Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:39 27.04.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Имитатор  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано12.05.12 12:00



Днес, случайно разбрах,че некой Банговасил и наследник на брадчеда Балки ме чете в дир-а, опипва се, мастурбира, след което ме преписва и се представя за мене. Вижте само какво мнение на потребител некъв Ники има написано във форума тунинг.бг (немам линк обаче за конкретната тема):

Красотата на вътрешния ми мир и интелекта не са качества, на които мога да разчитам за добро първо впечатление, но ръката 55, ключодържателя AMG и ланеца кралска плетка - никога не са ме предавали.



П.С. разговор между виден столичен олигарх пишещ в дир-а и негов приятел, който ни сигнализира за случилото се:

[5/11/2012 2:16:39 PM] 14/88 Cocko Dineff: [14:12:23] Mako каза: abe namerih edin sait s tvoite misli
[14:12:26] Mako каза: su6ite sa
[14:12:45] Mako каза: sega 6e zatrypam fesa si s veliki statysi
[14:14:01] 14/88 Cocko Dineff каза: да бе да?
[14:14:09] 14/88 Cocko Dineff каза: некой педераст да не преписва от мен?
[14:15:20] Mako каза: Красотата на вътрешния ми мир и интелекта не са качества, на които мога да разчитам за добро първо впечатление, но ръката 55, ключодържателя AMG и ланеца кралска плетка - никога не са ме предавали.
[14:15:22] Mako каза: (rofl)
[14:15:22] Mako каза: :D
[14:15:45] 14/88 Cocko Dineff каза: е тва е Владе бе
[14:15:55] 14/88 Cocko Dineff каза: освен некой ако не преписва и от него
[14:16:01] Mako каза: e v nekuf tuning forum kopele
[14:16:08] Mako каза: nqkuf niki

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 12.05.12 12:04.



Тема Re: Имитатор [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Ckъcaни KaпyтиМодератор (ФАЛ №1)
Публикувано12.05.12 13:21



Саморазправи се ?

Starcraft is a mix between chess, poker and a Michael Bay movie.


Тема Re: Имитатор [re: Ckъcaни Kaпyти]  
Автор Jair ()
Публикувано12.05.12 13:41



а ако не е имитатор, а някой негов изгубен брат близнак?

"Какво ще се случи, когато се срещнат всепомитащо гюле и непоклатим стълб?" Чист математически парадокс.




Тема Re: Имитатор [re: Jair]  
Автор Ckъcaни KaпyтиМодератор (ФАЛ №1)
Публикувано12.05.12 15:23



Ще си стиснат ръцете и кой откъде е ?!

Вярваш ли, че Блуфи има брат и не е толкова Уникален??!??!

Starcraft is a mix between chess, poker and a Michael Bay movie.


Тема Re: Имитатор [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано13.05.12 02:51



аз като ти разправях за въпросния проблем ти разправяше "кфо ти пука"

на ти са ники. ако аз познавах ники си пиехме ракията заедно по-яко ли щеше да ти е?



Тема Re: Имитатор [re: kenny mccormick]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано13.05.12 12:34



Да, прав си копеле,че ти навремето още ми сигнализира за подобни покемонщини, но тогава не обърнах достатъчно внимание. Ето какво се случва, когато на тия програмисти не им спират бронирани Мерцедеси пред панелките на regular basis. Разваля се дисциплината.

Най-лошото в случая е,че писанията им достигат до една не малка аудитория,която впоследствие също от своя страна имитира и цитира имитаторите. Така един ден би се стигнало до парадокса плагиати-плашипутарници ,каквито по принцип заклеймяваме, да ни се надуват с наши лафове и да използват наши фрази като аргумент в споровете си с нас. Да не говорим,че всеки втори ми стана нарцис без дори да си верва на приказките. На мен вече ми се случи и да ти кажа никак не е приятно сульо и пульо да позира на твой гръб без дори да си е платил данъка,че живее в една епоха с Крал Блуфен. Друг фрапантен случай: седим си в едно кафе в белите брази, напоследък придобило известнос в жълтата преса и чух един от клиентите да се изказва пренебрежително за друг човек,непресъстващ на масата с пренебрежителният епитет "ТАНЦЬОР ПО ГАЩИ".

Не искам да стигаме до парадокса на един приятел някакъв карабатак в едно заведение в стремежа си да избегне побой, да го заплаши със ....самия него.

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 13.05.12 12:41.



Тема Re: Имитатор [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор kenny mccormick (.)
Публикувано13.05.12 20:20



Да знам. Дира е ъндъргрунда. От тука взимат и копират, но не е посетено. Освен това се чувстваш някак си преебан. Иска ти се като измислиш нещо да не им го кажеш, за да не се почувтват и те готини.

Аз например съм сигурен че това е дело на провинциалист. Докато не пускат в Интернет с лична карта от София и сканирани лични карти на родители също от София просто няма как да стане.



Тема Re: Имитатор [re: Jair]  
Автор nickcave (nikvi titli)
Публикувано17.05.12 11:06



А може ли Бог, който е всемогъщ, да сътвори толкова голям камък, че и самият той да не може да го повдигне?





Тема Re: Имитатор [re: nickcave]  
Автор Mexaниk TaлибaнМодератор (Безхаберник №1)
Публикувано17.05.12 11:11



да

Starcraft is a mix between chess, poker and a Michael Bay movie.


Тема Re: Имитатор [re: Mexaниk Taлибaн]  
Автор nickcave (nikvi titli)
Публикувано17.05.12 12:24



И що "да", нали е всемогъщ, значи трябва да може да го повдигне.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.