Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:07 24.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема А дали...нови  
Автор R_ed (to the backbone)
Публикувано16.04.07 17:12



... ей така, както големите батковци се боричкат за полпозишъни и рейсуинъри, онзи тъмнозеления новобранец няма да стане шампион, без да спечели състезание, заковавайки (например) втори места до края на сезона?

Не е изключено май!? Дори напротив - включено е, като се има пред вид системата за раздаване на точките след края на всяко ГП.
Случвало се е в историята на Ф1! Не ми се рови из стъкмистиката, но съм сигурен, че ще се намерят в клуба хора, които ще го потвърдят с дати и имена!
Но пък, като гледам как се движи момчето, няма да му се размине сезона без да спечели веднъж,... че защо не и повече.
Алонсо си намери майстора. Едно е да караш с Фисикела и срещу чупещи се мерцедеси и ферарита и съвсем друго - в такава конкуренция. След три старта - трима на върха с еднакъв брой точки! Очертава се най-тежкият му сезон !? Ще видим какъв е драйвър при тези условия, но след Бахрейн имиджът му на кар-билдър (за какъвто се опитаха да го обявят някои) нещо помръкна.
Евала и на Хайтфилд. БМВ дръпнаха яко и ще накажат всяка грешка на конкурентите за титлата.


"Ох, ох, моя човек с червения панталон! Ооо, ама още от утреее..."



Тема Re: А дали...нови [re: R_ed]  
АвторEl Capitan (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 17:27



Хъъъмммммм........де да знам,некои съображения:

1. Много е рано още,пилците (и точките) се броят наесен.Момчето явно е голям талант и аз лично ше му стискам палци да продължава сетака

2.Не подценявай силата на Алонсо,през миналите два сезона показа наистина страхотни неща-болно ми е да го призная,ама истината си е истина.Един Бахрейн далеч не е показателен за това което ще видим през остаттъка от сезона.

3.Не подценявай Рон Денис-дори негърчето да показва постоянно добри резултати ако е решено Алонсо да става трикратен и естествено има шанс срещу жабите-ше стане без проблем.

БМВ-тата лично мен много ме радват.



Тема Re: А дали...нови [re: R_ed]  
Автор Vladi (татко)
Публикувано16.04.07 17:49



Май че няма шампион без победа. Кеке Розберг е ставал с една победа.
А пък Ник се казва Хайдфелд (щот е немец :-)).
Но негрото - много добре се представя, нема спор. Само да не караше в тоя отбор :-)
Иначе за вчера (а и за Малайзия) - доколкото знам, при Ферари няма никакви нововъведения (освен промяната на пода де), което не е така за МакЛарън.
Според мен истинската борба ще почне от следващото състезание (т.е. Барселона), където най-вероятно ще се появявят основните модификации на колите за през сезона.
А за състезанието вчера - много яко състезание беше, изкефих се. Особено на изпреварванията на Фисикела - Баричело (това беше според мен изпреварване за учебник), Трули - Фисикела, Ковалайнен (е на тоя завой не вервах че може да се изпреварва), а и това на Хайдфелд. Ама човекът на състезанието според мен беше Култи - тоя просто изпреварваше като обезумял - дори не се бавеше и с обиколка като настигнеше някого - просто на следващия завой го изпреварваше :-)))



Тема Re: А дали...нови [re: El Capitan]  
Автор R_ed (to the backbone)
Публикувано16.04.07 17:50



През последните няколко сезона в мерцедес тръбяха надлъж и шир, че няма да толерират един от двамата си пилоти. Но те така и не бяха близо до шампионската титла! Сега имат очоваден прогрес и ще ми е интересно да видя, дали пък няма да променят тактиката и да "назначат" първи и втори ?
В следващите 1-2 старта ще си проличи!
Във ферари този въпрос също не е кристално ясен - Филипе има повече "стаж" в отбора, но пък Райко има повече точки. Очаквах, че на финландеца ще му трябват повече стартове да "свикне" с колата, но той показа, че може да печели с нея.


"Ами аз, ...такова..., нали за ... следващия път...?"



Тема Re: А дали...нови [re: Vladi]  
Автор R_ed (to the backbone)
Публикувано16.04.07 17:53



Култи наистина беше в стихията си!

"Нищо не съм писал. Устно беше!"



Тема Re: А дали...нови [re: R_ed]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 19:19



ти май не гледаш форумлата, а само я коментираш. хамилтън през цялото време изпреварва други състезатели. в неговия случай не става въпрос за "пазене" на второто място, както се случваше с алонсо в предходни години.



Тема Re: А дали...нови [re: R_ed]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 19:23



R_ed,

правото за първото място или за равно третиране в отбора се "взима", и хамилтън показа как може да стане това.



Тема Абсолютнонови [re: cиcи]  
Автор MA3HbO (преебан)
Публикувано16.04.07 19:25



Вчера се скъса да изпреварва.... направо се разцепи...
И аз да бех там и мене сигурно щеше да ме изпревари.

Момчето е добро спор нема... Ама така като му натрупат на некой големите надежди и си ебава майката.



Тема Re: Абсолютнонови [re: MA3HbO]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 19:34



какво искаш, натискаше до край, и не е карал скучно, както едни други пилоти



Тема Re: А дали...нови [re: cиcи]  
Автор R_ed (to the backbone)
Публикувано16.04.07 20:00



Ми да, решението за първи пилот или за равно третиране в отбора се "взима", ... на много по-високо място от седалката на пилота! И на Хамилтън му показаха как може да стане това - още в първия старт, когато го викнаха в бокса да сменя гуми и зарежда в Австралия...
Но защо ли ти го казвам? Ти нали гледаш формулата...



"Брат'чед, само на ей т'ва цигу-мигу няма да мога да се науча!"




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.