Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:19 28.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Офтопикнови  
Автор ГинaлгинМодератор (таблетка №1)
Публикувано28.03.12 22:41



Следващото състезание е след три седмици в китай. Нали цялата тази глупост, да седят един месец в Азия и да се натресат по време на дъждовния сезон, беше за да не пътуват до Европа и назад всяка седмица. Защо са набутали три седмици пауза между Малайзия и Чайната?

\\\"имам студенти не знаят месеците имат брой дни, който не се променя от година на година\\\"


Тема Re: Офтопикнови [re: Гинaлгин]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.03.12 22:49



Щото са тъпанари затова.
А и за да можем ние да си стоим в Малайзия където ни е едното хоум рейс и да се кефим на плажовете...



Тема Re: Офтопик [re: Гинaлгин]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано29.03.12 00:58



Що ми се струва, че търсиш логика и при това от всички места баш в офф-топика? Където е замесен Бърни има само една логика, по стар български обичай който плаща повече, той поръчва музиката.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Офтопик [re: naja_haje]  
Автор ГинaлгинМодератор (таблетка №1)
Публикувано29.03.12 08:46



Бърни си е логик отвсякъде, простосмъртните просто не я схващаме :)

\\\"имам студенти не знаят месеците имат брой дни, който не се променя от година на година\\\"


Тема Re: Офтопик [re: Гинaлгин]  
Автор ГинaлгинМодератор (таблетка №1)
Публикувано29.03.12 12:18



"Ще пътувам до нашата фабрика, за да помоля момчетата да се напрегнат, да получим нови части по-скоро, което да ни даде преимущество пред останалите." Щото иначе ако не пътуваш, те грам зор нема си дадат..

\\\"имам студенти не знаят месеците имат брой дни, който не се променя от година на година\\\"


Тема Re: Офтопик [re: Гинaлгин]  
Автор LaBelle de Toi (lethal)
Публикувано29.03.12 13:13



На повърхността е Великден и повече съспенс за зрителите, но според мен баща ми се е притеснил леко за новото Конкорд споразумение и спекулациите, че може да бъде оспорено законово по чл. 101 "картел", "ценово фиксиране", "пазарни дялове", така че смятам, че тези три седмици са именно за омагьосване на президенти и много обещания за печалби.



Day D: Damian Rice, Dart Vader, Double Jeopardy, Deuce, Dance For Me - Sisqo

Тема Re: Офтопик [re: Гинaлгин]  
Автор LaBelle de Toi (lethal)
Публикувано29.03.12 13:15



Кой го е казал това?

Симулирането на активност винаги оставя усещането, че все пак нещо се върши.





Day D: Damian Rice, Dart Vader, Double Jeopardy, Deuce, Dance For Me - Sisqo

Тема Re: Офтопик [re: LaBelle de Toi]  
Автор ГинaлгинМодератор (таблетка №1)
Публикувано29.03.12 14:00



ТъмноЗеления субект.

\\\"имам студенти не знаят месеците имат брой дни, който не се променя от година на година\\\"


Тема Re: Офтопик [re: LaBelle de Toi]  
Автор ГинaлгинМодератор (таблетка №1)
Публикувано29.03.12 14:03



Този Член1 01 по кое законодателство. Европейското ли ?

\\\"имам студенти не знаят месеците имат брой дни, който не се променя от година на година\\\"


Тема Re: Офтопик [re: Гинaлгин]  
Автор LaBelle de Toi (lethal)
Публикувано29.03.12 14:07



Ам, да. Защита на конкуренцията. Усвоява се от всички държави-членки.



Day D: Damian Rice, Dart Vader, Double Jeopardy, Deuce, Dance For Me - Sisqo


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.