Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:26 20.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Марк Уебърнови [re: Гиналгин]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано26.03.12 16:28



Агахахахахха,да,да....





Тема Re: Марк Уебърнови [re: Petra Ecclestone]  
Автор Jair ()
Публикувано26.03.12 16:28



логни се с истинският ник и тогава питай :)




Тема Re: Марк Уебърнови [re: Jair]  
Автор ГиналгинМодератор (таблетка №1)
Публикувано26.03.12 16:42



Нерра, нея я знаете от ПМЛ

Малката сестра не я приемаш

Другите как си ги преценил? Или това във фейса, да го обсъдим?

\\\"имам студенти не знаят месеците имат брой дни, който не се променя от година на година\\\"


Тема Re: Марк Уебърнови [re: Гиналгин]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано26.03.12 16:44



Що, бе, обсъдете го и ние да прочетем





Тема Re: Марк Уебърнови [re: nerra]  
Автор ГиналгинМодератор (таблетка №1)
Публикувано26.03.12 16:44



Ахам, не ще да играе вече на кънтърстрайк и война. Сега се развлича със зъболекар()и .

Бай Хуй на живо си е пич бе, виждал съм го на втория мач на клуб Футбол, държеше се съвсем нормално, за разлика от много други :)

\\\"имам студенти не знаят месеците имат брой дни, който не се променя от година на година\\\"


Тема Re: Марк Уебърнови [re: pollo]  
Автор ГиналгинМодератор (таблетка №1)
Публикувано26.03.12 16:48



Добре. Казвам моето си мнение:

Вярвам, че Тамара е истинска.
Нера съм я засичал по разни други клубове, повечето ПМЛъджии я познават, Истинска е.
На теб ти видях юзърнейма, с оглед на дискусията за юзърнеймите, кой ги вижда и кой не, вярвам че си искрена в пола си :)

Малдини ми звучи като човек идващ от отбора на Нера и Сандро. Приемам, че е истинска.

За сестрата на Тамара са ми подозренията. Едно време щях, да проведа разследване. Сега ме мързи :)

Пропуснах ли някого ?

\\\"имам студенти не знаят месеците имат брой дни, който не се променя от година на година\\\"


Тема Re: Марк Уебърнови [re: Гиналгин]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано26.03.12 16:49



Мноо си прав....

Тва разбира се нема да те спаси от бунта ни срещу местния мод де,не си прави илюзии....





Тема Re: Марк Уебърнови [re: Гиналгин]  
Автор Jair ()
Публикувано26.03.12 16:50



горе-долу сме в един кюп, само дето аз се съмнявам и за двете сестри :)




Тема Re: Марк Уебърнови [re: El Capitan]  
Автор ГиналгинМодератор (таблетка №1)
Публикувано26.03.12 16:52



Даун дъ гавърнър! И след това си ебаваше майката в Цезър3 :)
Мисля, че този клуб ще бъден ай-добре без модове или модове които не се набиват толкова много на очи - като другия модератор Хенди. да сте я видели, да влиза в конфликт с някой, да демонстрира пристрастия ? Модератора е като добрия футболен съдия - колкото по-незабележим, толкова по-добре!

\\\"имам студенти не знаят месеците имат брой дни, който не се променя от година на година\\\"


Тема Re: Марк Уебърнови [re: Гиналгин]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано26.03.12 16:54



А, викаш стига да не лъжа, че съм жена, фантомството ми е простено


Аз всъщност не държах на искреността за пола си, но някои другари не ми оставиха избор




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.