Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 20.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Марк Уебърнови [re: nerra]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано26.03.12 14:47



След 4 години?

Четири?

Оффф....доплаква ми се от умиление като видя такъв безпочвен оптимизъм......



Тема Re: Марк Уебърнови [re: Petra Ecclestone]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано26.03.12 14:52



От него зависи.



Тема Re: Марк Уебърнови [re: El Capitan]  
Автор nerra ()
Публикувано26.03.12 14:57



Ей, това Дедовистите сте големи неблагодарности. Аз подхранвам мечтите ви, вие никва благодарност не проявявате.



Тема Re: Марк Уебърнови [re: El Capitan]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано26.03.12 14:58



Мхм, феновете на ВЕЛИКИЯ вече сме едни истински рпо-та, радетели за предпазлив оптимизъм тва.



Тема Re: Марк Уебърнови [re: nerra]  
Автор ГиналгинМодератор (таблетка №1)
Публикувано26.03.12 15:04



Последния баннат за офтопик е Мейджа през далечната 2005та :)

\\\"имам студенти не знаят месеците имат брой дни, който не се променя от година на година\\\"


Тема Re: Марк Уебърнови [re: Petra Ecclestone]  
Автор ГиналгинМодератор (таблетка №1)
Публикувано26.03.12 15:05



По-оригинално от традиционните им "крилати" реклами :)

\\\"имам студенти не знаят месеците имат брой дни, който не се променя от година на година\\\"


Тема Re: Марк Уебърнови [re: nerra]  
Автор Petra Ecclestone (новак)
Публикувано26.03.12 15:06



тука просто искам да ти кажа, че преди 7 години, когато дори пропитите с омраза англичани не вещаеха такова ужасяващо начало на сезона за михаел шумахер и ферари, на каквото станаха свидетели през онази пролет.... още тогава никой не дръзваше да преподложи, че след 3 състезания 7-кратният световен шампион ще има 2 /две/ точки от дамо една завършена надпревара, а 23-годишният Алонсо-цели 26!!!! понякога просто има лоши изненади....
и кво стана - случи се така, че Скудерията, която мачкаше като валяк през последните тогава 6 години, беше зад ред бул в класирането при конструктурите....
и тогава всички се шакаха кво ще стане до края на сезона и дали Шумахер е загубил превъзходството си....
тогава както помниш може би - фиа промени регламента и вдигна височината на предните крила, премести задните напред, намали височината на пода в задната му част, накара екипите да карат с един мотор в два състедателни уикенда, с един чифт гуми в квалификациите в събота и неделя, както и в самото състезание.
тоест нещо, с което ферари и Шумахер можеха да се справят!!!!
и така ферари, за разлика от всички други тимове, реши да почне с модифицирана кола от 2004-та!! тва решение имаше своето желязно обяснение!! еф 2004 бе с класа над всички през последната една година, а тимът се нуждаеше от много време, за да работи върху драматичното изменените нови гуми!!!
през годините стана така че ферари на практика останаха дотогава единственият тим с марката бриджстоун. минарди и джордан изобщо не правеха тестове по тяхното развитие.
и тогава ако помниш обаче екипите от клана на мишлен бяха направили почти 10 пъти повече изпитания и печелеха от вече развитите по-добри гуми на французите!!! Освен това, модифицираната кола на Шуми не беше достатъчно бърза. В Австралия Бариколо завърши обнадеждаващо втори, но на по-бързата писта в Малайзия Скудерията е извън играта!!!
екипът рискува и следващато година почнаха проблемите в скоростната кутия на Барикело и хидравличната помпа на Шумахер........... и точно в Малайзия после германчето показа, че никой не бива да го отписва, щото си има прословут хъс.

тоест тва ти го пиша, защото няма невъзможни неща.

изненадите тепърва предстоят!!!!



Тема Re: Марк Уебърнови [re: Гиналгин]  
Автор nerra ()
Публикувано26.03.12 15:06



Брех, а аз само се шегувах, мислейки че такива няма на тая планета





Тема Re: Марк Уебърнови [re: Jair]  
Автор ГиналгинМодератор (таблетка №1)
Публикувано26.03.12 15:06



"сигурен ли си? "

Това значи ли, че имаш съмнения относно автентичността на акаунта?

\\\"имам студенти не знаят месеците имат брой дни, който не се променя от година на година\\\"


Тема Re: Марк Уебърнови [re: pollo]  
Автор Petra Ecclestone (новак)
Публикувано26.03.12 15:07



то пък е много тъпо винаги да си фен на победителите!!!! не ставаш за продуцент и мениджър може би, не знам!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.