Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:36 20.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Марк Уебърнови [re: Гинaлгин]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано27.03.12 15:41



А манекените за Хенди кой ги набира?



Тема Re: Марк Уебърнови [re: nerra]  
Автор ГинaлгинМодератор (таблетка №1)
Публикувано27.03.12 15:42



Освен десетгодишен стаж в този клуб ли ? Някаква актуална професия, кято би помогнала за оцеляването на човешката раса и да не си хомосексуална - не за друго, но да няма конкуренция при манекенките!

\\\"имам студенти не знаят месеците имат брой дни, който не се променя от година на година\\\"


Тема Re: Марк Уебърнови [re: nerra]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано27.03.12 15:45



наджата си е заслужил антихейтърството, капитана обикновено се отказва на 1/3 (като брой постинги спрямо наджата) от спора с "оф,заеби"



It makes either gears or corporate employees.


Тема Re: Марк Уебърнови [re: Гинaлгин]  
Автор nerra ()
Публикувано27.03.12 15:46



Е ти уби ентусиазма ми с още първата точка. Как да го натрупам този стаж, като имам само няколко месеца на разположение

Ще трябва да намеря някакво брутално конкурентно предимство, което да неутрализира необходимостта от десет години стаж.
Манекенките ви няма да ги закачам, можете да спите спокойно
Кажи кои професии спомагат за оцеляването на човешката раса, обещавам да се вместя в някоя от тях ;)



Тема Re: Марк Уебърнови [re: Гинaлгин]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано27.03.12 15:47



Актуална професия от витално значение за човешката раса веднага мога да ти предложа(освен ако вече си имате и взема та я дублирам), както и да не посягам на манекенките ви, ама виж, как тях ще ги удържиш да не ми посягат, е извън обозримите ми възприятия



Редактирано от pollo на 27.03.12 15:55.



Тема Re: Марк Уебърнови [re: Гинaлгин]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано27.03.12 15:47



Да бе,ама те тези откак си получиха билетите и така са си застягали багажа че никви не се вяскат насам....

Влади не съм го мяркал от месеци,Бени не помня вече от кога а по отношение на Сса и Сянки разчитаме само на честната ти дума че са живи,заеби....

Редактирано от El Capitan на 27.03.12 15:52.



Тема Re: Марк Уебърнови [re: El Capitan]  
Автор nerra ()
Публикувано27.03.12 15:51



ето, ето, виждате ли, имате свободни места!





Тема Re: Марк Уебърнови [re: nerra]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано27.03.12 15:53



Не блекмейлвай емоушънъли!



Тема Re: Марк Уебърнови [re: El Capitan]  
Автор ГинaлгинМодератор (таблетка №1)
Публикувано27.03.12 15:58



Повечето от тук пишещите и присъствалите на последните две Ф1 срещи ги видяха на живо. Влади и Бени също се отчетоха и докладваха на последния сбор. Не знам ти как ги пропусна, все пак не пропускаш среща!

\\\"имам студенти не знаят месеците имат брой дни, който не се променя от година на година\\\"


Тема Re: Марк Уебърнови [re: pollo]  
Автор ГинaлгинМодератор (таблетка №1)
Публикувано27.03.12 15:59



Манекени? никакави такива! Хенди сама да се оправя!(така де)

\\\"имам студенти не знаят месеците имат брой дни, който не се променя от година на година\\\"



Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.