Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:51 16.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Дедо се събуди!нови [re: El Capitan]  
Автор Jair ()
Публикувано19.06.11 03:59



Ох, представям си го...даже с нетърпение чакам тоя момент. Щото ако намирате някакво спасение в отчаянието си в момента, то е че мерцедеса не е топ ъф дъ попс. Ма ако вземе че наистина мачка всичко живо? Ми ако си вадим изводите от това, което написах и на нажа-та и от фактите такива каквито са от завръщането от пенсия насам...еми следват редовни победи на Розберг. Представяш ли си ти в ква тъпа позиция би се поставил тогава?




Тема Re: Дедо се събуди!нови [re: El Capitan]  
Автор Jair ()
Публикувано19.06.11 04:03



глупости, въобще не е следствие на късмет, а на много и упорита работа от много и упорити хора. Не е само на един шваба дето обикаля с чука и теслата да "прави" колата и да харчи пари от бюджета за ток вечер, когато всички други са изгасили лампите...и за вода да му пръскат разни цистерни пред него докато кара.

За Нюи, да, 100% съгласен и аз. Ама ВЕЛИКИЯ обезателно да е първи пилот, щото ако не е първи току виж станала некоя издънка като тая на която сме свидетели вече сезон и кусур.




Тема Re: Дедо се събуди!нови [re: Jair]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано19.06.11 04:59



Е ти наистина си решил да се заяждаш в стил Тони. 'Мачкал' за 6то място. Ми да го мачка бе, халал да му е. Тъкмо и във вашата мелница да се налее малко вода, че иначе много постно нещо го радавате. И не, няма лош с думите - 'мачка' дори е меко казано, направо го разбива. То това няма как да се отрече.

А това пак как го измисли, че само Рос Браун бил виновен? Просто попитах неговия принос що не се вижда, все пак човекът отиде в Хонда и за 2 сезона спечели титлата, все ще поназнайва нещо.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Дедо се събуди!нови [re: Jair]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано19.06.11 05:01



Ма ти сериозно ли с това се бориш? С лампичката в бокса? Е така кажи, че да си стиснем ръцете и да се прегърнем - на секундата заявявам, че никаква лампичка никога не е светела.






































































И все пак тя си свети



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Дедо се събуди!нови [re: Tony Stewart]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано19.06.11 05:03



Хаха, Бърни, а? Ще ходин в Бахрейн, няма да ходим в Бахрейн. Всичко е наред в Бахрейн, аз гласувах да ходим, ама 10 часа по-късно нещо не ми се ходи. Не става въпрос за пари нали, ама ние все пак ще отидем. Или, чекай, чекай малко, все пак няма да отидем.

Ей така е дядо Бърни - според каквото му изнася, това си плямпа. Ама ти му вЕрвай де.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Дедо се събуди!нови [re: naja_haje]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано19.06.11 06:45



Лука не отрече.



I can fly so high, I can fall so deep
Долу СЕМ! Да живее T-Rock!

Тема Re: Дедо се събуди!нови [re: Jair]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано19.06.11 08:52



Отчаяние?

Е сега вече се убедих наистина че не схващаш за ко иде реч.
Ти верно ли мислиш че ние-феновете на ВЕЛИКИЯ очакваме че на 40 и кусур ТОЙ ше кара като на 24?

Със сичките тея пари в джоба,със сичките тея титли,победи и т.н.?

Човек,аз съм щастлив че мога да ГО погледам на пистата още малко,изобщо не ми дреме дали ше е първи или дванайсти...

За мен всяка една НЕГОВА обиколка е още един тур за овации, да се състезават маймуната,гея,курвата,оня с японското гадже и младия падауан.......да,който също ме кефи как шиба сичко живо и върви по НЕГОВИЯ път..

Редактирано от El Capitan на 19.06.11 08:56.



Тема Re: Дедо се събуди!нови [re: naja_haje]  
Автор 4 WarpGateМодератор (PvP №1)
Публикувано19.06.11 15:23



Мисля, че разликата между Макларън и Ферари, беше около 100 млн евро ..

El Capitan: Какво става?
LordVader: зеления гей вандалства


Тема Re: Дедо се събуди!нови [re: Jair]  
Автор 4 WarpGateМодератор (PvP №1)
Публикувано19.06.11 15:26



Сериозно си яхнал метлата :)

El Capitan: Какво става?
LordVader: зеления гей вандалства


Тема Re: Дедо се събуди!нови [re: El Capitan]  
Автор 4 WarpGateМодератор (PvP №1)
Публикувано19.06.11 15:27



"Ти верно ли мислиш че ние-феновете на ВЕЛИКИЯ очакваме че на 40 и кусур ТОЙ ше кара като на 24? " Повечето точно това очакваха. Както и много народ очакваше, че Уизърдс ще мачкат в НБА след завръщането на Джордан, ама знаем какво стана ..нещо като Мерцедес в момента.

El Capitan: Какво става?
LordVader: зеления гей вандалства



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.