Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:42 30.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Клуб Формула 1нови  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано15.04.12 22:49



Бях тръгнал да влизам в клуб Футбол,чиито посетители (98,5%) не ме заслужават, когато поради някакъв бъг се озовавам в клуб Формула 1.
В първия момент си помислих "кой знае какви просяци са се събрали тука" и от отворените 2,3 теми се убедих в правотата си. След това обаче фокусирах познати физиономии както и моите добри приятели Ел Капитан и Нера и веднага промених мнението си "кой знае какви просяци са се събрали в тоя клуб освен Ел Капитан и Нера". Не съм отварял повече теми и за това от сега казвам,че може да има някой друг мой познат, който да не съм забелязал. Видях и една тема, в която някакъв Бъд Бънди не знаел,че Монстър Енерджи е продукт на Кока Кола.

Така или иначе дойдох и съм длъжен да ви кажа две ужасно важни неща.

1. Стига сте инсценирали,че съм възкръснал защото никога до сега не съм умирал и логично няма как да съм възкръсвал. Вместо да ми пожелавате клишета "бъди здрав" или "много любов" ми пожелавайте да съм като Стоян Златния!

2. Когато в документите на колата ти има паспортче, на което пише 'gepanzert', когато колата ти е по-тежка от камион, когато живееш зад 6 метров зид и къщата ти само привидно е стандартна, а всъщност е бункер с ядрена защита тогава може съвсем спокойно да ми дискутирате дали Мерцедес или Ферари ше спечели еди кое си състезание.

Бъдете назобени, но ми направете и комплимент.

Ваш Манекен,

Крал Блуфен.

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 15.04.12 22:50.



Тема Re: Клуб Формула 1нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано15.04.12 23:06



Еееехаааа...

Само ти копеле липсваше тука за да стане тоя клуб СЪВЪРШЕН.....

Здрасти!



Тема Re: Клуб Формула 1нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Cekc C KoзиМодератор (Секс №1)
Публикувано15.04.12 23:18



Това ми напомня на едно ниво на AvP, където Предадора гонеше Елиъните къде геймъра и беше кофти меле. Ако уонаби Пешото ви подгони и по другите футболни клубове освен от ПМЛ, да очаквам ли и други класически включвания ? :)

1. Стоян Златния доста омазнен ми се чини? Като ли че е забравил, да взима антиораматизиращи препарати в края на цикъла?

2. Знаят ли къде си, винаги ще могат, да те пречукат. Затова взаимстваи от класиците и си създай клонинги, в краен случай карай на двойници!


FERRARI F1 - където боговете карат.

Редактирано от Cekc C Koзи на 15.04.12 23:21.



Тема Re: Клуб Формула 1нови [re: Cekc C Koзи]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано15.04.12 23:36



Добър вечер. Преди да отговоря на въпростие за мен е ужасно важно да уточним едно нещо. Попадането ми в клуб Формула 1 беше следствие от недоглеждане в избора на клуб, но не изключвам и намесата на магия, която ми е направена от жена пишеща тук в отчаян опит да ми изпроси вниманието.
А не защото ме е "подгонил" някакъв анорексико-покемоно-програмист на име Пешо, който също като жената въртяща ми магии може да търси отчаяно начин да опознае в детайли флората и фауната на панчаревското езеро ако се сещаш за кое сещане иде реч.
Имам не повече от 10 мин защото ми е време да си пия телешкия протеин, с който наскоро замених протеиновата ми сурватъчна матрица и за това бързам да отговоря по точките.

1. Телосложението на Стоян Златния не е важно, нито красотата или по-скоро липсата на такава (за разлика от мен например, който съм хем красив хем добре сложен), а по-скоро умението да дърпа и унижава момичетата на публични места! Аз освен резонни псувни и заплахи както и едно замеряне с Ай Фоун (даже не уцелих, а го счупих в една колона) с друго не мога да се похваля до днешна дата. Харесва ми,че хората се възмущават на такова поведение, а понякога дори получавам ерекция от въпроси от типа " "Ами ако това се случи на твоята дъщеря?"

2. Благодаря за съветите относно сигурността ми, но аз съм взел всички мерки ( за разлика от Боби Цанков, който е написал същата реплика на фейсбук чата на Венета Райкова сутринта преди разстрела му пред кантората на Лъчо) и е напрактика невъзможно да бъда пречукан. Не си правя кармична диагностика на всеки 3 месеца при Мария Асенова и не пия под строг режим 6 вида билки ежедневно за да ми се случи подобно нещо. Освен това е теоритически невъзможно да ми се създаде клонинг със сищите пропорции, маса, релеф, сила, красота, магнетичност и манекенщина+ кралимарковщина.
Дори ще ти кажа нещо повече по този въпрос.

