Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:31 22.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кръг 1 - Австралиянови [re: Jair]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано27.03.11 19:08



Другарю, ако продължавате така, ще ви запазим място в ада, точно до ложата на петела и негрите му!



Тема Re: Кръг 1 - Австралиянови [re: LordVader]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано27.03.11 22:12



Така е!

Не ми харесва насоката на развитие на нашия шеф-дизайнер.
Тва се едно Джони Айв да отиде пред къщата на Стив Джобс,да му се изсере под прозореца и после да го метне в спалнята,като след тва почне да подскача и да праи маймунджилъци.

В смисъл,поставя те пред ебати дилемата такава една ситуация-хем иде реч за некой със статут едва ли не на възлюбен син,хем пък се държи така че да се налага да го шибнеш зад врата.

Деба....



Тема Re: Кръг 1 - Австралиянови [re: El Capitan]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано27.03.11 23:33



Мисля, че като шеф-дизайнер е доста важен човек и трябва да му простим някои и други волности. Все пак, не искаме още на излизане от Слънчевата система и Корабът да почне да се разпада като един същински макларън, нали?



Тема Re: Кръг 1 - Австралиянови [re: LordVader]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано27.03.11 23:57



В този ред на мисли-некой да се е сетил да копира на ксерокса и да разлепи на видни места в дизайнерския ни отдел изричната забрана за употребата на берилий?

Не искаме манекенките да ни раждат некакви генетични мутанти-зелени маймуни например,нали така....



Тема Re: Кръг 1 - Австралиянови [re: El Capitan]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано28.03.11 00:02



нямаме ксерокс, с тоя орязан бюджет ходим по разни чужди





Тема Re: Кръг 1 - Австралиянови [re: El Capitan]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано28.03.11 00:16



другото което ми хрумна: задължително да има определени 1ви и 2ри пилот ... да нямаме после разногласия по време на маршрута кой е по-по-най ...



Тема Re: Кръг 1 - Австралиянови [re: LordVader]  
Автор Heavy assault infantryМодератор (Ground Unit №1)
Публикувано28.03.11 00:21



Мислех, че за тази цел си имаме автопилот ?



Тема Re: Кръг 1 - Австралиянови [re: LordVader]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.03.11 00:26



За тва не знам,разберете се там помежду си.
Аз ше съм твърде зает с ДРУГИ организационни въпроси,за да се занимавам с тривиалности като шофиране например.
Настаняването на 1500 сексуални роб..... майки на Новия Свят по каютите и съставянето на графици за посещенията ни при тех така щото да се минимизират конфликтите е дейност от извънредна важност изискваща пълно средоточие...

Дет се вика,се някой требва да върши и черната работа докато други се забавляват да форсират фронталните буустери...



Тема Re: Кръг 1 - Австралиянови [re: El Capitan]  
Автор Heavy assault infantryМодератор (Ground Unit №1)
Публикувано28.03.11 12:44



Хъм, не знаех че вече сме решили конкретната бройка. 1500 не са ли твърде малко с оглед, че ни чака дълъг, дълъъъг полет ?



Тема Re: Кръг 1 - Австралиянови [re: Heavy assault infant]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано28.03.11 12:51



Еми не знам,тая цифра ми излезе като чукнах в програмата "Намиране на минимално необходимата бройка секс....ъъъъъ такоу.....дами,достатъчна за създаване на устойчив генофонд на средна по размери планета"..

Тва е минималното,което е АБСОЛЮТНО необходимо.
Аз разбрах че имаме некакви пространствени ограничения все пак.
Ако обаче Жаира каже че нема грижи,место има за сички,сърце дай широко,съм готов тутакси да включа още толкова или колкото там е необходимо.
Желаещите са в порядъци повече от тази бройка...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.