Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:14 25.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: пeтльo]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.12.10 17:41



Работна среща така да се каже,да?



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: El Capitan]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано22.12.10 17:41



то и аз съм фанал отнекъде малко шопски акцент и много ми мрънкат що съм се правил и т.н., много е досадно

ако не дойдеш да се напием в найлона, после в някой по-тъмен бар и накрая да ядем шкембе чорба в Даяната, съвсем ще заподозра че си си изгубил идентичността!



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: El Capitan]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано22.12.10 17:42



Напоследък е съкратено до "Аи да иим"



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: El Capitan]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано22.12.10 17:44



за да си запазя достойнството ще трябва да кажа, че нищо такова не се е случило, тъй като известна част от облеклото ми беше в собствената ми обработена храна, върнала се по обратния път нагоре по хранопровода и през гърлото, накратко казано оповръщано

освен това не нося дънки



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: El Capitan]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано22.12.10 17:46



свършихме доста работа, за която иначе биха ми трябвали около 200 лева в кеш и изхабихме доста калории докато.. работим, да



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: пeтльo]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.12.10 17:49



Ясно!

Типичния продуктивен бизнес мийтинг завършващ с ъъъъъ......закуска.....



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: пeтльo]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.12.10 17:50



Ахахаха,Найлона,Даяната,Петното,Кръчма Пловдив....говори ми.....нема такава носталгия....



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: El Capitan]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано22.12.10 17:53



аз отидох да хапна едни закуски на Богориди и после се прибрах в квартирата, сигурен съм че и мацката* и нейната приятелка са закусили нещо



* използвам тва не, от неква конфиденциалност, както правя обикновено, говорейки за всички от женски пол в живота ми в блога и из клубовете, ми просто така и не й разбрах името



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: El Capitan]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано22.12.10 17:57



аре, казваш кога си в Пловдив да обикаляме пияни по главната и да пеем говеда синиии вий пак сте втооории а ний сме жълто черни шампионииии



Тема Re: 1992, някъде лятото в Англия, истински случай...нови [re: пeтльo]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано22.12.10 22:36



Намирам за изключително освежаващ факта че можеш да пееш Кур за Лески навсякъде и навсякъде да те посрещат с аплодисменти,как да не си обичаш родния град после...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.