Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:36 28.04.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Най-големия пак ще раздава шамаринови  
Автор Skywalker (Up The Irons)
Публикувано24.12.09 17:45





Ко стаа гъзета? Тук не съм влизал от 2 години демба! Чувам Шушу ще кара мерджан другата година и ми стана много гот!




Кур за Монтоя!!!!



Тема Re: Най-големия пак ще раздава шамаринови [re: Skywalker]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано24.12.09 17:51



2
(не ми обръщайте внимание, броя си нещо)





Тема Re: Най-големия пак ще раздава шамаринови [re: Tony Stewart]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано24.12.09 18:08



Ама не бой се, няма кой да ти обърне внимание.

П.С. Брой си, брой си.

П.П.С. Весела Коледа!

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Най-големия пак ще раздава шамаринови [re: Tony Stewart]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано24.12.09 18:54



Анди,Диего и Спарки-шорт одс,вързана работа според мен...



За Принцесата да речем че аз поемам вината,макар че и без мен си беше гаранция.

Абе,сам виждаш-пак се превръщаме в доброто,старо,сплотено семейство.
Тва е батко се едно да видиш живи елфи в гората.
Не знам откога не съм бил толко щастлив,разхождам се цел ден с ЕЙ ТАКАВА усмивка.

И после пак поставяйте под съмнение глобалното МУ влияние върху кажи речи всичко....



Тема Re: Най-големия пак ще раздава шамаринови [re: Tony Stewart]  
Автор 11:OМодератор (Н.В.)
Публикувано24.12.09 22:18



Мен лично ми е по-интересно , от разкола в червената църква, не дай си боже бенц момчето , да почне да бие испанския гейзер.





Тема Re: Най-големия пак ще раздава шамаринови [re: 11:O]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано24.12.09 23:13



Sorry za maimunicata bate,brauzvam ot telefona.Iskam samo da deklariram:KUR za jabite!Mercedes forever ...ili pone dokato Gospod kara za teh.Aide nazdrave che pri nas e veselo.

Редактирано от El Capitan на 24.12.09 23:14.



Тема Така , Така !нови [re: El Capitan]  
Автор 11:OМодератор (Н.В.)
Публикувано25.12.09 02:11



Кур за жабите





Тема Re: Така , Така !нови [re: 11:O]  
Автор Jair ()
Публикувано25.12.09 11:52



тука вместо да се изпокараме ще почнем да с съгласяваме...

Иначе аз декларирам, че в чест на завръщането МУ имам сериозното намерение да наблюдавам първото си ф1 състезание на живо на Албърт Парк. Че кой знае дали ще имам друг шанс да ГО видя.




Тема Re: Така , Така !нови [re: Jair]  
Автор пeтльo (weirdo)
Публикувано25.12.09 14:35



аз понеже малко съм изостанал, Унгария участва ли още у формулата?

сега ако напишеш и свестни ХХ, или преведеш инсайдър(ако още съществува), ще е перфектно



Тема Re: Така , Така !нови [re: Jair]  
Автор El Capitan (on sabbatical)
Публикувано25.12.09 14:35



Епа как бе бате!
Сички ше се обединиме около идеята колко е велика комбинацията ГОСПОД-Браун-Мерцедес,ше седнеме на една маса дет се вика...

Аз за Члена се чуда са кво прави-ше подкрепи ли Мерцедес+ГОСПОД или ше вика за отбора М&М-Макларън&Маймуната,сложен казус се очертава.

Честно да ви призная,едно време когато ГОСПОД се присъедини към мизерните жаби,винаги съм се притеснявал за най-слабата брънка във веригата-Ферари. Както обикновено се оказах прав и Ферари издънваха регулярно тандема ГОСПОД-Браун.
Сега некси не се чувствам никакси притеснен. Какво имаме като дадености- Браун ГП-световни шампиони при конструкторите и пилотите-купени от Мерцедес-нема нужда да казваме нищо повече за тех от името им,можем само да вметнем че те НЕ СА известни с пиене на рецина на обед и бачкане само в нечетни дни,при тва в зависимост от настроението, после имаме Рос Браун-ДЪ МЕН-опит колкото си искате и тактически гений толкова че и да му остане за раздаване и най-накрая факторираме в тая комбинация ГОСПОД-Най-Великия Пилот във Ф1 раждал се някога.
Еми аз мисля че шансовете нещо да се издъни са минимизирани до макс...
Единственото което мааалко ме тревожи е лошата карма на мустакатия дебелак-роден лузър. Надявам се неговата роля да бъде наистина минимална...

Просто,погледнато като начални позиции,аз мисла че нещата са вързани.
Да не изпадаме в излишна самоувереност обаче,не се знае как ше тръгне по-натам.

Сигурното е едно-може да стане всичко,НО този сезон ше е най-интересния от мнооого време насам...
Емоциите са гарантирани и аз мисла да направа всичко по силите си за да гледам макс състезания на живо.

Да сме живот и здравец само...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.