Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:04 25.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано18.12.10 21:27



Ченге спира кола с превишена скорост

"Вие за кого се мислите, за Найджъл Менсъл ли?"

"Не, аз съм Сена".

Сена е спрян за превишена скорост тогава, на няква магистрала.



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: TheExorsist]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано18.12.10 21:42



Мда ... сещам се за тая история ...

Може да разказваме подобна примерно: Ченге хваща рошав тъпчо да натиска друг в тоалетна и му казва "Ти за кого се мислиш бе? За Джордж Майкъл ли?"
а рошльото казва "Аз съм Фернандо Алонсо" ... :)

иначе, шегата настрана ама ченгетата явно и в Англия са от един материал като нашите ... а е възможно полицаят просто да е бил фен на Уилямс или Менсъл и да е искал да се изгаври





Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: LordVader]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано18.12.10 21:56



Ченгетата в Англия са много промити ( но знаят как да си вършат работата, най-добри са ). Когато обаче стане въпрос за вътрешна им схема не ги брига нищо и Джони форинър винаги ендс ап с кур в гъза. Аз съм израстнал там и знам кви изчадия са.





Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: TheExorsist]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано18.12.10 23:03



Ченге спира кола с превишена скорост.

ТЗ: "Как може да ме спираш,бе, ти знаеш ли аз кой съм?"

П: "Кажи като знаеш толкова много, кой си?"

ТЗ: "Аз съм Люис Хамилтън!"

П: "Ъ, мога ли на всички цигани да им знам имената"



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: пeтльo]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано18.12.10 23:32



Баахахаха



Дееба и гнусната мазна маймуна, подла и нещастна Хамилтън! Кур за тоя копеле!



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: TheExorsist]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано19.12.10 00:48



ченге спира петела за превишена скорост.
петела "ти знаеш ли кой съм аз бе"
ченгето "е па де да те знам - нямам те у фейсбука"



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: LordVader]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано19.12.10 01:32



Ченге хваща рошав тъпчо да натиска друг в тоалетна и му казва "Ти за кого се мислиш бе? За Джордж Майкъл ли?"
а рошльото казва "Аз съм Фернандо Алонсо" ... :)






Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: LordVader]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано19.12.10 01:36



Не бе.

ченге спира петела за превишена скорост.
петела "ти знаеш ли кой съм аз бе"
ченгето:не,кой?
петела:петела
ченгето:ааа....аааааа......ааахахахаха.........три отхвърлени рекуеста да ме аднеш като приятел,а?А?А?Е,МНОГО ми е приятно!Сега....мисля че имаме ПРОБЛЕМ тука......



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: El Capitan]  
Автор TheExorsist (King Of Hearts)
Публикувано19.12.10 02:20



Ченге спира кола и петела е вътре.

"Документите моля"

" Еби си майката бе"



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: TheExorsist]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано20.12.10 14:54



Ченге спира кола и петела е вътре:
"Документите моля!"
Петела "Чакай че са у жената ... Руси, дай документите!"



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: El Capitan]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано21.12.10 16:46



Първо: Аз като ми откажат един път на рикуеста във фб, повече не искам, тва да не е дискотека де
Второ: Вицовете ви са скучни и безвкусни, но все още са по-малко от случаите в които наистина са ме спирали с превишена скорост
Трето: За ваша информация, напоследък Руси ме вози по-често, от колкото аз него! И трябва да нося един кашон, ама съм с автобуса и не знам как да го взема:(



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: пeтльo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано22.12.10 00:51



Абе аман с тоя Руси бе... нали манекенки това-онова, а на края все Руси....

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: naja_haje]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано22.12.10 07:22



руси манекенки? що им викате тоя?





Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: Tony Stewart]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.12.10 08:27



Доколкото разбирам аз иде реч за мйечещи мъникйенки ут Руси...

Объркващо е малко,верно,ма то на петела кво ли му е наред та манекенките ше са му като хората...



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: El Capitan]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано22.12.10 09:11



Русе си е Русе и по принцип подигравките с този град се наказват от Тъмния Лорд с възможно най-тежко наказание: например хвърляне за една седмица в лапите на обратни анадолски физиологично променени техномаг-ове и техните (също обратни) роботи с разнообразни приставки



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: LordVader]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.12.10 11:07



Русе си е Русе.
Аз говоря за Руси тука,какво не е ясно?



