Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:33 11.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Ахахх,ташак.........нови [re: GabeN]  
Автор Andy. (Ронин)
Публикувано23.07.07 12:49



Просто през 2000 год Макларън знаеха какво следва и затова препочетоха да си хвърлят усилията в построяването на най-съвършенният завод за болиди от Ф1. Сега този завод бълва добри коли.Маранело е една работилница в сравнение с Парагон.От там ми идва оптимизма.А и сме виждали отбора на Ферари преди Жан Тод да отиде в него:)



Тема Re: Ахахх,ташак.........нови [re: Andy.]  
АвторEl Capitan (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 12:50



Да боли?

Момче,чавка ти е изпила акъла!На какъв език да ти го кажа че да ме разбереш?Аз НЕ СЪМ фен на Ферари!В момента гледам формулата за кеф и Хамилтън ми е симпатичен.

Смешно е обаче как сега сте принудени да обърнете позицията на 180 градуса и то по отношение на почти идентични в същността си инциденти.



Тема Re: Ахахх,ташак.........нови [re: El Capitan]  
Автор Andy. (Ронин)
Публикувано23.07.07 12:52



Искаш мнениято ми за ситуацията ли?
Никой няма право да пипа болида освен техниците в бокса. Следователно това не е редно да се случва нито през 2003 -та нито през 2007г.
Но за ФИА е в сила правилото : Щом си казал "А" , ще трябва да кажеш "Б" и "В"!



Тема Re: Ахахх,ташак.........нови [re: El Capitan]  
Автор Andy. (Ронин)
Публикувано23.07.07 12:55



аз не съм си обърнал мнението на 180 градуса.Като гледам и друг не е.Но на вас така ви се иска за да оправдаете онази случка през 2003г.?!



Тема Re: Ахахх,ташак.........нови [re: Andy.]  
АвторEl Capitan (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 12:58



OK,ясно!

Да разбирам значи че няма да си против евентуална победа на Мкл с пресичане на мислената линия в бокса,да?



Тема Re: Ахахх,ташак.........нови [re: GabeN]  
Автор Eв. (прииждаща)
Публикувано23.07.07 12:59



Малко наедро го раздаваш с тия теории.

Във Ферари наистина има преходни процеси, породени от финансови неблагополучия и смяна на поколенията, но, като става дума за материален интерес, ФИА и Екълстън не могат да пренебрегнат нито Ферари, нито Италия като важни елементи за популярността на Ф1. По същата логика са им важни Макларън и Мерцедес. От което не следва автоматично, че сега ще подпираме Макларън, щото - видите ли - било по-изгодно. А Финландия си беше малка и непопулярна страничка и когато Мика Хакинен стана два пъти световен шампион. Интересът в Англия засега не помага на Силвърстоун да остане в календара, така че има твърде много интереси, финансови акули и едри играчи, за да си говорим просто за маФИА. Ако беше само въпрос на пари, Тойота щяха да бъдат световни шампиони поне два пъти вече.



Тема Re: Ахахх,ташак.........нови [re: El Capitan]  
Автор Andy. (Ронин)
Публикувано23.07.07 13:01



не, няма да съм против! Имаме да си събираме лихвите. Доста ни ощетяваха заради оня.Редно е сега да ни го върнат.



Тема Re: Ахахх,ташак.........нови [re: Andy.]  
Автор GabeNМодератор ()
Публикувано23.07.07 13:02



Мисля си че целта на Денис беше да направи Ферари 2 , че и повече :)

Само не забравяй Рос Браун, мое да е всекъв обаче си знае работата , ако той остане във ферари и му се гласува доверие , както на Тод навремето , не мисля че жабарите ще куцат. Тук говорим какви неща си прави Макс Моузли , ами я сега си представи жан Тод като президент , тогава ще видим геноцид, дето и по времето на Хитлер не са си фантазирали , че може да съществува :)

За Парагона , това окей . Обаче освен база , си трябват хора да организират нещата , визия , контрол , както и осъвременяване . Мерцедес за толкоз години не можаха един двигател да направят, а някой да поеме работата от Денис, ми се вижда просто абсурдно.



Тема Re: Ахахх,ташак.........нови [re: El Capitan]  
Автор Eв. (прииждаща)
Публикувано23.07.07 13:04



Да, забавно беше как Хамилтън го спускат на пистата. Според нашите коментатори единствен бил запазил двигателя си работещ. Може и така да е, не се видя другите как се справиха, но явно не продължиха.

Слушах коментарите за този инцидент по РАИ. Там казаха, че според правилника, ако двигателят работи, колата може да бъде върната на пистата. Очевидно в правилника не се уточнява с какви следства може да стане това и при какви обстоятелства. Предполагам не са имали подходящ хеликоптер, иначе можеха да му спесят обиколката пред сейфти кар.





Тема Re: Ахахх,ташак.........нови [re: GabeN]  
Автор Andy. (Ронин)
Публикувано23.07.07 13:05



Сега нали правят?Макларън е най-добрата кола в момента. Това виждам аз.И имат двамата най-добри пилоти в кокпита. Маса и Райконен немогат изобщо да се опрат на Алонсо .Това е




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.