Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:06 12.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: pollo]  
Автор Жълтитe шopти нa MpakoбecМодератор (Шорти №1)
Публикувано01.05.12 21:39



Зеления път също е добре филмиран.
А Лонголиерите ги намирам за по-добри от произведението. то май си беше и разказ, нали ?
Ах, и Мъглата ми хареса повече като филм! Въпреки тъпия арт-депресираско ориентиран финал!



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Sandino]  
Автор Жълтитe шopти нa MpakoбecМодератор (Шорти №1)
Публикувано01.05.12 21:41



Същото!



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Жълтитe шopти нa Mpa]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано01.05.12 21:41



Е бате,зависи кво търсиш нали,ако търсиш чудовища,вампири,зобмита и тн простотии,да,ама за мен колкото по-малко от тея,толко по-добре.
За мен Стивън Кинг си е пропилял таланта с чикии като Томичукалата,Децата на Царевицата и прочее тъпотии,а е невероятно добър писател когато не пише за шашмалогии,за това за мене тея са най-добрите...

Между другото,за тва предполагам любимия ми разказ е Ягодова пролет...



Редактирано от El Capitan на 01.05.12 21:43.



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: pollo]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано01.05.12 21:45



Аз мейз рънъра я бях набелязал, ама малко отрицателни бяха коментарите и се колебаех. Matched става, ама девичите любовни блянове и тръшкания са даже повече;) И за Wither на Лорън диСтефано чета добри неща по блоговете.
А на тия аудио книги така и не мога да им свикна, нещо не възприемам добре информация по тоя начин. сигурно затова бягах от лекциите навремето:)

"You can't trust quotes on the internet." – Benjamin Franklin


Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: El Capitan]  
Автор Жълтитe шopти нa MpakoбecМодератор (Шорти №1)
Публикувано01.05.12 21:46



Търся качествена книга. Вампирите и зомбитата са само опция :)))



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Жълтитe шopти нa Mpa]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано01.05.12 21:49



Мъглата изобщо не ми хареса, а финала просто ме довърши.
Лонголиерите, филма, ми е много любим също, нямам идея защо, разказа така и не съм го прочела, трябва да взема да я свърша тая работа.
Гледа ми се добра екранизация на Кери.



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Жълтитe шopти нa Mpa]  
Автор Jair ()
Публикувано01.05.12 21:50



аз на кинг все се глася да му прочета повечето деба, много малко неща съм чел - особени сезони и нощна стража и дългата разходка и май още една, която не я помня коя беше...




Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Sandino]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано01.05.12 21:56



Е, на мейз рънъра това му е хубавото, няма много девичи любовни трепети :))) Ся, не е върха на сладоледа, ама кво да направя като ми се четат дистопии.
Аз се родих с аудиокнигите, че с очите нещо съм я закъсала, а пък ходя пеш до работа и ми идва перфектно да си слушам по пътя.
И Wither ще погледна. Мерси за препоръките, нещо се бях поизчерпала :)))



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Жълтитe шopти нa Mpa]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано01.05.12 21:58



На кино
- Батълшипа- простотийка, ама имах толкова ниски очаквания, че по- скоро се забавлявах. И аз не се бях усетил че е Риана това:)
-Хижа в гората- много горещо препоръчвам, яко намигване към редица хорър класики, със свежо чувство за хумор, без хептен да е пародия.
-Внедрени в час- уникална простотия, на която срам не срам се насрах да се хиля. На пайовете не съм особен фен, ама тоя филм ме разби и ми направи симпатичен Чанинг Тейтъм дето го мушкат във всеки втори малоумен филм напоследък.
Сериали:
-Modern Family- може би остана ситкома дето най- си го следя с нетърпение и си запази качеството от първи сезон.
-Happy Endings- поредното копие на Friends, в началото беше свежо но вече повтарят едно и също и тотално окарикатуриха образите.
-Awake- е те това е най- доброто, което гледам в момента. Едно ченге катострофира и след катастрофата всеки път като заспи се оказва в различна реалност- в едната е жива жена му, в другата сина. Препоръчвам.
-The Walking Dead- много го обърнаха на мелодрама този сезон, пара нямат за зомбита ли що ли, ама прекалиха ебати.
-The Killing- хубава мистерия, мрачна обстановка и единия от главните герои е много крив трейлър треш, май втория сезон ще е и последен.
-Game of Thrones- вече почнаха яко да се отклоняват от книгите, да добавят сцени дето ги няма там, нещо което прави един герой в книгата го прави друг в сериала и тн. Въпреки всичко не ме дразни и си го гледам с кеф, а Динклидж е гениален като Тирион просто.
-абе много сериали гледам- ако пиша за всички ще пиша до сутринта:)
- И играя:
В момента Battlefield 3- изключително красива, страхотно озвучаване и масовка, чувстваш се наистина като на бойно поле, все едно си във филма Блек Хоук Даун. Иначе е болезнено линейна и 5 мин игра са прекъсвани от 5 мин филм, или тъпи киуктайм моменти в които трябва да щракаш като маймуна я спейсбара я мишката.

"You can't trust quotes on the internet." – Benjamin Franklin


Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: pollo]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано01.05.12 22:01



Е тя екранизацията със Сиси Спейсък я водят голяма класика, ама аз я гледах едва миналата година и бая аутдейтед ми беше.
Ланголиерите е новела във едната от частите на Четири след полунощ сборника.

"You can't trust quotes on the internet." – Benjamin Franklin



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.