Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:31 01.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема "Стани богат" снощи...нови  
АвторEl Capitan (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 14:26



Хехехеее.....гледах и си мислех как ако бехме там повечето от тук пишещите щехме да сме с по 100 бимберици напред.

Въпроса за 100 К беше следния:Знамето на коя страна беше намерено в болида на Аиртон Сена след катастрофата на Имола при която той загина?

Ебимумамата що мен не ми се падне такова нещо!



Да има некой тука къде да му требват варианти или джокери?



Тема Re: "Стани богат" снощи...нови [re: El Capitan]  
Автор Vladi (татко)
Публикувано23.01.07 15:10



Аре са... нормално е да питат поп такова нещо за сто бинки. Виж, ако тебе те питат кой е третия ученик на христос, дето му е седял отлево на тайната вечеря и му е държал чашата с уиски, ше отговориш ли толкоз бързо, както би отговорил попеску?



Тема Re: "Стани богат" снощи...нови [re: El Capitan]  
Автор Vladi (татко)
Публикувано23.01.07 15:12



Бтв. имаше неколко въпроса за 50 хиляди, дето аз ше ги отговоря дори да спя, ама повечето хора оттука ще се затруднят сериозно (примерно в кое съзвездие се намира ракообразната мъглявина или пък къде са кацнали армстронг и олдрин)



Тема Re: "Стани богат" снощи...нови [re: Vladi]  
АвторEl Capitan (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 15:24



Е аре са,аз за тея си пазя джокера "Обади се на Вейдъра"
То реално погледнато къвто и въпрос да ти зададат тоя жокер е еквивалента на водородна бомба-нема нещо къде да му се опре





Тема Re: "Стани богат" снощи...нови [re: Vladi]  
АвторEl Capitan (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 15:25



Па аз тея ги знам наизуст бе-тва Петър,тва Лука,Климент,Наум,Ангеларий,нема проблем,елате повече





Тема Re: "Стани богат" снощи...нови [re: El Capitan]  
Автор HБ3Модератор ()
Публикувано23.01.07 16:14



Кой е играл снощи за сто бона ?

"samoazsiznam (17:6)" И аз , и аз !


Тема Re: "Стани богат" снощи...нови [re: HБ3]  
АвторEl Capitan (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 16:24



В момента правят неква игра на шампионите досега-тея дет са стигнали най-далече в досегашните игри,щот предаването спира,та прощални серии вървят.

Снощи игра един пич-свещеник некакъв,мноо благ който в предишното си участие отвори въпрос за 100 бона,обаче си тръгна с 50 щото се отказа.

Та снощи се издъни на 25 К обаче му позволиха да отвори въпроса за 100 К и ако беше отговорил правилно му даваха още 7 К към трите сигурни така че си тръгваше с 10 К общо.

Обаче мноо ясно той каза Аржентина понеже Сена бил бразилец и блабла и аз умрех от смех.



Тема Re: "Стани богат" снощи... [re: El Capitan]  
Автор HБ3Модератор ()
Публикувано23.01.07 16:28



каза Аржентина , защото Сена бил Бразилец ???????????????????????

Все едно кви боксерки носи Бербатов - ми сини , щото той е от цска , ама въпроса е за сто хиляди и требва да има неква уловка ...

"samoazsiznam (17:6)" И аз , и аз !


Тема Re: "Стани богат" снощи...нови [re: HБ3]  
АвторEl Capitan (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 16:49



Ми да,мислеше си че има неква игра Аржентина-Бразилия и се плъзна по тая плоскост.
Реално погледнато обаче дори малко от малко да си светнат на Ф1 и да си спомниш че тогава Сена караше английска кола с френски двигател (квито бяха другите две възможности),пак моеше да се объркаш ако се опиташ да разсъждаваш логично.
Просто тва беше въпрос на който нема как да отговориш ако не знаеш фактите.



Тема Re: "Стани богат" снощи...нови [re: El Capitan]  
Автор Shokou_io_kurayami (НейноВисочество)
Публикувано23.01.07 17:24



хехе
а в тукашният варянт на туй нещо

един доста добър като издрапа до въпроса за 500 000 GBP и като му го праснаха "Кое от следните е склуптура на Лизип?" направо съм пищяла егати лесният въпрос а оня се отказа ..... гаранция, че ако бях там няма да ме питат нищо подобно

DON’T GET ANGRY … GET EVEN


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.