Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:41 20.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Тема Re: Марк Уебърнови [re: Maldini]  
Автор ГиналгинМодератор (таблетка №1)
Публикувано26.03.12 20:07



Твоята омраза към Зеленото е от боя който нанесе на Алехандро през 2007ма, ли идва?

\\\"имам студенти не знаят месеците имат брой дни, който не се променя от година на година\\\"


Тема Re: Марк Уебърнови [re: Jair]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано26.03.12 20:27



Алонсо мисля само даде показания по шпионския скандал, а Пикет направо си изпя Бриаторе. Не бих го хранила за това - Макларън са идиоти. Един от най-талантливите пилоти в историята (и настоящ шампион тогава) дойде в отбора им, а те го третираха като втория пилот на едно лапе. Най-малкото уважение трябва. И на Нандо му е малко чепат характерът май, защото не търпи сериозна конкуренция в отбора, обаче ми спечели уважението като им тегли една на Сребърните стрели 2007.

Господ освен като е бил в Бенетон, някак си не мога да си представя да заплаши Ферари, че ще ходи в Макларън - те целуваха земята под краката му преди да вземат алкохолика, а Той като спечели титлата 2000 май повече се радваше за Ферари отколкото за себе си.



Тема Re: Марк Уебърнови [re: Maldini]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано26.03.12 20:35



в хубав свят живееш :)

още малко ще кажеш и че маите са натаралянкани индианци и нищо няма да се случи декември месец :)



It makes either gears or corporate employees.

Редактирано от Tony Stewart на 26.03.12 20:36.



Тема Re: Марк Уебърнови [re: Tony Stewart]  
Автор nerra ()
Публикувано26.03.12 20:38



Феновете на Фетел имаме претенции да не е такова мрънкало Уебър, но се надявам, че в настоящия сезон повече ще кара и по-малко ще хленчи :)



Тема Re: Марк Уебърнови [re: Гиналгин]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано26.03.12 21:01



Ми чак бой - тогава само Алкохолика създаваше комплекси.
Да кажем, че когато някой ти е по-неприятен от Испанското изчадие от Ада дето е пенсионирало Господ с двете си небогоугодни титли (направо не го дишах Фернандо преди 2007), значи нещо не е наред при зеленото човече.

Но всъщност 2007 му е простена (все пак фена на водката ни зарадва), обаче 2008 не е - Маса беше точно на един завой от титлата. Не знам кой ме дразни повече от тогава - Хамилтън или Глок.



Тема Re: Марк Уебърнови [re: nerra]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано26.03.12 21:02



+1



Тема Re: Марк Уебърнови [re: Tony Stewart]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано26.03.12 21:06



Сори, ама колкото и да ме дразнят Ферари от време на време, от мен добра дума за Макларън ще чуеш, когато чуеш и за Ливърпул (демек никога). Имали са разни симпатични пилоти (Кими и Мика), ама винаги са ми били изключително противни.



Тема Re: Марк Уебърнови [re: Maldini]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано26.03.12 21:07



и с какво точно те дразни глок?



It makes either gears or corporate employees.


Тема Re: Марк Уебърнови [re: Maldini]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано26.03.12 21:13



Е, Глок запази темпото колкото можа с тези гуми. И на мен ми беше много мъчно за Маса, но беше нещастно стечение на обстоятелствата просто. Ако Глок беше влязъл да сменя гумите, шансът на Маса щеше да се изпари още в онзи момент.



Тема Re: Марк Уебърнови [re: Maldini]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано26.03.12 21:16



Ти си една много убава юзърка,искам да го знаеш!
Щастлив и доволен съм че прописа тук,мдам...

Само едно нещо: 2005 ни преебаха гумите,а 2006 Ферари се ебаха сами...




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.