Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:25 02.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: Sandino]  
Автор Jair ()
Публикувано30.05.12 23:37



да, азиатчето го игнорирам напълно и аз...га не говореше беше много по-добре :) мен пък клер ме кефи, може да е дразнещ образ, ама идеално се допълват с фил




Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: SK Proleague]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано31.05.12 22:46



Последно на кино- "Парад" на Сърджан Драгоевич. Еми сърбите си правят много добро кино, а комедийте им са велики. Хем се кефех, хем ми беше тъжно как не можем и на 1/3 филм като тоя да направим.
Сериали- почва новия сезон на Workaholics!За едни алкохолици и тревомани дето бачкат в офис. Уникална простотия, има уникални лафове.
Книги- прочетох The Warded Man на Питър Брет. Много и се чудех, щото чух отрицателни мнения, ама я изпрасках за ден и половина. Много увлекателна, въпреки че е типичното фентъзи клише- селянче прошляк става бед мадафака.
игри- все още мъча батълфилд 3, все не стигам до нея, ама поне минах една досадна мисия с един танк, дето ме дразни от маса време.

"You can't trust quotes on the internet." – Benjamin Franklin


Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: Jair]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано01.06.12 11:18



осиновено азиатче, което не говори? тва ми мирише на крадено от някъде



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: пeтльo]  
Автор Jair ()
Публикувано01.06.12 11:23



не не, то беше бебе първия сезон, и на виетнамски не говореше :) ма сега изведнъж дръпна 2-3 години за едно лято и почна да ломоти и дразни общо взето...

annyang




Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: SK Proleague]  
Автор Radio99Модератор (Radio №1)
Публикувано02.06.12 23:10



Мъже в Черно 3Д
Първия беше оригинален
Втория се гледаше
Третия ставаше.
Цялата Вселена и Земята са отново застрашени от поредната буболечка с много сериозни комплекси. Уил Смит за винаги ще си остане новобранката. Нищо ново, един два прилични лафа, една интересна завръзка с миналото на Уил Смит и малко излишни кадри в 3д. Препоръчително за гледане @У назе на компа торентс.


IT\\\'S OFFICIAL, GOD IS MAKING HIS SC2 DEBUT. #flash #sc2 #proleague

Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: Radio99]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано03.06.12 11:16



Абе някой гледал ли е Touch - сериала с Кийфър Съдърланд. Гледам, че са го продължили за втори сезон, а Джак Бауър ми беше любимец, та се чудя дали да не се прежаля за тия 12 епизода :)



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: LordVader]  
Автор Radio99Модератор (Radio №1)
Публикувано03.06.12 13:58



Не
но чакам с интерес, да споделиш дали ти е харесало :)


IT\\\'S OFFICIAL, GOD IS MAKING HIS SC2 DEBUT. #flash #sc2 #proleague

Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: SK Proleague]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано03.06.12 17:26



Преди малко тръгнах да свалям филма "Най-добрият кум", но като видях,че Г.И. не е на постера и веднага прекратих свалянето!



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: SK Proleague]  
Автор Radio99Модератор (Radio №1)
Публикувано09.06.12 21:49



Прометей. Замислен като Прикуъл на Пришълеца от режисьора му в последствие променен до по обща предистория. Очакванията бяха големи, после първите мнения бяха зловещи. В крайна сметка се оказа много под класата на Ридли Скот** но ставаше, особено с елийна* накрая. Абсолютно не нужно да е на 3д обаче. Само за да приберат нашите по още 4 левчета.


* Прикуъл за елиън е много ясно, че ще има елиън, не го броя за спойлер!

** нито един приличен образ, омешан сценарии и слаби диалози. Абсолютно малоумно поведение на повечето герои - идва нещо което мяза на извънземна кобра и ти отиваш да го гъделичкаш ?!?!?


IT\\\'S OFFICIAL, GOD IS MAKING HIS SC2 DEBUT. #flash #sc2 #proleague

Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: SK Proleague]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано09.06.12 22:17



8ми сезон на офиса. Много бях възмутен, като разбрах, че ще продължат сериала без Анди Керъл. Съответно реших да го бойкотирам. Като приключи сезона обаче ми домъчня и реших все пак да му дам шанс. Изненадващо съм много доволен. Може би защото в последно време изгледах оригиналния Офис, Екстрас и първия сезон на Паркс енд рекриейшън и този "рикижервейски хумор", при който трябва да гледам епизода с пет почивки, щото дори на мен ми е неудобно взе да ми идва в повече. Сега като го няма Майкъл Скот да се върти всичко около него, успяваме да видим и повече от другите хора. Дуайт Шрут и Кевин са на обичайното ниво. Анди също доста добре се справя с основната роля, без да е чак толкова сюреалистичен колкото Майкъл. Само новата мениджърка ми е безкрайно противна и много се надявах да я разкарат, ама явно ще я влачат и новия сезон.

"You can't trust quotes on the internet." – Benjamin Franklin



Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.