Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:41 20.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: pollo]  
Автор Жълтитe шopти нa MpakoбecМодератор (Шорти №1)
Публикувано01.05.12 20:11



Не съм съгласен, ама никак.
Хенди не беше чела книгите, изгледа филма -> купи и изчете книгите за два дена!
Гаджето на един който ще оставя в анонимност, прочете книгите за седмица след филма. Което е още по-голям комплимент от двудневното четене на Хенди :)

Единствената и значима критика е, че каката е твърде добре нахранена :)



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: pollo]  
Автор Jair ()
Публикувано01.05.12 20:12



еми греда значи, аз мисля да приключа с трилогията до тук. от друга страна доста хора казват, че филма е запазил духа на книгата, та не знам :) дългата разходка има доста по-силно чувство на безизходица и като цяло мрак и сдух. Аргумента на хенди "ма тва е стивън кинг, той е гений, не може да се сравняват други с него" не върви - като има нещо по-добро с подобна идея, залагам на него :)




Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Жълтитe шopти нa Mpa]  
Автор Jair ()
Публикувано01.05.12 20:14



аз за тва взех филмовата карта, иначе си оставам все с чуденето...ако трябваше да дам пари за всеки от тия филми, може би само за пая щях да ги дам заради носталгичния фактор.

но иначе авенджърс си е як, и мен не ме кефят генерално комиксовите филми, но ако се абстрахираш от това си е яко екшънче.




Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Jair]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано01.05.12 20:25



Дългата разходка ми е любимата книга на Кинг. Кво да кажа, умирам за разни книги и филми, дето оживява само един накрая и то пак е под въпрос.
(Абе, шефче, гледаш ли сървайвъра, бре, мацките яко рулират.)
Та, мисълта ми беше, Дългата разходка е в пъти по-добра от Игрите на глада, много ясно, за мен втората е, как да кажа, детска книжка в сравнение с първата.
Ако ти харесва тоя жанр, пробвай трилогията The Maze Runner, аз току що я приключих, ама ми се струва някак... абе като за момчета написана :))



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Жълтитe шopти нa Mpa]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано01.05.12 20:29



Кажи поне с какво да асоциираме хапчето, де, иначе нямаме почти никакъв шанс :)



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: pollo]  
Автор Жълтитe шopти нa MpakoбecМодератор (Шорти №1)
Публикувано01.05.12 20:34



Дългата разходка е много добра книга. Няма човек, който да не я харесва от челите я.

Сървайвъра съм назад. Някъде където малко противно педерастче, пое контрола върху мъжкото племе и оттогава нямам особено желание. Честно се надявам "мацките", да ги размажат..



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: pollo]  
Автор Жълтитe шopти нa MpakoбecМодератор (Шорти №1)
Публикувано01.05.12 20:35



Контузии :)



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Jair]  
Автор Жълтитe шopти нa MpakoбecМодератор (Шорти №1)
Публикувано01.05.12 20:36



Аз съм в протест спрямо моловете. Преди три години почнаха нов на спирката под нас и само него го прекъснаха в началото на кризата. Сега в Борово, съм срещу строящ се МОЛ, но го строят много бавно. И докато нямам мол на пет минути от дома, няма да ходя редовно !



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Жълтитe шopти нa Mpa]  
Автор Жълтитe шopти нa MpakoбecМодератор (Шорти №1)
Публикувано01.05.12 20:38



При все това, съм се прицелил в новия филм на Джейсън Стейтън. Той си е константна величина все още. И на Саша Коен новата изродия. И разбира се Прометеус .Нищо свързано с Елиъни, не може, да бъде пропуснато. Та не знам дали ще имам свободен слот за Авейнджърс :)
А, и имаше някакъв филм със Скалата и Брус Уилис.



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Жълтитe шopти нa Mpa]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано01.05.12 20:41



Iron Man бе, как да не го харесваш ...



сай-фай, супергерой-олигофрен (и пияница) и АС/ДС ... кво повече

иначе и на мен не ми допадат другите там Торовци, Капитани Америка и тн




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.