Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:45 27.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Jair]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано06.05.12 16:20



Всички, които кажеш, че си струват. Повечко по смешки си падам де, не ми стига интелектуалното ниво за сериозните сериали, мине не мине и използват думи като 'ажустиране'

Но, ако речеш, че си струва... ще се екипирам с речник и сядам.

A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: naja_haje]  
Автор Jair ()
Публикувано06.05.12 16:24



ами значи то между смешките има много разлика :)

ако ти харесва приятели - how i met your mother е просто задължителен
има сериали, които от начало не биха те впечатлили хич, но с времето ще се зарибиш яко - офисът
има и такива, които за да оцениш до край трябва да гледаш внимателно, не върви нещо да се разсейваш и да гледаш по между другото - arrested development
има и такива, които смесват всичко описано - scrubs

та кажи примери, на първо време бих ти препоръчал how i met, ранните сезони до към пети са мега яки и се влиза супер лесно в сериала :)




Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Jair]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано06.05.12 16:28



Ба, тва arrested development ми е било живо изтезание малкото пъти, когато съм го засичала по телевизията. Хем страшно харесвам Порша. Може просто да не съм гледала достатъчно съсредоточено.

Аз гледам и Rules of Engagement, има забавление и там :)



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: pollo]  
Автор Jair ()
Публикувано06.05.12 16:33



определено не си гледала внимателно, най-великия сериал евър. там случайна дума няма и всичко е на няколко нива, почти като в тоя форум :)

огромната ти грешка в случая е, че го гледаш по телевизията - игрите на думи са просто непреводими, а пък дублираните гласове са уникално гадни. Много ме хвана яд като засякох една серия, щото разбрах че ще навлизам в подобни разговори като го препоръчвам :) Не само гласовете, игрите на думи ми и бекграунд музиката не се чува, която също е от значение. В дублажа аз не можех да различа кой какво кога казва, защото те наистина говорят бързичко, няма паузи с консервиран смях за да се усещаш къде има лаф, бе въобще съсякоха сериала. Същото е и със scrubs, преведен като смешно отделение, wtf.




Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Jair]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано06.05.12 16:42



Ами като се има предвид, че от години не съм гледала телевизия, смятай за преди колко време иде реч. Хванала съм го по фокс сигурно и затова изобщо не е имало шанс да ми хареса. Тея сериали трябва да си се гледат непреведени, иначе почти нищо не можеш да схванеш от хумора.



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: pollo]  
Автор Jair ()
Публикувано06.05.12 16:44



точно. а сега колкото и да ти дудна няма да му дадеш втори шанс, сигурен съм :)




Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Jair]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано06.05.12 16:52



Сигурно си прав :) Най-вероятно няма да ме мотивираш достатъчно да го загледам, щото и без това имам да доглеждам сумати сериали, които следя. Но пък значително му се повишиха шансовете да опра до него, ако изведнъж неочаквано се окажа с много свободно време :)



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: pollo]  
Автор Jair ()
Публикувано06.05.12 16:54



да хвана да пусна задачки от него, в замяна на автограф...по друг начин можете ли да се мотивирате :)

той си е само три сезона, даже 2 и половина...на първо гледане е мега як сериал, на второ-трето става вече оргазъм, защото като знаеш как свършва виждаш как са навързани от началото нещата. Ма аре спирам, и мен хора ме навиват за разни сериали ама си спазвам график и аз :)




Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Jair]  
Автор Ckъcaни KaпyтиМодератор (ФАЛ №1)
Публикувано06.05.12 16:56



След време ще улегнат и тогава един двубой Вейдър-Петльо на живо, ще бъде нещо интересно :)

Starcraft is a mix between chess, poker and a Michael Bay movie.


Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Jair]  
Автор Ckъcaни KaпyтиМодератор (ФАЛ №1)
Публикувано06.05.12 16:58



Скръбс рулз!
Може би си прав за Развитието в застой и ще го пробвам отново, този път от торентите.

Starcraft is a mix between chess, poker and a Michael Bay movie.



Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.