Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:50 27.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | (покажи всички)
Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?нови [re: Jair]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано17.05.12 12:55



ама като гледам не съм се заотцепвала

и после разправяхте в началото, че ние сме сеели раздор между вас, възмутително!



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?нови [re: Mexaниk Taлибaн]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано17.05.12 12:57



Създавам ти наръчник за по-лесно разбирателство, бе шефче, не се отцепвам





Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?нови [re: nerra]  
Автор Mexaниk TaлибaнМодератор (Безхаберник №1)
Публикувано17.05.12 12:58



Ясно де.. но имай едно на ум



Starcraft is a mix between chess, poker and a Michael Bay movie.

Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?нови [re: Jair]  
Автор Mexaниk TaлибaнМодератор (Безхаберник №1)
Публикувано17.05.12 12:59



Предполагам, тези теми все пак са пълни с някакво съдържание.

Starcraft is a mix between chess, poker and a Michael Bay movie.


Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?нови [re: Жълтитe шopти нa Mpa]  
Автор Jair ()
Публикувано17.05.12 13:32



4. Big Bang Theory



Започна като изключително свежо сериалче, с яки лафове, особено за нърдове като мен. Шелдън облечен като Доплер Ефект си е all-time-classic. Обаче, почна да се изтърква и си личи със всеки изминал епизод.

Кажи речи от 2 години насам сериала го влачи Шелдън на гърба си, всичко друго е плява и пълнеж - Ленърд е абсолютно безличен герой, Пени целта и е да се размотава по къси панталонки и да си показва циците(няма лошо!), Раж май им дойде прекалено сложен герой на сценаристите с невъзможността да говори с жени и вече във всяка сцена държи бира за да се замаже положението, Хауърд донякъде става. От новите Ейми е як образ, бернадет ми е безлична и тя май само показва цици.

Шелдън обаче не може да се справи сам и почна да се задъхва и той, тия хващаници за ръце за финал ми бяха безкрайно противни и нелогични. Мисля, че тенденцията е необратимо надолу, с много минимален шанс за изплуване. Като се опитам да се сетя за най-яките моменти от сериала не ми идва нито един наум от последните два сезона с изключение на Шелдън и птицата, което е крайно недостатъчно.




Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?нови [re: Jair]  
Автор Mexaниk TaлибaнМодератор (Безхаберник №1)
Публикувано17.05.12 13:53



Шелдън е звездата на сериала от самото начало. Мен лично ми харесваха първите два сезона, заради по нърдовското му звучене - това компютърни игри, комикси, вечерно време всички заедно с лаптопите и яко циклене.. сега за да го направят по-достъпен, набутаха двете нови гаджета и нещата се размиват. За Раж си прав, всеки епизод е вече с бира.

п.с. Пени циклеща на WOW е един от любимите ми моменти/епизоди :)

Starcraft is a mix between chess, poker and a Michael Bay movie.


Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?нови [re: Jair]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано17.05.12 14:11



Мерси :)

Като се опитам да се сетя за най-яките моменти от сериала не ми идва нито един наум от последните два сезона с изключение на Шелдън и птицата, което е крайно недостатъчно.
Опитах се и аз и установих със съжаление, че си прав :( Абе май както и с HIMYM в съзнанието ми са повече хубавите впечатления от началните сезони.


Ела, бе, пиле! Елате повече!

Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?нови [re: pollo]  
Автор Jair ()
Публикувано17.05.12 14:18



ами те повечето добри ситкоми си имат нещо като цикъл, да речем първия сезон е 7/10, следващите 2-3 са 9/10 и може би към 4-ти тръгват да западат леко. При някои е по-осезаемо, при други не чак толкова.

HIMYM държаха 4 сезона на върха, от пети почнаха да залязват лека полека. Приятели мисля след 7 започнаха да слизат. Scrubs също държаха 5 сезона преди да започнат спускането.


Редактирано от Jair на 17.05.12 14:20.



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?нови [re: Jair]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано17.05.12 14:23



Да, така е.

За Хаус ще напишеш ли след последния епизод? На мен ужасно ще ми липсва, а и доста тежко приемам начина, по който са тръгнали да го приключват :(


Ела, бе, пиле! Елате повече!

Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?нови [re: pollo]  
Автор Jair ()
Публикувано17.05.12 14:25



ще пиша, естествено :) за всички, които гледам
днеска май да хвана да отида на някое кино също, ебах го в матлаба...





Страници по тази тема: << 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.