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: El Capitan]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано22.12.10 11:49



да де .. аз затова реших да натъртя уточнението да не би да остане някой не разбрал (и впоследствие наказан по гореописания начин)



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: El Capitan]  
Автор ak1O1 (:-)
Публикувано22.12.10 13:26



Майничка да се подиграва на някой за миеко говорене.
За всичко друго има MasterCard





Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: ak1O1]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.12.10 13:41



Обективно погледнато и у Варна и у Руси,да не говорим за Стара Загора и Казанлък,мйечат много повече отколкото в Пловдив,където са по-напред с материала,въпреки че ядат пили със зели...



А мен честно казано ми е неудобно,защото от стогодишния живот в София ми се е загубил натуралния акцент и сега кат хода в Пловдив и срещам неразбиране и упреци от типа: Нешо ми се праиш на шопче нешо,а?А?

И тва при положение че съм направил всички усилия да не си загубя идентичността,сметай...

Редактирано от El Capitan на 22.12.10 13:44.



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: El Capitan]  
Автор ak1O1 (:-)
Публикувано22.12.10 13:44



Некво вътрешно пръвенство по миекане л иси имате бе



Нема се плашиш, всички новософиянци сте така



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: ak1O1]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.12.10 13:45



Епа да ти изглеждам наплашен нешо?



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: LordVader]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.12.10 13:46



Да!

НЕ БИХМЕ ИСКАЛИ ТОВА (наказанието) ДА СЕ СЛУЧИ,НАЛИ ТАКА!!!
НЯМА ДА НИ БЪДЕ ПРИЯТНО ДА ГО НАПРАВИМ,ДА ЗНАЕТЕ!!!



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: El Capitan]  
Автор ak1O1 (:-)
Публикувано22.12.10 14:18



Нещо неудобно ти било, почна да се извиняваш...





Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: ak1O1]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.12.10 14:25



Неудобно ми е от другарите в Пловдив бе.
Тва да не можеш да произнесеш правилно вече:Тиибъ путкъта майнъ,силяндур! (тва по адрес на Митьо Селския имам предвид,да не се засегнеш нещо) е сериозно предателство към изконните ценности...



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: El Capitan]  
Автор ak1O1 (:-)
Публикувано22.12.10 14:28



или да не може да си кажеш "Ари ве майна"





Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: ak1O1]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.12.10 14:32



Именно!

Представи си как се чувствам като изтърва някое "Айде да отидеМЕ" вместо правилното "Айди да идим"-абсолютен ауткаст...

Редактирано от El Capitan на 22.12.10 14:35.



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: naja_haje]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано22.12.10 17:35



Брани повдигна въпроса, явно има нещо друго да каже....


друга история:

петела влиза в такси и почва да крещи на таксиджията:

"Ти знаеш ли аз кой съм беее!!"

"?"

"Знаеш ли беее! Сериозно те питам бе кажи ми кой съм беее няма ми документите"

някак си съм успял да се прибера тази вечер всъщност, но не знам как, нямаше ми го колана което беше странно
тва стана точно преди 2 години сега като се сетя



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: Tony Stewart]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано22.12.10 17:36



култовия лаф от университета му е като мине някой и го питат

"Абе ти обичаш ли руси?"



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: пeтльo]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.12.10 17:36



Може би е редно да спрем дотук,преди да си се сетил какво е станало след като са ти смъкнали дънките...





Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: El Capitan]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано22.12.10 17:39



с русенски манекенки не съм имал работа, ама в Бургас имах кратка, но мнооого продуктивна среща с едни баскетболистки от русе, които май даже нямаха 18, ама тва не е важно, щото ми нямат никви координати



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: пeтльo]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.12.10 17:41



Работна среща така да се каже,да?



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: El Capitan]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано22.12.10 17:41



то и аз съм фанал отнекъде малко шопски акцент и много ми мрънкат що съм се правил и т.н., много е досадно

ако не дойдеш да се напием в найлона, после в някой по-тъмен бар и накрая да ядем шкембе чорба в Даяната, съвсем ще заподозра че си си изгубил идентичността!



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: El Capitan]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано22.12.10 17:42



Напоследък е съкратено до "Аи да иим"



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: El Capitan]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано22.12.10 17:44



за да си запазя достойнството ще трябва да кажа, че нищо такова не се е случило, тъй като известна част от облеклото ми беше в собствената ми обработена храна, върнала се по обратния път нагоре по хранопровода и през гърлото, накратко казано оповръщано

освен това не нося дънки



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: El Capitan]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано22.12.10 17:46



свършихме доста работа, за която иначе биха ми трябвали около 200 лева в кеш и изхабихме доста калории докато.. работим, да



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: пeтльo]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.12.10 17:49



Ясно!

Типичния продуктивен бизнес мийтинг завършващ с ъъъъъ......закуска.....



