и карам от край до край, за това и репертоара ми е сравнително ограничен откъм автори/изпълнители, но пък съм им слушал/чел почти всичко...




Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: Jair]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано28.06.12 22:44



И двете са добър избор. Особено повелителят. Винаги са ми били интересни книги и филми за бързото разпадане на обществените порядки и задръжки в екстремни ситуации.

"You can't trust quotes on the internet." – Benjamin Franklin


Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: Sandino]  
Автор Windows98 SEМодератор (Windows9x №1)
Публикувано28.06.12 22:50



Повелителят не е ли "игрите на глада джапан едишън" ?


Pollo: охо, почнал си ме значи, не съм те усетила, леко действаш :)

Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: Jair]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано28.06.12 23:24



ами ако цар плъх те зариби по клавел, няма да ти е зле... аз също не бях я чела доскоро, нера ми я даде и съм й благодарна :)

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: Windows98 SE]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано28.06.12 23:25



ако е, аз защо не съм я изчела още, по дяволите?!

уф, поже, стегай се!


Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.