Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:26 21.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | >> (покажи всички)
Тема Re: Марк Уебърнови [re: Jair]  
Автор Jair ()
Публикувано27.03.12 14:27



Тема езичници! [re: Lord Vader]
Автор kenny mccormick (Fu-Schnicken)
Публикувано 29.03.03 18:07


истинската религия за Жак Вилньов се основаав на вярванията, че колите могат да летят. първите подобни са Икарус и Дедал. После като се разпаднали единия основал градския транспорт, а другия хаоса в него.
Това с косачката е само последствие от Опитите са летене (99-00 всеки себеужаващ себе си дизайнер си кръщаваше така колекцията в памет на гунди)...

===================================

това за икарус, основателя на градския транспорт е може би най-голямата простотия писана в дира за всички времена спрямо използваните букви :)))))




Тема Re: Марк Уебърнови [re: pollo]  
Автор ГинaлгинМодератор (таблетка №1)
Публикувано27.03.12 14:29



Само самочувствието на мъжете в този форум, които бяхме принудени да се крием в един скрит бункер, след всяко състезание , в което пускахме градивна критика срещу Ливадата, известен още като Вилньов младши.

\\\"имам студенти не знаят месеците имат брой дни, който не се променя от година на година\\\"


Тема Re: Марк Уебърнови [re: Jair]  
Автор Jair ()
Публикувано27.03.12 14:31





още инфо




Тема Re: Марк Уебърнови [re: nerra]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано27.03.12 14:32



С удоволствие ще му го предостъпя, като гледам каква лИбОФФ се лее от него тези дни обаче, не мисля, че 'анти' ще му отива.

Я дай да му измислим някой друг ник... като например Душко-добродушко :)

Само не разравяй архива от миналта година и най-вече един 'дебат' с Жаира, довел до точкопоставянето, че няма да изкара много и тоя ник



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Марк Уебърнови [re: Jair]  
Автор ГинaлгинМодератор (таблетка №1)
Публикувано27.03.12 14:34



Във втория линк, много ми харесва контраста в използваните само червено и светло синьо за цветовата гама на никовете. Сега всички сме като цяло черни :)

\\\"имам студенти не знаят месеците имат брой дни, който не се променя от година на година\\\"


Тема Re: Марк Уебърнови [re: Jair]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано27.03.12 14:39



Съжалявам..



Просто всичко свързано с Жак автоматично го свързвам и с нея...



Тема Re: Марк Уебърнови [re: pollo]  
Автор ГинaлгинМодератор (таблетка №1)
Публикувано27.03.12 14:40



Тук стъпвам много внимателно, че темата е опасна..
Принцесата беше принцеса. После откри ди джея, а после и Принца.
Междувременно ни черпеше с пица, заплашваше ни с побоища и отстрелвания .
Проповядваше метрополисзма и стилните черни рокли. Вярваше, че от скиори(виж линка на Жаира) се пръкват пилоти, но не би(виж Формула1 сезони 96-97ма). В крайна сметка заряза еретиците в този клуб и се пренесе при вечно скучните от Женски клуб/Българи в чужбина.

\\\"имам студенти не знаят месеците имат брой дни, който не се променя от година на година\\\"


Тема Re: Марк Уебърнови [re: naja_haje]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано27.03.12 14:41



Да,тея дни съм на кеф нещо...

А оня дебат предпочитам да не си го спомням...



Тема Re: Марк Уебърнови [re: naja_haje]  
Автор nerra ()
Публикувано27.03.12 14:42



Е как, той никът му сам се е измислил - Убавия





Тема Re: Марк Уебърнови [re: Jair]  
Автор nerra ()
Публикувано27.03.12 14:47



След внимателно оглеждане на доказателствата установих, че имаш пълното право да пледираш ранен в сърцето и да предизвикаш оскърбителя на дуел!




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.