Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:18 03.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Айдеее!нови  
Автор Beнko (НевЕрващ)
Публикувано18.01.07 14:49





Новият болид на Фернандо Алонсо с авария

Абе като ви разправям, че тия мерцедеси не стават, вие: "Кими бил карък", "Кими бил пиянде" и нам кво си.

П.П.
То и Кими ще го видим скоро надявам се.




Тема Re: Айдеее!нови [re: Beнko]  
Автор Andy. (Кръстник)
Публикувано18.01.07 15:45



Глупости!
Имало е изтичане на масло, което след пет минути е било оправено и тестът си е продължил нормално.
Пробвай пак!



Тема Успокои ме!нови [re: Andy.]  
Автор Beнko (НевЕрващ)
Публикувано18.01.07 15:55



Аз си мислех, че нещо с колата не е било наред, а то имало изтичане на масло. Предполагам от варела в дъното на бокса.



А и 5 мин. какво са за една кола от Ф1?

Пробвай пак!




Тема Re: Успокои ме!нови [re: Beнko]  
Автор DingМодератор (The New GEN)
Публикувано18.01.07 19:30



Ами я да видим, начи от осем часа , които имат за тестване на колата , пет минути са 1.04% .
В съотношение с едно реално състезание с влизане в бокса вместо десет секунди щяха да престоят десет минути и един процент отгоре , начи 10 секунди и една стотна. други въпроси ?

"samoazsiznam (17:6)" И аз , и аз !


Тема Re: Успокои ме!нови [re: Ding]  
Автор DingМодератор (The New GEN)
Публикувано18.01.07 19:32



а
забравих
кими си е пиянде и едниственото, което го спасяваше досега , бяха разни полу пилоти за съотборници : Монтоя ?! , Култард (уот дъ фък !???). Не че Маса е пилот( той е от много популярно котило бразилки гейчета) , но ако не му набутат на Райконен статут номер едно , не го виждам другаде освен под масата и в локва от стомашни сокове и Мери Джейн.

"samoazsiznam (17:6)" И аз , и аз !


Тема Re: Успокои ме!нови [re: Ding]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано19.01.07 01:18



кими си е пиянде..., полу пилоти за съотборници : Монтоя ?! , Култард..., Не че Маса е пилот

За протокола да попитам: А кой все пак е пилот?

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Успокои ме!нови [re: Ding]  
Автор Vladi (татко)
Публикувано19.01.07 09:30



С тая разлика, че не са го оправили за пет минути, а за около час по мои сведения.
Бтв. тия минути за оправяне на проблем са си минути за оправяне на проблем, не са проценти, тъй че дори да го оправят за пет минути, те тия пет минути ше си ги излежат в бокса, т.е. 3-4 обиколки назад :-)

Редактирано от Vladi на 19.01.07 09:32.



Тема Още повече ме успокои!нови [re: Ding]  
АвторBeнko (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 09:50



А ако бяха имали 18 часа за тестане, съвсем щях да съм спокоен!



Ми тъй де! Че това са си някакви 0.43%

Само това с едната стотна не го разбрах. Защо сравняваш 8-те часа тестове с десетсекундно влизане в бокса, а не с цяло състезание? Защото ако го беше сравнил с цяло състезание от час и половина, трябваше да стоят в бокса цяла минута повече ли?
Ами оня ревльо Алонсо за 1 минута ще се оваля в плюнки по съотборници, екип, инженери, менажери и знам ли още по кого бе!



Тема Re: Успокои ме!нови [re: naja_haje]  
АвторLord Vader (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 10:58



За протокола да попитам: А кой все пак е пилот?

Едно време имаше един доста зрелищен пилот - Юкио Катаяма. Определено имаше заложби, но в повечето случаи отпадаше тихо, незабележимо и скромно. Някакси липсваше агресивността, желанието да се покаже, и да участва в инциденти, така ярко забележимо в пилоти с мащабен размах, като Монтоя и Вилньов например ... Смятам че това е и основната причина да не успее да се наложи в света на високите скорости.



Тема Re: Още повече ме успокои!нови [re: Beнko]  
АвторLord Vader (Нерегистриран)
Публикувано19.01.07 11:05



Налице е таен фераристки план за неутрализирането на Алонсо. Подпомогнати от Рон Денис, злите тайни агенти на Скудерията дирижират привличането му в отбора на (черно-червено)сребърните "стрели", за да пречупят таланта му и да го накарат да се пропие. Това е Фаза 2 от плана. Фаза 1 се състоеше в деградирането на Кими и отстраняването му от борбата. Според Фаза 3 през 2008ма масонско-еврейско-арабският агент Шумахер ще се завърне в спорта и ще стане безапелационен 20-кратен шампион. Това е информация, издирена и изкопчена борбено от самата Валя Ахчиева. Не вярвайте на това което казват и ви показват. То е за замазване на очите. На Луната има изградена антигравитационна писта и там се състезават със супер развити технически болиди. ФИА крие!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.