Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 20.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Тема Re: Марк Уебърнови [re: nerra]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано26.03.12 17:37



Да знаеш, че за теб врата ни е винаги отворена - само не се пробвай като Олимпията минала събота и неделя. Беше на косъм от първия автогол в ПМЛ.



Тема Re: Марк Уебърнови [re: Maldini]  
Автор nerra ()
Публикувано26.03.12 17:39



Благодаря :))

Аз стисках палци за Олимпия, но той ме разочарова като не вкара



Редактирано от nerra на 26.03.12 17:39.



Тема Re: Марк Уебърнови [re: nerra]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано26.03.12 17:41



Да и мен - с тия два дубъла дето ми ги беше направил на ПСЖ-Бордо, направо не знам как го изпуснахме тоя мач.



Тема Re: Марк Уебърнови [re: nerra]  
Автор ГиналгинМодератор (таблетка №1)
Публикувано26.03.12 18:07



"Гама" , това гаджето на Гоата или тя беше Ганима?
Венабили не знаех че се е върнала, нали я нямаше последните три четири години.



".което означава, че ние с теб се явяваме съотборници" Чакай аз все пак да проверя в кой отбор бях :)

\\\"имам студенти не знаят месеците имат брой дни, който не се променя от година на година\\\"


Тема Re: Марк Уебърнови [re: Maldini]  
Автор ГиналгинМодератор (таблетка №1)
Публикувано26.03.12 18:10



"А Уебър как да го харесвам като 2010 само мрънкаше по телевизията. Като има проблем да ходи да говори с Хорнер, а не да се прави на ощипана невеста по ВВС." стандартно. и Хамилтън го прави, Сало кога беше във Ферари, Култард да не говорим.
Само трима правят изключение. Единия обикновено е твърде пиян и незаинтересован към заобикалящия го свят. Втория отиде да си накисне отбора пред ФИА, защото не му давали статус на номер едно и един дето дал ултиматум на отбора си, че ако догодина не оправят колата, ще отиде в големия им конкурент. Този последния е седемкратен шампион. Явно има защо.

\\\"имам студенти не знаят месеците имат брой дни, който не се променя от година на година\\\"


Тема Re: Марк Уебърнови [re: nerra]  
Автор ГиналгинМодератор (таблетка №1)
Публикувано26.03.12 18:22



"Титулярен състав - EXTREME ZOMBIES:
Член 1, Cattlekiller, Trinity, Локо-ПД "

Е, не съм си сбъркал отбора :)

\\\"имам студенти не знаят месеците имат брой дни, който не се променя от година на година\\\"


Тема Re: Марк Уебърнови [re: Гиналгин]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано26.03.12 18:40



Райконен и Пикет ли? Шуми това кога го е казвал? Ако е сега - в Торо Росо или във Форс Индия мисли да ходи? Макар че и едните и другите са с повече точки от Мерцедес в момента

.

Редактирано от Maldini на 26.03.12 18:41.



Тема Re: Марк Уебърнови [re: Maldini]  
Автор Jair ()
Публикувано26.03.12 19:01



Тук рядко се говори с директни имена. Примерно Райконен ще е винаги алкохолика, Росберг ще е онова русото или Бритни. А понякога препратките са на няколко нива: Хамилтън -> тъмнозелен -> ТЗ.

Не съм сигурен дали тоя дето се оплаква на ФИА не е Алонсо, макар че той индиректно беше заплашил че ще се оплаква на ФИА...което макар и да е направено очи в очи с шефа си е доста курвенска постъпка също, и една от тези за които го храним целодневно и целонощно и постоянно. Нищо че всички сме наясно, че е в топ 3 на пилотите на последното десетилетие :)

Това само да приобщя още малко новите членове, поне нефантомните от тях :)

Иначе за ултиматума на шумахер за първи път чувам, едва ли е за нещо в днешно време, а пък не виждам как Ферари навремето са най-големият конкурент на Бенетон...а и малко съм резервиран, когато клюки се представят като факти :)




Тема Re: Марк Уебърнови [re: Jair]  
Автор Petra Ecclestone (новак)
Публикувано26.03.12 19:25



много ти благодаря за този ти постинг!! не знам защо тук така предубедени сте към мен и сестра ми,но това сега не е важно. от днес искам и аз да разбирам оф формула 1 и да съм фен. моят фаворит вече го знаете.


много ще съм благодарна, ако ме затрупате с информация за него, аз обещавам да започна да гледам формула 1.



Тема Re: Марк Уебърнови [re: Petra Ecclestone]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано26.03.12 19:30



кара колело и май това му попречи донякъде да е шампион през 2010, всъщност



It makes either gears or corporate employees.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.