Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:34 29.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Галфона пак голяма радост на подарената му побнови [re: ak1O1]  
Автор Tony Stewart (2xChamp)
Публикувано31.05.06 16:56







Тема Re: Галфона пак голяма радост на подарената му побнови [re: Jair]  
Автор ak1O1 (:-)
Публикувано31.05.06 17:01



Ти пак теоритизираш ако това ако онова .



Тема Re: Галфона пак голяма радост на подарената му побнови [re: ak1O1]  
Автор lnFiaWeTrustМодератор ()
Публикувано31.05.06 17:03



ПО КОЯ ТОЧКА/И ОТ ПРАВИЛНИКА , МИШЛЕН СА НАРУШИЛИ ПРАВИЛАТА ?
ще получа ли скоро отговор на този мой , толкоз прост въпрос ?
или викаш и аз много теорезирам нещата , важното е че бриджстоун и шумахер са върха , а останалите да го духат ?

watch out for that ax, T-Bag!!!


Тема Re: Галфона пак голяма радост на подарената му побнови [re: ak1O1]  
Автор Jair ()
Публикувано31.05.06 17:04



добре, пак да почнем отначало
твърдиш, че единствената причина сащ 2005 да е такъв фарс е понеже отборите с мишлен ги е било страх да не ги победи ферари??



Тема Re: Галфона пак голяма радост на подарената му побнови [re: Jair]  
Автор Lord Vader (one man army)
Публикувано31.05.06 17:18



тука почна да мирише вече на мазохизъм ...



Тема Re: Галфона пак голяма радост на подарената му побнови [re: Jair]  
Автор VooDooMaN (Шампион Оле!)
Публикувано31.05.06 17:30



Виж са, чети внимателно постовете и ми покажи къде имам смешни аргументи. Не аз насочих темата към Индианаполис, някой направи сравнение между наказанието от последното състезание и Индианаполис. Тука всеки се насира да пише, не чете какво са писали другите и накрая заключава, че другите пишат глупости. Аз казвам едно, отговарят ми по съвсем друга проблематика и после аз съм пишел глупости. Но е така - винаги ще се плюе по най-добрите, било то Левски или Шумахер .



Тема Re: Галфона пак голяма радост на подарената му побнови [re: VooDooMaN]  
Автор Jair ()
Публикувано31.05.06 17:51



немаш проблеми:

Чакай малко сега, миналата година отборчетата с определена марка гуми решиха да бойкотират, защото (забележете!) в едно единствено състезание гумите на конкурентите бяха по-добри.
Това е най-височайшата глупост в темата, всичко останало мисля бледнее


Защо пилотите с Бриджестоун като имаха проблеми караха по-бавно, а тези с Мишлен като имаха един-единствен път бойкотираха? Ставаше дума за един завой, ми да влизат по-полека.

стана дума, че бриджстоун никога не са имали проблеми със сигурността, и ако намериш аналогична ситуация за бриджстоун при която състезанието се е провело, като пилотите с бриджстоун са карали по-бавно ще съм ти благодарен. Ако не можеш - значи говориш глупости.
Защо не може да се влиза в завоя по-бавно също беше споменато, ето тук можеш да намериш и подробни обяснения от пилотите:
http://www.grandprix.com/ns/ns15127.html
Накрая можеш да видиш и какво би направил твоя идол при подобна ситуация.
Ако продължаваш да твърдиш, че е можело да се влиза с по-малка скорост - говориш глупости.


Наистина е редно ако Мишлен имат проблеми да не се провежда състезание, в противен случай би се случило немислимото - победа на пилот с Бриджестоун.
Повторение на глупост номер 1 - за всеки случай да изключи възможността да си се объркал по-нагоре:) Бриджстоун имат едно кило победи над Мишлен, защо си мислиш че точно за това мишлен бойкотират, особено в сезон в който са с класа по-добри. Като прегледаш времената от тренировки и квалификации от преди това за никаква доминация на бриджстоун не става въпрос - следователно говориш глупости.

Въпросът беше в това как Ферари се радвали на незаслужената победа - да, отборите с Мишлен се опитаха да изтарат така нещата като отказаха да участват. Иначе няма проблеми - дори всеки път да се прибират в бокса след първата обиколка няма проблеми спрямо правилата . Едно от етичните правила е да признаваш, че си по-слаб когато си.
Признаха, че проблема е в тях няколко пъти, дори предложиха отборите с мишлен да не взимат точки ако се приеме предложението за шикана. Удара който нанесе това състеание върху имиджа и върху банковите сметки на Мишлен е доста по-сериозен от това Бриджстоун да ги бие в едно състезание. Ако твърдиш противното говориш глупости.

Ситуацията беше яко преебана, тъпото е че от нея се опитаха да се изкарат дивиденти.
Ако твърдиш, че мишлен или отборите с мишлен са изкарали дивиденти от тая ситуация посочи ги кои са. Иначе говориш глупости.


така, мисля че бях достатъчно изчерпателен и отговарям директно с поставената от теб проблематика, като съм прочел какво си написал и всичко така както го пожела



Тема Re: Галфона пак голяма радост на подарената му побнови [re: VooDooMaN]  
Автор V-Shokou io kurayami (НейноВисочество)
Публикувано31.05.06 17:59



ммммм продължавай да ми доказваш колко бях права много обичам така

и по отношение на оня случай с отборите на Бриджстоун .... единият от отборите беше накаран насила от Ферари да участва после човека даже си продаде отбора да не споменавам имена

Men will sooner forget the death of their fathers then the loss of their property


Тема Re: Галфона пак голяма радост на подарената му побнови [re: Jair]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано31.05.06 18:17



така, мисля че бях достатъчно изчерпателен и отговарям директно с поставената от теб проблематика, като съм прочел какво си написал и всичко така както го пожела

Дорбо дете, браво :)

П.С. А за "Левски" що нищо не си казал, а :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Галфона пак голяма радост на подарената му побнови [re: naja_haje]  
Автор Jair ()
Публикувано31.05.06 18:20



Кур за Лефски, тва и децата го знаят, за тва :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.