Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:12 09.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: ya2011]  
Автор Windows98 SEМодератор (Windows9x №1)
Публикувано17.06.12 11:34



Снобарка :Р
Но всеки с мнението си :)


IT\'S OFFICIAL, GOD IS MAKING HIS SC2 DEBUT. #flash #sc2 #proleague

Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: Windows98 SE]  
Автор Jair ()
Публикувано17.06.12 11:51



а, режисьора бил същия...Американски Графити гледал ли си? Режисьора му е Дж. Лукас, ма няма нито една бжжж светеща тръба. Да го сравняваме със войните ли?Или пък да псуваме щот в E.T. го няма инди да развърти камшика.

До колкото разбрах отдавна са се скъсали всякакви основни връзки с Елиъна, дори аз който не съм фен и грам не съм се интересувал знаех че ако има нещо общо то е мнооого малко и символично. Това феновете на какво са се надявали като са отишли да го гледат...малко като вица за мечо пух - "аз, па от къде да те знам кво си мислиш"




Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: Windows98 SE]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано17.06.12 13:26



Не съм просто ми е плосък филма как да ти кажа, а освен това и не обичам много комедии. Просто харесвам филми с някакъв смисъл, някакви характери, където режисьора се е опитал поне малко да ни покаже част от тези характери и т.н.

Но си прав, че за вкусове не се спори, всеки с вкусовете си.



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: ya2011]  
Автор Jair ()
Публикувано17.06.12 15:11



Много ми е интересно тогава с чий акъл си отишла да го гледаш? Нима не знаеше предварително какво да очакваш, за първи път ли се сблъскваш със СБК?

Да не е комедия, смисъл и характери са горе-долу крайно противоположно на това което са неговите филми.




Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: Jair]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано17.06.12 15:18



Гледах го по интернет...





Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: Jair]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано17.06.12 15:20



Какво е СБК?



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: Jair]  
Автор Windows98 SEМодератор (Windows9x №1)
Публикувано17.06.12 21:37



Бате, не знам за теб какво значи малко или символично, като този филм показва как са се появили Пришълците. Всъщност цялата идея за тия високите пичове "инженерите", е заложена още Пришълец 1, където Ностромо прихваща сигнал от един от онези кораби и разузнавателния екип влиза в точно такъв кораб, минава покрай точно контролния стол със скелет на Инженер в него. Във Вселената на Пришълците досега този образ беше известен като Архитекта и винаги се е предполагало, че Пришълците са били биологично оръжие на въпросните Архитекти и нещата са излязли от контрол. То има комикси за това! После - намиенованията на планетите -Пришълец1 и 2 - Lv426, тази беше lv2ста и неща, в първите три Пришълци, КОМПАНИЯТА се казва Уейленд-Ютани. (в трета част АНдроида казва, че е създаден по образ на своя създател, в АВП1 Уейленд е собственик на компания за разработки по изкуствен интелект), както знаем шефа на мисията в Прометеус беше Ютани :)
Бих казал, че това са малко повече от леки намигвания, но не същата история. Това си е точно историята "откъде по дяволите се появиха тия двуметрови лигави пичове с киселинна кръв", знаела ли е Компанията къде праща екипажа на Ностромо (при получаване на сигнала в Пришълец1, "Майка" твърди че сигнала е за помощ, после Рипли разбира, че бил "Предупреждение", в диалогана Рипли с Аш(Андроида), тя го пита дали Компанията е знаела какво точно да окачват на ЛВ426. Отговор който така и не получава. Мисля, че идеята на тази трилогия е да отговори точно на тези въпроси и има много общо с Пришълеца :)


IT\'S OFFICIAL, GOD IS MAKING HIS SC2 DEBUT. #flash #sc2 #proleague

Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: ya2011]  
Автор Windows98 SEМодератор (Windows9x №1)
Публикувано17.06.12 21:38



Саша Барон Коен, главен актьор и режисьор на филма. Имаше шоу по МТВ и после три филма.


IT\'S OFFICIAL, GOD IS MAKING HIS SC2 DEBUT. #flash #sc2 #proleague

Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: Windows98 SE]  
Автор Jair ()
Публикувано17.06.12 22:08



Ми всичкото изброено от теб за мен влиза в графата леки намигвания. Еднакви имена, подобни наименования на планети...то така и аз мога да направя прикуъл на пришълеца. Филма си стоеше сам за себе си, не мисля че е необходимо да се знае останалата част от историята за да се оцени...и аз съм типичен пример за това. Не е като да речем стар варс, където прикуълите си бяха неразривно свързани с еднакви герои и истории от самото начало. Тук имаме един еднакъв герой, който е някво уродливо същество, което още не сме сигурни откъде и за чий е дошло.

Нека видим продълженията, там може историята повече да се смеси. На тоя етап според мен филмите си стоят сами за себе си и приликата е точно толкова, колкото да речем 2 комедии, които се развиват в ЛА. ОК, еднакъв жанр, подобен декор...и до там.




Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(2)нови [re: Jair]  
Автор Windows98 SEМодератор (Windows9x №1)
Публикувано17.06.12 22:30



Намигване беше че речта на края беше много сходна на тази на Рипли в края на Пришълеца, или че кокпитите си приличаха. Намигване е играта с баскетболната топка като Рипли в П4, както и още няколко дребни детайли за хардкор фенове..
Както си тръгнал ще кажеш, че и накрая онова там не е точно Пришълец, а нещо сходно с цел намигване! :)

"Spun-off from
Alien (1979)
According to director Ridley Scott, both films are set in the same universe."



и

"Was originally conceived as a prequel to Ridley Scott's Alien, but Scott announced his decision to turn it into an original film with Noomi Rapace (who was already set to star) still in the cast as one of five main characters. Some time later it was confirmed that while the movie would take place in the same universe as Alien and greatly reference that movie, it would mostly be an original movie and not a direct prequel. "
Да, не е директно предхождащ, но затова ще са цели три :)


IT\'S OFFICIAL, GOD IS MAKING HIS SC2 DEBUT. #flash #sc2 #proleague


Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.