Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:13 02.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re:Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2) [re: Sandino]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано23.05.12 22:05



Финалът с Къди беше твърде оптимистичен, някак си :)



Тема Re:Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2) [re: nerra]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано23.05.12 22:09



На мен нямаше да ми хареса, не му отива на Хаус такова and they lived happily ever after...

I see red, I turn green...

Редактирано от pollo на 23.05.12 23:48.



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2) [re: LordVader]  
Автор SK ProleagueМодератор (ESports №1)
Публикувано23.05.12 23:14



Въпроса е след пет месеца кво? Беглец до края на живота? АЗ също не харесвам финала, но с оглед на предпоследния епизод, по-добро трудно щяха, да направят. Разочарован съм, че Лиза Еделщайн е отказала участие в последния епизод.


IT\'S OFFICIAL, GOD IS MAKING HIS SC2 DEBUT. #flash #sc2 #proleague

Тема Re:Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2) [re: pollo]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано23.05.12 23:55



Абе не знам, може би е наивно, ама като си следил някой герой в 8 сезона, или 15 тома, очаквам и изисквам хепиенд мамка му:) Иначе оти ручахме жабетата?:)

"You can't trust quotes on the internet." – Benjamin Franklin


Тема Re:Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2) [re: Sandino]  
Автор SK ProleagueМодератор (ESports №1)
Публикувано24.05.12 00:01



Е дааа,ма ЕМИта и Оскари за хепи хипи финали вече не дават :)


IT\'S OFFICIAL, GOD IS MAKING HIS SC2 DEBUT. #flash #sc2 #proleague

Тема Re:Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2) [re: Sandino]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано24.05.12 00:08



Ами за мен си е хепиенд, просто без стандартните жена, дечица, куче и къща в предградията с басейн в задния двор. Кво толкова, ще си прекара последните месеци с Уилсън, после ще ходи да пие и да мърсува по плажовете и някъде ще си намери нови пъзели. Защо трябва щастливия край да е регулярния щастлив край със семейната идилия?

I see red, I turn green...

Тема Re:Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2) [re: pollo]  
Автор Jair ()
Публикувано24.05.12 00:55



абсолютно, и защо трябва пък да е нещо, което да ни казва какво ще стане 5-10-20 години напред...знаем, че уилсън няма да издържи още дълго, какво ще прави хаус след това остава отворено, не сме с тия герои до дълбоки старини.

Може и да се бяха метнали в някое дере на петия завой, сигурно щеше да се приеме за по-добър финал, че е напълно завършен.




Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2) [re: SK Proleague]  
Автор Jair ()
Публикувано24.05.12 01:09



Dark Shadows

Не е най-великото нещо на света, но атмосферата си е типично бъртъновска, с тези ярки цветове и характери. А и всеки филм на Бъртън по дефиниция е 90% по-добре от всичко което излиза така и така. За съжаление пича май от Big Fish насам не е правил нещо легендарно, ще чакаме с нетърпение франкенщайнската история.

Ако ви кефи бърътнското излъчване което имат филмите му - гледайте. Ако търсите жестока фабула с изненадващи обрати - пропуснете.




Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2) [re: SK Proleague]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано26.05.12 15:11




Така като гледам съм развил доста добро усещане за сериалите дето ще им теглят секирата. От тая купчина сериали дето ще ги прекъсват само два пробвах, като Pan Am го заебахме с Члена още на средата на първи епизод. Виж за Awake наистина съжалявам, защото поне до 8ми епизод до където съм е много интересен. Добре че не съм видял оня полицейския с Лили Собиески, защото имам слабост към сериали от сорта на Third Shift, Southland и тн.

"You can't trust quotes on the internet." – Benjamin Franklin

Тема Re:Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2) [re: Jair]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано26.05.12 16:26



Брей, какво единомислие... а дано го постигнем и по по-жизненоважни въпроси



I see red, I turn green...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.