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: пeтльo]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.12.10 17:50



Ахахаха,Найлона,Даяната,Петното,Кръчма Пловдив....говори ми.....нема такава носталгия....



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: El Capitan]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано22.12.10 17:53



аз отидох да хапна едни закуски на Богориди и после се прибрах в квартирата, сигурен съм че и мацката* и нейната приятелка са закусили нещо



* използвам тва не, от неква конфиденциалност, както правя обикновено, говорейки за всички от женски пол в живота ми в блога и из клубовете, ми просто така и не й разбрах името



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: El Capitan]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано22.12.10 17:57



аре, казваш кога си в Пловдив да обикаляме пияни по главната и да пеем говеда синиии вий пак сте втооории а ний сме жълто черни шампионииии



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: пeтльo]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.12.10 22:36



Намирам за изключително освежаващ факта че можеш да пееш Кур за Лески навсякъде и навсякъде да те посрещат с аплодисменти,как да не си обичаш родния град после...



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: El Capitan]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано23.12.10 02:17



факт, като културна и европейска столица подкрепяме хейта към незначителните изродени деца на братя и сестри, копулирали едни с други от 1914-а насам



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: пeтльo]  
Автор ZergaliciousМодератор (из шпона)
Публикувано23.12.10 11:51



Ако се вярва на Батков, леко си объркал годината :)



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: Zergalicious]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано23.12.10 12:03



1914 преди новата ера ...



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: LordVader]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано23.12.10 13:34



Аз предлагам да прекратим футболните спорове (поемам своята част от вината за наклона на плоскостта),защото както е казал народа Сговорна дружина Кораб строи,па ако почнем да се делим и тука ше има КУР..



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: El Capitan]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано23.12.10 13:59



Така е.. така е ...
Футболните различия са дребна дрязга в сравнение с опасността от ренизма, алонсизма и обикновената педерастия, която е надвиснала с такава страшна сила, че чак пространствено-времевия континуум се е огънал от недоумение и потрес

Другарят Жаир използва умело 'мнимото' си пътешествие из Азия, за да прикрие истинските тестови полети на прототипа J-3. За съжаление събраните данни са обезпокоителни и е нужно свикването на нарочен съвет ...



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: Zergalicious]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано23.12.10 15:50



не мисля, че някой вярва на Батков
дори Батков не вярва на Батков



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: El Capitan]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано23.12.10 15:52



е ква плоскост, то каквото и зло да коментираме, винаги може да намесим КЗЛ

ся примерно има ебати гъстата мъгла и не мога да си видя климатика, камо ли да излизам от нас, и съм сигурен че причината за това е точно извъртането в пространствено-времевия континиум, създадено от добавянето на 3 години в историята на говедата



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: LordVader]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано23.12.10 15:55



ахаххаахах тука има неква висша сила копеле, тва моето горното мнение го написах преди да съм прочел твоето:)


па може да наистина да има огъване на пространствено-времевия континум, ама само двамата да сме го усетили?


колкото до Жаира - тва обяснява що четеше толкова изискана преса и снима някви кораби, качени върху небостъргачи



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: TheExorsist]  
Автор eddie_irvine (непознат )
Публикувано07.01.11 14:32



През 90 и някоя години в самолет за Япония пътували Сена и Герхард Бергер.Бергер поискал от Сена паспорта му.Сена му го дал,но Бергер го пуснал през прозорица.Сена се ядосал и казал:
-Защо ми изхвърли паспорта?
-На теб не ти трябва,всички те познават.


*****
Тази история съм я чел в някой форум,ама не си спомням в кой.Ако някой я намери,го моля да даде линк.

Редактирано от eddie_irvine на 07.01.11 14:33.



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: TheExorsist]  
Автор Hateras (чакащ)
Публикувано07.01.11 18:14



тренирал е за Donington '93 предполагам

пий и пей!


Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: eddie_irvine]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано07.01.11 23:34



И понеже си разказваме весели историйки,можеш да помолиш другаря Вейдър да ти разкаже онази,дето в едно джакузи си лежали Фернандо Алонсо,Джордж Майкъл и двамата от Райт Сед Фред и Фернандо казал:подайте ми гела.....



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: El Capitan]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано08.01.11 16:32



а може и тази:

Фернандо Алонсо влиза в аптека и казва
"Дайте ми Трибестан"
и аптекарката
"ооо самолета ли ще вдигате"
а той
"не, ще се возя" ...



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: Hateras]  
Автор AdjudantGerber (невменяем)
Публикувано20.01.11 10:23



Като стана дума






Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: AdjudantGerber]  
Автор Jair ()
Публикувано20.01.11 14:08



кои са тия двамата до Uri Geller?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.