Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:19 17.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Така енови [re: Tony Stewart]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано04.05.12 23:44



Щом ти липсват мечките, обърни се към капитана :) Иначе ше си търпиш овците, дето минават през теб и тва е.

Като каза лястовици, се сетих, че една колежка разправяше, че си купувала някакви машинки да гони лястовиците да не й гнездяли по стрехите на 500 квадратовата къща зад 6 метровия зид, образно казано... Тва ми се стори пълно безумие, що да не искаш лястовици...



Тема Re: Така енови [re: pollo]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано04.05.12 23:47



нас с колегите ни нападнаха веднъж, съвсем сериозно, това хичкок ряпа да яде, като почнаха да пикират..., даже си бях сложил сигнатура тук...



Посетителите чувстват, че някаква идея в тоя живот им убягва.


Тема Re: Така енови [re: Tony Stewart]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано04.05.12 23:53



Верно ли, бе?

Тва са били някакви лястовици-стръвници Тони, инструктаж за мечки хубаво, ама да ти бяха направили един за лястовици

Каква сигнатура?



Тема Re: Така енови [re: pollo]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано04.05.12 23:58



съвсем верно, хич не се бъзикам, може да са решили да бранят нещо... като минахме и се отдалечихме, повече не ни закачаха...

beware of the swallows



Посетителите чувстват, че някаква идея в тоя живот им убягва.


Тема Re: Така енови [re: Tony Stewart]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано05.05.12 00:12



Да, сигурно :)

Мен не ме е нападало животно досега, освен първото ми куче, което беше някакво суперхамаво същество, дето изпояде цялото семейство и покъщнина. В студентски като излизах веднъж в 4 сутринта да си купя семки, примерно, ми се спуснаха 5-6 кучета и леко ме напрегнаха, ама най-голямото като се приближи, си мушна главата под ръката ми и искаше да го галя...



Тема Re: Така енови [re: pollo]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано05.05.12 00:20



добро куче! седни! :)

те са ми странни същества, лаят, защото ги е страх, но ти се репчат, май от страх, имаше едно дето тръгна да ни гони колата с бесен лай, спряхме и дадохме назад... като подпали наопаки, само май дим не му излезе изпод лапите, иначе във всяко село във всеки двор има куче и то лае... от страх, като чуят другите в съседните дворове и те да не останат по-назад... често имам главобол от тях :)



Посетителите чувстват, че някаква идея в тоя живот им убягва.


Тема Re: Така енови [re: Tony Stewart]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано05.05.12 00:27



те са ми странни същества
Да не си котколюбец? Не ги харесвам котките, не се привързват към хора. Те па за сметка на това ме харесват и мега много ме изнервят като ми се умилкват, почти колкото зарибено езерце с лилии и лотуси...

Иначе кучетата се репчат от страх, да, и по някаква причина много от тях мразят движещи се автомобили, не съм се постарала да установя защо. Моят мъник примерно го е страх от деца, щото на Нера циганетата го правят разноглед





Тема Re: Така енови [re: pollo]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано05.05.12 00:34



ами да, харесвам ги, те естествено харесват хората и се привързват към тях, поне каквито котки съм имал са ме харесвали, също развеселено ни търпят, докато някой не изобрети капачка за консерви с котешка храна, която да се отваря с лапи, после ще ни видят сметката с един замах на лапа :)



Посетителите чувстват, че някаква идея в тоя живот им убягва.


Тема Re: Така енови [re: Tony Stewart]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано05.05.12 00:48



ни търпят, докато някой не изобрети капачка за консерви с котешка храна, която да се отваря с лапи, после ще ни видят сметката с един замах на лапа :)
Видя ли, а ти разправяш, че ни харесват :)



Тема Re: Така енови [re: pollo]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано05.05.12 01:08



това е от тери пратчет :)



Посетителите чувстват, че някаква идея в тоя живот им убягва.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.