Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:03 21.05.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да живее Ферари!нови [re: Tony Stewart]  
Автор Tamara Ecclestone (lethal)
Публикувано01.04.12 13:03



Точно, докато му отговарях на Капитана, планирах как ще си вдигам темата системно, за да ви се напомня кой е Божественият отбор, но ще ви е дежа ву и няма да ви дразни особено, така че няма да се занимавам.

Мерси за линка. Тук ще цитирам Вейдър и репликата му към някакъв много дълъг ник, по повод вдигането на темата и Шумахер, оле:

Удоволствието от размяната на плитки, повърхностни и с твърде голяма повторяемост съждения (от твоя страна), и умни, премислени и добре насочени отговори (от моя страна) е мое. За съжаление аз прекалено рано усещам една ясно изразена досада като се заяждам с теб, стигайки до добре познатото ми ниво "бе мани го тоя!"

Няма как да не се възползвам от момента да вдигна темата на челна позиция. Не че ще спечеля нещо в личностно-емоционален план от това. Но ти вече сподели неприязън към точно такова подреждане на клуба, даже доста силно изразена, ако не се лъжа, а аз съм винаги готов да ти помогна да засилиш негативното чувство, когато то е налице.

Феновете Му ще намерим начин да се справим с пост-шумахеристкия свят. Ако трябва ще си поръчаме рубинови релефни негови фигурки, и ще си ги поставим в имплант, за да го носим винаги в себе си, в случай че нещо се случи със "сърцето" ни и той изскочи оттам!

За съжаление той нанесе прекалено голяма травма на теб и на други като теб, по линията на любимите им пилоти и отбори поставени в едно изключително неравностойно положение за един изключително дълъг период от време. Отричането на историята, изливането на гнева върху околния свят няма да ти помогне да намалиш болката. Нужна ти е висококвалифицирана помощ от опитен психоаналитик. Бих ти препоръчал дори да се откажеш от суетата на цивилизацията и за един поне 5-10 годишен период да се завърнеш към корените, да водиш прост живот. Сигурен съм че няколко кокошцици, крава, две-три овчици ще са достатъчни за да те направят истински щастлив. Всеки ден.




Day F: Ferrari obviously and Vader

Тема Re: Да живее Ферари!нови [re: Tamara Ecclestone]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано01.04.12 14:03



уахахаха бях го забравил това, верно не съм добре с главата



от друга страна, копелета, цитират ме, аз съм звиздЪ!



Тема Re: Да живее Ферари!нови [re: LordVader]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано01.04.12 14:13



Обаче забележете какъв витиеват епистолеро сте били тогава Другарю, прозата се лее просто...не че имам нещо против сегашния ви уклон към изобразителното изкуство де...





Тема Re: Да живее Ферари!нови [re: El Capitan]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано01.04.12 14:33



чак ме е страх като се замисля какво би могло да бъде следващото ми изразно средство





Тема Re: Да живее Ферари!нови [re: Tamara Ecclestone]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано01.04.12 15:25



Да, ако всички бяха фенове на един пилот и един отбор, който винаги побеждава, всичко щеше да е толкова лесно и подредено... просто другите щяха да се откажат, да се самообесят и да изчезнат безкрайно... и нямаше да има хейтъри...

Само едно мъничко въпросче остава, тези "победи" щяха ли да струват и пробит петак? :)



It makes either gears or corporate employees.


Тема Re: Да живее Ферари!нови [re: Maldini]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано01.04.12 16:14



Това е вярно, но за Осмата съвсем не е шега!

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Да живее Ферари!нови [re: Tony Stewart]  
Автор ЩpoпвaфeлМодератор (Тофинек №1)
Публикувано01.04.12 16:18



Това най-добре се вижда след 2005та. Половината Шумахеристи вече не гледат Ф1, даро след завръщането на старчето. Да се чудиш, те Формула1 фенове ли са били или глори хънтъри!

имам студенти не знаят месеците имат брой дни, който не се променя от година на година


Тема Re: Да живее Ферари!нови [re: Щpoпвaфeл]  
Автор Tamara Ecclestone (lethal)
Публикувано01.04.12 16:49



Глорихънтърството е типично за хора, които имат нужда да компенсират някакви липси, защото им помага да си доставят положителни емоции тук и сега. Което ме навежда на мисълта, че само аз, Tony и nerra в този клуб нямаме лична драма.





Day F: Ferrari obviously and Vader

Тема Re: Да живее Ферари!нови [re: Tony Stewart]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано01.04.12 16:51



Aлонсо не носи розово и спи с жени!!!

Massa is faster than you. Can you confirm you understood that message?





Тема Re: Да живее Ферари!нови [re: Tamara Ecclestone]  
Автор ЩpoпвaфeлМодератор (Тофинек №1)
Публикувано01.04.12 16:54



Тони е хейтър
Ти си все още съмнителна! Все още не вярвам, че ще си дъщеря на на Бърни. Откъде знаеш български например?
За Нерата нищо лошо не мога да кажа, тя ми хакна фейса и сега ме държи с изобличаваща информация!



имам студенти не знаят месеците имат брой дни, който не се променя от година на година


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.