Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:15 02.07.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Вижте кво...нови [re: nerra]  
Автор Cekc C KoзиМодератор (Секс №1)
Публикувано12.04.12 13:50



Дали ? Имам известни съмнения в шанса на втория-пръв Кораб, да полети. Не забравяй, че Вейдъра е почитател на пилот, известен с любовта си към вторите пилоти, чийто болиди по принцип си се трошат редовно..


WhiteRa: One high five from my probe and SCV dies

Тема Re: Вижте кво...нови [re: Cekc C Koзи]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано12.04.12 13:54



Аз вече се отказвам да тълкувам чуждите намерения, защото пак ще взема да натъжа Капитана с неразбирането си

Така че призовавам Вейдъра да дойде и да си обясни идеята, а Жаирът през това време да мълчи, за да не му посича ентусиазма



Тема Re: Вижте кво...нови [re: Cekc C Koзи]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано12.04.12 13:59



А ти не забравяй, че Вейдъра е почитател на пилот-максималист, който ще се бори и за конструкторска титла на отбора, най-малкото за СТАТИСТИКАТА

А и колко точно редовно се трошат болидите на к...ъъъ...вторите МУ пилоти, че нещо ми се губи.



Тема Re: Вижте кво...нови [re: pollo]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано12.04.12 14:06



Другарят Вейдър, вярвам ще се съгласиш с мен, ще може с чиста съвест и леко сърце да си каже "направих каквото можах", отваряйки някоя хибернационна камера, за да се отдаде на заслужена почивка.
Останалите...не знам....за тяхно добро се надявам манекенките да бъдат толкова умопомрачителни, че да надмогнат гузната им съвест...и то ще я надмогват година...две...бе дано да са магьосници...





Тема Re: Вижте кво...нови [re: pollo]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано12.04.12 14:15



Твърдо не! Разкол е изключен! С другарите сме по-сплотени отвсякога!



Тема Re: Вижте кво...нови [re: nerra]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано12.04.12 14:18







Тема Re: Вижте кво...нови [re: nerra]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано12.04.12 14:26



не се безпокой за това, между двата кораба вече е предвидена постоянна връзка, няма да има никакви проблеми екипажът на кораб едно(бившия две) да шари между двата кораба както си иска...





It makes either gears or corporate employees.


Тема Re: Вижте кво...нови [re: Tony Stewart]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано12.04.12 14:29



Тоест, ще имате повече пространство за бягане от гузната ви съвест ли?



Аз на ваше място бих изчакала преди да започна да харча пари за постоянна връзка, като се има предвид, че още не можете да решите колко кораба ще има и кой какъв номер ще бъде



Тема Re: Вижте кво...нови [re: Tony Stewart]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано12.04.12 14:36



Тва, че екипажът на бившия кораб 1 принципно ще има способ да се придвижва на кораб 2 по никакъв начин няма да означава, че няма да има никакви проблеми. Всичко зависи доколко топли ще са отношенията между екипажа на кораб 1 и the person in charge of кораб 2. А кой ще е шефът на кораб 2, ако въобще литне, мисля, че goes without saying.



Тема Re: Вижте кво...нови [re: pollo]  
Автор Cekc C KoзиМодератор (Секс №1)
Публикувано12.04.12 14:36



Достатъчно често, беше особено фрапиращо през годината, която докарва оргазъм на всеки почтен шумахерист/ферарист - 2004. Тогава, ако не се лъжа Шумахер няма нито едно отпадане, а Барикело има поне три, ако не и повече. Предполагам, че Стюарда или Жаира ще ме поправят, ако греша..


WhiteRa: One high five from my probe and SCV dies


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.