Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:59 27.04.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема теория на КОНспирацията !нови  
Автор MainopoliS (kind of magic)
Публикувано20.10.08 14:40



хубав филм !





Тема не бе, сериозно, дай да помислим !нови [re: MainopoliS]  
Автор MainopoliS (kind of magic)
Публикувано20.10.08 14:55



не бе , бъзикам се ...
интрересна ми е етимологията на тази дума
КОНспирация
когато един кон спира насред състезанието , не е ли конспирация ?
а нали скудерия лайнари имат черно конче в емблемата ?! дали ще се откажат сами ?!

от друга страна пък , МакЛарън имат черно глистче в болида
и двата съперника имат по нещо черно..сложно е , даже много !

...щото и ние имахме двама черни на терена вчера , ама не успяхме да бием чорбата ....а единия даже се контузи, а другия бягаше на четири крака почти през целия мач, като маймуна подгонена от лъв в Серенгети

а етимологията на думата Серенгети е още по-интересна .... някой ,чисто гол , обут само по гети е прекосявал африка , обаче го е подгонил лъв , той се е накал и е омазал гетите ...и оттогава - Серенгети ...
Серенгети звучи също като аржентински национал от близкото минало с 8 букви, водоравно в онея кръстословици, които никога не мога да реша

уфффф, тази теория я заебавам ...безкрайна е


да хванем другата !
Начи, кво трябва да се случи на интерлагос , за да Маса спечели ..ебаси словоредааааааа



начи ....трябва да е пръв , а черния глист да е последен или предпоследен , нали така ?

за целта е нужно камьоните на макларън да не минават транзит околу риу ди жанейру, а да минат през града
попаднат ли в задръстване , предизвикано от спрял се КОН на някое кръстовище, то е сигурно ,че някоя банда роналдиньовци ще крадне някой друг куфар с резервни части ,а защо не и цял болид от какмионите, само докато се смени от червено на зелено сфетовара ..не знам как се пише тая дума всъщност

аку не знаеъе , риу е много крадлив град, но един град сам по себе си не може да бъде крадлив, и по-точно казано мангалите в него са много крадливи

абе, искам да кажа ,че ако иска човек да направи нещо, то начини винаги се намират
ако Бърни , което задължително трябва да отбележем ,че НЕ Е ЧОВЕК, е решил маса да стабне шампион на интерлагос (много е логично някак), то ще намери начин....

Притеснява ме само ,че интерлагос , завършва на ЛАГОС, а това е столицата на Нигерия ....и пак някак неусетно се връщам към първата теория на конспирацията .....и пак трявба да говорим за черни неща и негри ....а щом завършва на ЛАГОС и е намесена Нигерия, то някак интуитивно си мисля ч,е съдбата вече е решила малкия залено-черен синкав татин пееерастин да е шампион този сезон, което е ебаси НЕЩАСТНИЯ развой на целия сюет, копелета мръсни



Тема Re: теория на КОНспирацията !нови [re: MainopoliS]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано20.10.08 14:57



Гледал ли си втората част. Не е много известна ама в нея се разказва как Рон Денис притежава огромна империя за пране на пари - използва пътуването си по света с отбора за да пренася контрабандно коприва, лавандула и други билки, спестявайки огромни митнически такси ...



Тема сещамс е и за другонови [re: MainopoliS]  
Автор MainopoliS (kind of magic)
Публикувано20.10.08 15:06



имената и на двамта не ми звучат никак шампионски !

затова трябва да бъдат обърнати наобратно и да видим кой има по-голям шанс !

Фелипа Маса
става Асам Апилеф
деба, това е почти българско име от годините на възродителния процес
на някой си Асен Алипиев , който е от ромски произход, е станал Асам Апилеф ..звучи си направо турски ....обаче вместо Асан е станало Асам, защото имаме потъмняване на буквата "Н" , това се учи в новите учебници по български , в които също така за единствено число се използва Й , а за множетсвено И
Та , вследствие на разкритието, става ясно ,че Асам Апилеф , някак губи шанс ....български циганин от бразилски произход ..
ТЦъ !


да видим кво става с претендента

Люис Хамилтън

Нътлимах Сиюл
е , тоя ше да е някъв индонезиец/малайзиец/индиец/сингапурец



отново имаме типичната циганска работа ! и отново нямаме фаворит


дали пък ФИА няма да реши да накаже двамата - Нътлимах и Асам с отнемане на 50 точки от актива след края на шампионата, и шампиона да стане Роберт Кубица

Ацибук Требор !!!
баси, тва звучи еврейски !
точно като Лайномахер !
ебаси , шокиран съм от поредното си разкритие !!!



Тема Re: теория на КОНспирацията !нови [re: LordVader]  
Автор Gargantua_XenМодератор ()
Публикувано20.10.08 17:00



Нищо не казваш за берилия ..



Тема Re: теория на КОНспирацията !нови [re: Gargantua_Xen]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано20.10.08 19:06



реших че съм почнал да изтърквам лафа





Тема Re: сещамс е и за другонови [re: MainopoliS]  
АвторStreetMonster (Нерегистриран)
Публикувано20.10.08 23:01



Вече ми се изясниха доста неща във Ф1 - то трябвало просто да обърнеш всичко наобратно. Сега разконспирирах и един внедрен иракски терорист под прикритие.
Оснола Однанреф



Тема Re: сещамс е и за другонови [re: StreetMonster]  
Автор MainopoliS (kind of magic)
Публикувано20.10.08 23:09



сори, ама Оснола си звучи само и единствено като Урсула





Тема Re: сещамс е и за другонови [re: MainopoliS]  
Автор Skywalker (Up The Irons)
Публикувано21.10.08 18:07





От една зала го чета това и хората ме мислят за малоумен. Не мога да спра да се смея с глас

Нътлимах Сиюл изби рибата ХАХАХАХАХА


Рехамуш Леахим



Тема Re: сещамс е и за другонови [re: Skywalker]  
Автор El Capitan (globetrotter)
Публикувано22.10.08 14:13



Рехамуш Леахим

От това по-солидно доказателство за подмолните игри на ЕВРЕЙСКАТА мафия-здраве му кажи....







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.