Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:14 28.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Искам да знам...нови [re: Tony Stewart]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.08.11 20:54



Ахахахаха,кво се стресираш па ти бе?

От последен-пети при положение че сички коли преди него са принципно с 2 секунди на обиколка по-бързи,какво да говориме повече...

Както казва един другар: It is really huge waste that Schumacher has to drive such a shitty car....



Тема Re: Искам да знам...нови [re: El Capitan]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано29.08.11 22:26



ех, да беше минарди... абе то един шампион тука има победа с минарди бе, ама не е тва твойто недоразумение





I can fly so high, I can fall so deep


Тема Re: Искам да знам...нови [re: Tony Stewart]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.08.11 22:30



Недоразумение?

Буахахахахахаха,ало,говориме за СЕДЕМКРАТЕН СВЕТОВЕН ШАМПИОН!

За ВЕЛИЧИЕ,на което Коб е недостоен дори да връзва връзките на обувките...

Засрами се!



Тема Re: Искам да знам...нови [re: El Capitan]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано29.08.11 22:31



ти си хейтър на кобаяши и както сам каза "КУР за хейтърите", аре ходи при алонсо, той ше те обслужи!



I can fly so high, I can fall so deep


Тема Re: Искам да знам...нови [re: Tony Stewart]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.08.11 22:36



Изобщо не съм всъщност.

На мен не ми е всеки втори постинг плюене по други пилоти,само когато е с цел защита на правата вяра,истината,справедливостта и изконните формулни стойности...

Защита на...ъъъъ.......(ако изполваме българщината като основа)....на ФОРМУЛЩИНАТА като такава.....нали.....



Тема Re: Искам да знам...нови [re: El Capitan]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано29.08.11 22:39



ако не си спомняш какво пишеш, мога да ти кажа, че точно плюеш по други пилоти и то доста, че и по феновете им.





I can fly so high, I can fall so deep


Тема Re: Искам да знам...нови [re: Tony Stewart]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.08.11 22:42



Да,ама както вече казах,тва е в ...ъъъъ....пристъп на самозащита,или по-точно в пристъп на праведен гняв-подобен на този който човек изпитва като вижда как неверници горят катедрали или как резани афгански карабини събарят грандиозни статуи на Буда...



Тема Re: Искам да знам...нови [re: El Capitan]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано29.08.11 22:45



твоите неверници си имат собствени "богове" и те в "пристъпи на самозащита"(wtf?) бутат и рушат там квот мислиш ти за ценно.



I can fly so high, I can fall so deep


Тема Re: Искам да знам...нови [re: Tony Stewart]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано29.08.11 22:48



Там е работата че не е там работата.

В смисъл,аз дотука не съм видел ни един дето да е про,в смисъл да излезе и да каже да речеме: Ебете си майката,Маймуната е НАЙ-ВЕЛИКИЯ пилот във Вселената,или пък: Духайте,от Фетел по-добър нема!

Сички дето активно ми спорат не са про-никой,ми са Анти-ВЕЛИКИЯ,та не ми се обеснявай мола ти се...



Тема Re: Искам да знам...нови [re: El Capitan]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано29.08.11 22:59



ми кобаяши бе, от поне година се кълна в него, имам си и фаворит в друг вид моторспорт©ММ(ММ-MMIX) !
члена и анди си съпортват макларън и квото там тз кара за тех, жаира е ясен - фен е на пилот печелил с минарди, кво повече искаш?





I can fly so high, I can fall so deep



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.