Тия дни ми се разказа играта, за което, разбира се, отново другите са ми виновни. С цел да изляза от омагьосания кръг на посредствеността, ширещата се покемонщина и анемищина ,в който бях въвлечен по независещи от мен причини, започвам хормонално лечение (зоб), придружен от афтър цикъл за по-плавно завръщане в пошлата ви реалност. За непросветените в този клуб просякини пояснявам,че Цикълът ми (с главно "Ц") се отличава от този на дамите главно по това,че продължава 2 месеца, не чувствам никакъв дискомфорт, в еуфория съм и за разлика от тях качвам на гръб/задно рамо и т.н., докато завалийките най-много да пъпчасат. Знаейки това, е нужно да се спазват някои елементарни правила и етикеция при общуването с мен:

1. Раздразнителност! Не ме гледайте в очите, особено ако не сте ми близък.Тва ме побърква и въпреки повишеното ми настроение са възможни непредвидени ексцесии!

2. Избягвайте да отговоряте на въпросите ми с въпрос, колкото и глупави да ви се струват.

3. Употребата на фрази и запитвания от сорта на : Нима?, Ти луд ли си? Смени си дилъра!, Много почиваш мужду сериите!, Спаднал си!, А с корема кво правиме? и т.н. шеговито-закачливи духовитости, се считат като сигнал за атака!

4. Имайте предвид,че изразните ми средства в периода са сведени до най-примитивно ръмжане и мучане. С други думи моментът никак не е подходящ някой да ми се парви на професор, да ми спори или да употребява купешки фрази с цел да ми се издигне в очите.

5. Възможен прираст на мегаломания и надценяване на собствените сили, които обаче не бива пряко да се успорват.

6. Видите ли ме че пия,бащаски/майчински ми се скарайте. Въпреки,че няма кой да ви чуе ще оценя загрижеността ви!

7. Пускайте ми на разни игри (шах ,белот ,сантасе, черен петър), но така ,че да не се усета. Иначе ефектът ще е обратен!

8. Добре реагирам на комплименти ("Ти си ебати животното"!, Ей машина, къде си бе"!, "Ти си ебати изрода!"-изречено с неприкрит възторг), опипвания, почесване по врата, потупване по гърба, опити да ми се обхване ръката с 2 ръце, намазвания, намерзвания, оглеждания от главата до петите, но НИКОГА резки движения!

Знаейки всичко това, не ни остава нищо друго освен да си пожелаем едни мирни и спорни 2 месеца на мутация за тези, които ще комуникират с Крал Блуфен по виртуален и/или реален път!

Редактирано от Joaquin Archivaldo Guzman на 15.04.12 23:41.



Тема Re: Клуб Формула 1нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Cekc C KoзиМодератор (Секс №1)
Публикувано15.04.12 23:55



1. Той да не е на 10 години ? Остава и за плитките да ги дърпа. Мислех го за зрял човек с определени сексуални наклонности.

2 А Боби. Голяма досада беше той. Казах му аз да спре, да ми флуди клубчето

, не ме послуша, а всички знаем как свършват тези истории, нали ? (някои в панчерево при консервите и вагиналните гъбички, други при Лъчо..)
Препоръчвам ти тогава Киборг! Четох някъде Файла създавал Терминатори с божествена сила през 2008ма.

"5. Възможен прираст на мегаломания и надценяване на собствените сили, които обаче не бива пряко да се успорват. " Нима е възможно това ?


А, да те питам. Цинк съплай-я за по-успешен зоб, сутрин ли го взимаш или преди лягане ?


FERRARI F1 - където боговете карат.

Тема Re: Клуб Формула 1нови [re: Cekc C Koзи]  
Автор Joaquin Archivaldo Guzman (БИГОРЕКСИК)
Публикувано16.04.12 00:29



1. Мисля,че темата за under-aged жени е много обширна и заслужава подробен анализ в тематичен клуб.

2. В. Алексеев е много буден, интелигентен и осъзнат млад мъж, който е автор за едно от най-гениалните неща, които съм чел в дира извън моите собствени: темата за машината убиец - te3is!

3. Пий го на гладно преди лягане и половин час след ставане пак на гладно. Добре е да си вземеш и магнезий и ужасно много хапчета с прохормони от типа на старите Енимъл Пакове изобщо взимай от всичко по много, бъди назобен, отдай се на сциентологията и карай АМГ!



Тема Re: Клуб Формула 1нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано16.04.12 01:03



Кралю, чест за всеки един клуб е вашето присъствие. Това по въпроса с комплиментите.
По въпроса с печелившите - РедБул, ваша милост, не Мерцедес или Ферари, тоав е правилният отговор





Тема Re: Клуб Формула 1нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано16.04.12 02:06



обиден съм



Тема Re: Клуб Формула 1нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано16.04.12 02:08



Единственото нещо, за което трябва да се ползва магнезия е за катерене



Тема Re: Клуб Формула 1нови [re: Joaquin Archivaldo G]  
Автор Cekc C KoзиМодератор (Секс №1)
Публикувано16.04.12 08:52



1. 10-15 ?
2. Млад, млад колко да е млад? Вчера беше писал, че е на 34!
3. Аааа енимъл паковете бяха добри, само защо трябва, да загрозяват с онези тексчета, че тестостеронния бустер, увеличава значително от риск тумор на простата ? Не ми стига, че бяха по 7 хапчета на една доза и без това се пиеха толкова трудно !


FERRARI F1 - където боговете карат.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.