Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:39 30.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Промяна в плановете - Кораб номер 2нови  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано10.04.12 18:51



Другарки и другари, публична тайна е, че напоследък Кораба се пръска по шевовете от пътници, още нестартирал дори ... Бройката на качествените хора, които искаме да спасим от вулканите и ренизма, се оказа по-голяма от резултатите от предварителните проучвания. Графиците изостават, дизайнът се променя as we speak. Очевидно е, че финалният Кораб ще е доста по-голям и по-тромав от първоначално предвиденото.

Поради тази причина Аз еднолично реших да инициирам конструирането на Втори Кораб! Той ще е по-компактен, по-бърз, и на него ще се помести мозъчният тръст на сплотената ни компания, а именно - най-способните и образцови другарки и другари, елитните отличници.

Тук някои ще направят грешни аналогии с последните тенденции в Европейския Съюз: "Европа на две скорости", "ядро и периферия" и т.н. Първо, нас ЕС изобщо не ни интересува: бъдещето му е такова на засилена тектонична дейност и гейско-нестинарска гражданска война между хардлайнерите от Овиедо и ... софтлайнярите от некои части на това което сега наричаме Пловдив, за спечелването на короната на Глобален Манаф ... Второ, целта на втория Кораб е да пори скоростно небесната шир и мълниеносно да проучва големи пространства за опасности, докато основният Кораб бавно пътува след нас ...

Изслушване и обсъждане на детайли по новата Априлска линия няма да има. Просто защото всичко вече е решено. Пътят е предначертан!
Благодаря за вниманието!

Редактирано от LordVader на 10.04.12 18:51.



Тема Re: Промяна в плановете - Кораб номер 2нови [re: LordVader]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано10.04.12 19:07



аз съм леко объркан, кораб номер едно да е отзад, а кораб номер две отпред... не трябва ли да е обратното?



It makes either gears or corporate employees.


Тема Re: Промяна в плановете - Кораб номер 2нови [re: Tony Stewart]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано10.04.12 19:21



естествено, че не: Новият кораб автоматично придобива номер 1, а досегашният става номер 2



Тема Re: Промяна в плановете - Кораб номер 2нови [re: LordVader]  
Автор Jair ()
Публикувано10.04.12 19:21



Не съм сигурен, до колкото публичното разгласяване е от полза, но след като информацията е достъпна няма какво да се крие. За този кораб места не се продават, дават, печелят, а само заслужават...при това са се заслужили преди много много време!

Да си нямаме инсинуации още от началото.




Тема Re: Промяна в плановете - Кораб номер 2нови [re: LordVader]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано10.04.12 19:37



тотално ме обърка с това "естествено че не", но после всичко ми стана ясно, даже повече от всичко.



It makes either gears or corporate employees.


Тема Re: Промяна в плановете - Кораб номер 2нови [re: Jair]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано10.04.12 19:46



Чакай да видим дали те разбирам добре - ще ми оставиш кораб, пълен с манекенки, на който няма да има кой да ми демонстрира непрекъснато недружелюбно и пренебрежително отношение?! Уби всичко детско в мен, кълна ти се



Редактирано от pollo на 10.04.12 20:05.



Тема Re: Промяна в плановете - Кораб номер 2нови [re: pollo]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано10.04.12 19:59



струва ми се, че не го разбираш много добре :)



It makes either gears or corporate employees.


Тема Re: Промяна в плановете - Кораб номер 2нови [re: Tony Stewart]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано10.04.12 20:01



Ти как го разбираш, Тони?



Тема Re: Промяна в плановете - Кораб номер 2нови [re: LordVader]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано10.04.12 20:06



Другарю Вейдър, вие имате голямо и добро сърце.
Боя се обаче, че след изявлението на недругаря Жаир не ми остава нищо друго освен да оттегля молбата си и да се подготвя да посрещна съдбата си на Земята с достойнство.

Bon voyage!



Тема Re: Промяна в плановете - Кораб номер 2нови [re: pollo]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано10.04.12 21:01



наистина ли трябва да пояснявам?



It makes either gears or corporate employees.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.