Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:52 12.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: nerra]  
Автор Жълтитe шopти нa MpakoбecМодератор (Шорти №1)
Публикувано01.05.12 22:24



Аз открих Саймък след 90та година.
Любимите ми са "Братството на талисмана" и другата която беше ми в общи линии със същия сценарии, само че без метафизични сили.
А и една на която и забравих името, където едни пичове искаха, да преебат концерните и създаваха вечно работещи електрически крушки, незатъпяващи ножчета за бръснене и тн, и така сринаха икономиката. Всеки път се сещам за нея, като се бръсна :)



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: nerra]  
Автор Жълтитe шopти нa MpakoбecМодератор (Шорти №1)
Публикувано01.05.12 22:25



Ми смътно помня, разни фекалии. Май това ме отказа от нея, много фекалиста ми беше :)



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: pollo]  
Автор Жълтитe шopти нa MpakoбecМодератор (Шорти №1)
Публикувано01.05.12 22:25



Мизъри ми е гадна, но съм я прочел и филма изгледал. Чат пат като съм в адския транспорт, се хващам да мисля, дали някоя от околните девойки би била като нея.



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: nerra]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано01.05.12 22:26



Аз най- първата фантастика която прочетох беше "Момче и куче на Харлан Елисън" и "Позитронният човек" на Азимов.

"You can't trust quotes on the internet." – Benjamin Franklin


Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Жълтитe шopти нa Mpa]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано01.05.12 22:27



Да ти кажа честно, почти не се сещам за книга на Саймък, която да не ми е била любима. Първо почнах с Всичко живо е трева и Гробищен свят и оттам нататък гълтах всичко.
Имаше една книга - Времето е най-простото нещо, много ми харесваше идеята за времето и миналото и т.н. и до ден-днешен го възприемам по този начин, както го беше описал там.
И Кукла на съдбата много ми харесваше :)



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Жълтитe шopти нa Mpa]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано01.05.12 22:28



Даа, накрая не се ли бяха опитвали да копират и хора? Или пък това беше друга на Саймък? И аз му бях страшен фен- и Гробищен Свят и Царството на злото и Междинна Станция и Всичко живо е трева...

"You can't trust quotes on the internet." – Benjamin Franklin


Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Жълтитe шopти нa Mpa]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано01.05.12 22:28



Абсолютно вярно е, но въпреки това беше готина много. :)



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Jair]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано01.05.12 22:29



Факт:)

"You can't trust quotes on the internet." – Benjamin Franklin


Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: Sandino]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано01.05.12 22:32



Да си призная честно, толкова фантастика изчетох и Азимов така и не го почнах...нямам никаква идея защо така го заобиколих



Иначе почнах с Денят на трифидите. Почти не помня нищо от тая книга, освен едни гадни растенийца, които правеха мръсотийки на хората....или хората правеха мръсотийки на растенийцата, ама мнооого ме впечатли, бе



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък? [re: El Capitan]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано01.05.12 22:36



На мен пък си ми харесва. Е, може и да съм пристрастна, но въпреки че онези ефекти със забавения кадър ми лазеха по нервите, иначе си ги гледах и двете части с кеф :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.