Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:50 12.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Забрана за F-duct-a?нови  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано10.05.10 16:02



Бахго,то да не се появи нещо ново откъм Енженерна мисъл и сичко живо (дето не го е изобретило то де) рипа да се забранява.

Аман беее..

Са нали сейфти консърнс,щото гея бил забелязан да кара без ръце-с едната запушвал дупката,с другата човъркал по копчетата за спирачките.

Реално погледнато,кой ги кара другите да копират?
Ми тя тая система е замислена за маймуна в кокпита-шебека мое и с крака да кара,не му е проблем на него да чопли с двете лапи по копчетата а с десната долна лапа да върти волана,неелитека?

От друга страна пък,ако остане таа система,мое скоро Формулата да замяза на Харлем Глобтротърс откъм пилоти,ако ме разборате...



Тема Re: Забрана за F-duct-a?нови [re: El Capitan]  
Автор Vladi (татко)
Публикувано10.05.10 16:44



Мен пък ме дразнят всички такива педерастии.
Ей ся пусках на колегите pole lap-а на Сена на Сузука през '89 - еми нема никви простотии, ни по колата, ни по кормилото, никъде. Даже скоростите са ръчни, при това H-стил, а не подредени. Ама копелето си върти геврека, колата подскача като откачена, и праи неземни времена, нищо че е педал повече от всички останали.
А това с изобретенията вече сме виждали докъде води - Група B в ралитата.



Тема Re: Забрана за F-duct-a?нови [re: Vladi]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано10.05.10 16:58



Е аре са да отричаме прогреса.

Па тогава да им дадат по една кола от А1 еднакви на сичките,па да въртат.

Ф1 е (по замисъл) the cutting edgе в автомобилната индустрия,пинакъла на технологичното развитие,затва такива неща требва да се приветстват си мисла аз...



Тема Re: Забрана за F-duct-a?нови [re: Vladi]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано10.05.10 18:42



и аз много се дразня да се спъва прогреса (макар че то 2012та иде ебем ти и прогреса) ...

но по-леко ми става когато се замисля че 'пак преебаха макларън'





Тема Re: Забрана за F-duct-a?нови [re: LordVader]  
Автор CN-BTU3Модератор (из шпона)
Публикувано10.05.10 20:24



За да ти разваля настроението ти, ще те питам с какво са ги преебали ? Догодина всички щяха да имат перфектно работещи Фдъктов, нещо като тази година с дабъл дефузьорите. А сега ем всички ще вкарат сума ти пари за Ф дъкт, ем догодина няма да ги използват.



Тема Re: Забрана за F-duct-a?нови [re: CN-BTU3]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано10.05.10 21:02



абе лигавя се в случая, не го приемай навътре :)



Тема Re: Забрана за F-duct-a?нови [re: LordVader]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано11.05.10 00:10



то догодина керсове-мерсове, майката си бало, може пък тогава уилямс да са на върха...

пък после само още сезон и гран при-тата ще са най-много с rc-cars... ей това е нещо велико! - НЕМА такова ускорение и спиране, НЕМА такива завои, пък и някой като се обърне, просто го слагат на колелата и тръгва отново





Тема Re: Забрана за F-duct-a?нови [re: LordVader]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано11.05.10 00:57



Да,винаги е хубаво когато се преебава Макларън,обаче честно мноо ме дразнат такива забранявки...



Тема Re: Забрана за F-duct-a?нови [re: El Capitan]  
Автор Vladi (татко)
Публикувано11.05.10 12:25



Кво му е cutting-edge-а на F-duct-а? С коляно да нагъваш неква тръба?!? WTF?
Нали се сещаш, че ако примерно Ферари го турат това нещо във FXX, сички ше ги спукат от бъзик?

За къф кътинг едж говорим, като Тойота казаха, че КЕРСа във Ф1 е некво жалко подобие на това, което имат в педалския Приус?



Тема Re: Забрана за F-duct-a?нови [re: Vladi]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано11.05.10 12:44



Копеле,говора ти за генералната идея на Ф1!

Не бъди ретрограден!

Тва се едно да ми каеш кога почнаха да прават карбонови шасита:Оооо,за къв прогрес ми говориш като сичките ми въдици отдавна са карбонови...

Глей малко по-глобално на нещата...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.