Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:33 22.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: 3имaтa ни изнeнaдa!]  
Автор Patti Smith (rockNroll star)
Публикувано18.12.05 21:13



Отговорих ти на въпроса, ама ти сега щото си глупав и няма да го прочетеш:)

Baby was a black sheep,baby was a whore...


Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: Lord Vader]  
Автор 3имaтa ни изнeнaдa! (!Champions!)
Публикувано18.12.05 21:15



що отбягваш отговора?:))

абе олмаши е някаква издънка на дървото на живота, клон без листа дето и ска да си намери място в света, ама нещо не му се отдава, няма кво да се занимаваш просто, жалко че на някой хора са им нужни две години за да го разберат:(



Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: Patti Smith]  
Автор 3имaтa ни изнeнaдa! (!Champions!)
Публикувано18.12.05 21:18



и видях го, по-интересното е, защо си мислиш че знаеш, напротив, нищо не знаеш, вярваш на това, което някой ти каже, винаги, от къде знаеш, че тоя някой не те лъже, примерно мен си ме виждал еди път през живота си, от къде не знаеш, че не съм изпратил малкия си брат, а сега всички с които си говориш за мен не те лъжат, че аз съм малък и дребен?
просто си жалък, цялата информация за света, която получаваш минава през монитора ти, интересуваш се от едикоисихора, като разпитваш част от тях за друга част от тях и обратното, това е смешното:) целия дир ти се присмива зад и пред гърба, представям си когато си болен или те няма на лекции как се заливат всички от смях по катедрите колко си жалък:)



Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: Patti Smith]  
Автор Lord Vader (one man army)
Публикувано18.12.05 21:18



Ти си знаеш. Аз казах каквото имах за казване.

I didn't join the Dark Side. The Dark Side joined me.


Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: 3имaтa ни изнeнaдa!]  
Автор Patti Smith (rockNroll star)
Публикувано18.12.05 21:19



Ех, най-обичам шестнайсеттгодишните психолози, учещи в техникум, това е уникален животински вид, малко на борй представители, ама адски витални:)

Baby was a black sheep,baby was a whore...


Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: 3имaтa ни изнeнaдa!]  
Автор Lord Vader (one man army)
Публикувано18.12.05 21:23



малък и дребен хахаха не порасна ли вече бе

I didn't join the Dark Side. The Dark Side joined me.


Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: 3имaтa ни изнeнaдa!]  
Автор Patti Smith (rockNroll star)
Публикувано18.12.05 21:23



Знам защото си говорих с нея точно преди да тръгне?:)


Възможно е да ми се присмиват зад гърба, то и аз ви се присмивам, но в лицето:) Виж, веднъж вече обясних, че от целия дир, ме вълнуват 2-3 души, защо ме караш да се повтарям? Съжалявам, че не си между тях, съжалявам че намирам за педерастки изцепките ти от рода на "обичам те" слава богу че престанха:)

Baby was a black sheep,baby was a whore...


Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: Patti Smith]  
Автор 3имaтa ни изнeнaдa! (!Champions!)
Публикувано18.12.05 21:27



първо, това дали уча в техникум, частна гимнация или гимназия няма никакво значение, решил съм да уча в техникум за да не се занимавам 5 години с отсъствията си, просто в техникум по-лесно се извиняват и е по-весело да се бъзикаш с учителите, защото не са олигофрени. можех да влезна в няколко "елитни" гимназии, които нямаше да ми дадат нищо повече, абе днеска що се паля толкова много, междудругото сънувах, че правя торта с лея
второ, достатъчно добре те познавам, за да те психологизирам, тоест това определение мжое да даде всеки, който и половин час си е говорил с теб, като ти чуе основните възгледи за живота, мама и тате:)
и трето, на последно място, не съм на шестнайсе, явно страдаш, от как се казваше тая болест, някво немско име беше, забравих го...


... аа алцхаймер



Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: Lord Vader]  
Автор 3имaтa ни изнeнaдa! (!Champions!)
Публикувано18.12.05 21:28



Порастнах бе, ама той няма как да го знае, тъй като не се е вижда лс жив човек през последните няколко месеца:)



Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: 3имaтa ни изнeнaдa!]  
Автор Lord Vader (one man army)
Публикувано18.12.05 21:29



Абе не ми е проблема Олмаши в частност. Ядосах се на това, че едни хора дойдоха и почнаха да обиждат други хора. Казаха, че "другите" направили нещо много лошо и те били в правото си да ги псуват. Но по тази логика всеки може да каже че е действал така в отговор на нещо друго което на него са му направили. И така няма да му излезе края да се връщаме назад да разнищваме.

Особено пък се дразня да гледам как се нападат хора които преди съм виждал да седят на една маса.

I didn't join the Dark Side. The Dark Side joined me.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.