Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:06 13.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: КУР ЗА ТВ+нови [re: Tony Stewart]  
Автор Aнaлни плoдoвeМодератор (Плодове №1)
Публикувано10.01.12 15:40



Той самия канал май е на булсатком. Значи просто няма, да се гледа Ф1 по ТВ - заклел съм се на измекярите от Булсатком, да не им се връзвам на рекета... а пък в момента не тече ли процедура от КЗК, че ТВ+, трябва да бъде излъчван и от другите кабелни оператори ?




Тема Re: КУР ЗА ТВ+нови [re: Tony Stewart]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано10.01.12 15:51



Е тва е нормално. Тея от Мегалан даже си слагат от тея найлоновите чорапи като ти влизат у къщи и няква после винаги ми се обажда да ме пита доволен ли съм се едно курви са ми пратили заеби...



Тема Re: КУР ЗА ТВ+нови [re: Aнaлни плoдoвe]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано10.01.12 15:51



абе да бе, само да не почнат като айтиви да правят още повече глупости и нема проблеми, иначе има такава процедура, комично задействана по жалба на вивагьонсурат, но то докато патките се напасат и светът ще свърши

КЗК ще принуди ТВ+ с испанските мачове да се излъчва и по другите оператори
Публикувана: Събота, 17-ми Декември 2011, автор(и): 24 Часа; прочитания: 895; коментари: 0
КЗК ще принуди ТВ+ с испанските мачове да се излъчва и по другите оператори

Излъчването на спортния канал ТВ+ само по "Булсатком" е резултат от забранено споразумение и злоупотреба с господстващо положение. Това става ясно от определение на Комисията за защита на конкуренцията, с което тези нарушения са предявени на "БТ Сат" и "Булсатком".

Първата компания е собственик на канала и е предоставила правата за излъчване само на "Булсатком". Преди повече от година "Виваком" алармира в комисията, че това нарушава конкуренцията.

След направената проверка антимонополното ведомство е повдигнало общо три обвинения на "БГ Сат".

Първото е за злоупотреба с господстващо положение заради "дискриминиране на платформените оператори и ограничаване на разпространението на ТВ+". Това ограничавало конкуренцията и засягало интересите на потребителите. Заради налагане на териториални ограничения в типовите договори, с които са предоставени права за разпространието на програмата има обвинение и за забранено споразумение. Третото предявено нарушение е на "БГ Сат" и "Булсатком" заради договорка, насочена към ограничаване на разпространението на ТВ+ от други оператори.

Компаниите имат срок да отговорят на обвиненията преди окончателното произнасяне на КЗК.

Ако становището на комисията с председател Петко Николов не се промени, освен че компаниите ще бъдат санкционирани, ще трябва и да преустановят нарушението. Т.е. "БГ Сат" ще трябва да предостави и на останалите оператори право да излъчват ТВ+.

Преди година по повод на жалбата на "Виваком" от "БГ Сат" обясниха пред "24 часа", че няма злоупотреба с господстващо положение. Операторите, които излъчват ТВ+, се избирали след търговски преговори и според броя на абонатите им, обясниха тогава от компанията.

Спортният канал ТВ+ нашумя покрай скандал през миналата година, когато купи правата за излъчване на гостуванията на националния отбор по футбол за срещите му с Англия и Швейцария. Така се оказа, че хората, които не са абонати на компанията, не можаха да гледат срещите.

Инфо в-к "24 часа"




I can fly so high, I can fall so deep


Тема Re: КУР ЗА ТВ+нови [re: El Capitan]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано10.01.12 15:54



да не говорим колко и беше скучно, докато питаше, почти се прозяваше... :)



I can fly so high, I can fall so deep


Тема Re: КУР ЗА ТВ+нови [re: Tony Stewart]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано10.01.12 15:55



На мен ми се струва крайно несправедливо единственото нещо за което в края на краищата го държа тоя леген-т.е. испанските мачове (Ф1 идва като бонус сега) да може да се гледа от сульо и пульо дето в името на терасната си естетика не са си сложили необходимото оборудване...





Тема Re: КУР ЗА ТВ+нови [re: El Capitan]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано10.01.12 15:58



не ми дреме за испанските мачове

пък начин да гледам ф1 ще си намеря, КУР ЗА ТЕХ!



I can fly so high, I can fall so deep


Тема Re: КУР ЗА ТВ+нови [re: Tony Stewart]  
Автор Aнaлни плoдoвeМодератор (Плодове №1)
Публикувано10.01.12 16:09



Спомням си по време на Ринг+ простотиите, кабеларките пускаха допълнителни канали само по време на формулата. Пък сега си имаме и РТЛ :)




Тема Re: КУР ЗА ТВ+нови [re: El Capitan]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано10.01.12 16:10



и аз съм на булсатком ама нямам чиния на балкона :)



Тема Re: КУР ЗА ТВ+нови [re: Aнaлни плoдoвe]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано10.01.12 16:11



Копеле с тоя цвят на ника те бъркаме с петела.
Искам да кажа, че си сейф, докато Фернандо и Дитер почнат да четат тука,след което въпросното объркване ше ти стане притеснително...





Тема Re: КУР ЗА ТВ+нови [re: El Capitan]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано10.01.12 16:12



а текущият ник направо затвърждава






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.