Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:30 08.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Дедо се събуди!нови [re: El Capitan]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано16.06.11 23:11



Н-Е-Р-Е-Д-О-В-Н-А
ето анди се върна, той ще ти обясни всичко за нередовността на бенетона, колкото до ферарито, то е правено от същите хора, така че по индукция...





I can fly so high, I can fall so deep
Долу СЕМ! Да живее T-Rock!

Тема Re: Дедо се събуди!нови [re: El Capitan]  
Автор Jair ()
Публикувано17.06.11 15:42



чувствам се дебилно малоумен толкова да се повтарям, ама явно ще се наложи за найсти път...такъв ми е кръста в тоя форум.

Шумахер е/беше много талантливо копеленце и един от най-добрите пилоти в историята на спорта. Дразнещото нещо, и това на което се противопоставям, е допълнителното му обожествяване. Всичките тия неща, които сега се обръщат срещу него, когато се вижда че май не е аджеба тая ултра безгрешна машина, могат само да ме удовлетворяват, че съм бил по-прав в преценката си от зомбираните шумахеристчета, които и сега почнаха да говорят небивалици кво щело да стане ако валяло още 15 мин и как тъпата ФИА го прецакала него, разбираш ли, като пуснала състезанието твърде късно.

Ясен ли съм? Ще повторя пак. Не му отричам таланта, не му отричам известна част от титлите, някой от тях спечелени само благодарение на пилотското му превъзходство спрямо конкуренцията. Същевременно много от успехите на СТАТИСТИКАТА са постигнати без негово директно участие, а благодарение на това че ферарито беше неколко класи отгоре над всички останали в адски дълъг период от време. И ме изкарва безкрайно от нерви да чета колко 234874973294 победи и 230482394823 титли и 239231209 пол позишъна имал, как бил по-велик от сена, фанджо и не знам си кво си.

Ако пак не е ясно кво искам да кажа...ми дреме ми, ясно ми е че нищо нема да променя а промитите мозъци ще продължават да си бичат едно и също за куция мерцедес. Ма га яде кифтетата не рива. Ай сиктир.




Тема Re: Дедо се събуди!нови [re: Jair]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано17.06.11 16:55



доволен съм, лека полека започваш да прозряваш Истината. Не е на нужното от правоверен ниво ... но има време. Важното е че си на Пътя!



Тема Re: Дедо се събуди!нови [re: Jair]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано17.06.11 18:07



Същевременно много от успехите на СТАТИСТИКАТА са постигнати без негово директно участие


Ахахахахаха,е тва ме размаза!



Копеле,тва е ВЪРХА на безсилието и липсата на аргументи......



Тема Re: Дедо се събуди!нови [re: LordVader]  
Автор Jair ()
Публикувано17.06.11 18:26



не виждам с какво тва мнение противоречи на всичко което съм писал тука, през всичките тия години, че да се възприема като промяна




Тема Re: Дедо се събуди!нови [re: El Capitan]  
Автор Jair ()
Публикувано17.06.11 18:28



па тва твоето направо прелива от аргументи, заеби

пиша един ферман, ти ще се фанеш за некоя запетайка все а другото го пропускаш от куртоазия...и не е за сефте, ма карай.




Тема Re: Дедо се събуди!нови [re: Jair]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано18.06.11 01:22



Какви времена доживяхме на 2 абзаца да се вика 'ферман'.... А едно време какви хроникьори имаше... истински магьосници



Иначе аз (с леки забележки, ъф коурс :) съм съгласен с това, което си написал. Обаче това ти мнение изобщо, ама хич не обяснява тоновете злоба, които лееш на последък - успя да отнемеш палмата на хейтърството от Тони дори, а това, вЕрвай ми, никак не е лесно

A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Дедо се събуди!нови [re: Jair]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано18.06.11 13:11



Събуди се бе ало!АЛОООО!

Било не знам кво си ферарито от 2000 натам, и го казваш така се едно тва нещо се е получило е така некакси от самосебе си,просто стечение на обстоятелствата и ВЕЛИКИЯ е просто късметлия.

Искам в този случай да ми коментираш какво направиха Алези и Бергер през 96,кога седнаха в двукратно шампионска кола,искам да ми коментираш как така през 97 ВЕЛИКИЯ имаше реални шансове за титлата въпреки смазващото превъзходство на Уилямс,да коменираш как през 98 беше основен претендент въпреки смазващото предимство ма Макларън.

Коментирай ми това,не какво било станало след 2000 щото като те слуша човек ше остане с впечатлението че Шумахер е едва ли не Гуардиолата на Ф1 и е печелел щото е имал винаги най-силната кола.

Нещо,което не може да се определи по друг начин освен като бабини деветини.

И да,ВЕЛИКИЯ има основна заслуга за това а се стигне до 2000, каквато е и заслугата на Рос Браун,Рори Бърни и Жан Тодт.

Тва са ФАКТИТЕ,останалото са болни фантазии на некой който гледа Формула от 2000 насам. А па ти мисла гледаш от по-преди......



Тема Re: Дедо се събуди!нови [re: El Capitan]  
Автор Jair ()
Публикувано18.06.11 15:20



написах, даже повторих...сега трябва и да потретя ли или да хвана да си викна някой да ми превежда на език за слабоумни?

Къде го приноса на ВЕЛИКИЯ за колата сега бе? За не знам си кой пореден път питам, как така се получава, че когато мачка всичко е заради него, а когато не може да бие колата му е виновна? Дори, когато съотборника му го бие със същата кола?

Повече нема да пиша, докато не получа отговори на тия елементарни въпроси.




Тема Re: Дедо се събуди!нови [re: naja_haje]  
Автор Jair ()
Публикувано18.06.11 15:21



ми квото повикало, такова се обадило, ще предам щафетата на тони, като се поуморя скоро...то тая нашата битка е благородна и безкрайна, все някой трябва да я води :)





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.