Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:58 17.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: Patti Smith]  
Автор kenny mccormick (ninja)
Публикувано19.12.05 01:26



олмаши ти си един от най-изпадналите юзъри в тоя дир и винаги си бил мишена на ебавки.



Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: Patti Smith]  
Автор vogelfrei ((...) болен.)
Публикувано19.12.05 01:26



хубав въпрос

В отговор на:

This hypermodern society with its hypertext structure generates hyperplaces. These hyperplaces are first of all spaces with n dimensions; for instance, places where individuals can, if they want, practise different activities quasi simultaneously in multiple social fields, and with the people they have chosen to be with, whether they are actually or virtually present. The hyperplace is a potential space, with multiple physical and social dimensions, which offers individuals possibilities for practical and relational choices.




навярно ти си подобен модерен експеримент, дотолкова погълнат от тъждеството на съществуващо и преживяно (т.е. външно наблюдаемо, като репортаж), че си преобърнал целия модел на възприятие на фактите - и в такъв смисъл комерсиалната форма, която остава след тях е не просто опаковка, а фундамент на онова, което е - значи ти вършиш нещо не спрямо порива към него, а спрямо очакването за по-вълнуващо и разлагащо се зрелище в следствие на реакцията от него. При този модел имаш предимството да боравиш спокойно с остатъчната стойност, като собствен уж героичен избор... и никой не подозира, че ти не би стигнал до тази стойност, ако тя не беше единствената ти цел. накратко: лицемерието е най-интересната компресия на двуличността-факт, а твоето джазово лъжеотричане от това е белег за хипермодерност

пп ако не прочетеш горното, със същия смисъл да спомена, че е приятно сред толкова глухо отчуждени да се намери някой, който казва: "аз съм отчужден" :)


Emphatic lonely soul...

Тема кратък реферат на тема едно Олмашинови [re: Patti Smith]  
Автор 7h3\/O1(3()f|)3fnd3rМодератор ($2 winner)
Публикувано19.12.05 10:34



първо разбрахме че е клиничен лъжец. почна се с това че дори не ме помнил, но пък цяла неделя прекара да убеждава куцо и сакато колко велик е той и колко нещастни сме ние
второ шестак. сигурно са го изгръбвали брататя му шопи в онова село металург ,рудник или как там се казваше ? ааа сетих се бе Въглещеник. те там по принцип са си малко чепати хора , а живота по рудниците със сигурност ги е направил по-злобни. представям си какви проблеми може да е имало едно умствено надарено момче , като Олмаши. последвалата апатия , комплекси и психологични разстройства са именно точно резултат на тежко детство
трето. комплексар. казват че българина е един от най-умните хора народи в света. за това въобще не съм сигурен , но съм сигурен че в дир.бг умствениото ниво е над средното за страната. никой , никъде не се е съмнявал че Олмаши е умен. само че е жалък комплексар . (виж точка две) . защо ли ? ами защото навсекъде си мъкне комплексите и дължи да обяснява( не да показва, да обяснава ) колко разбираш ли е интлегинтен той. Ами в тази тема виждам поне още двама на неговото умствено равнище , ако не и с по-висок коефицент - Фогела(който чак преди седмица на колко години е всъщност) и Петльо(дето не му личи винаги , щото се лигави , ава в това му е чара). Та въпросните двама контрапримера редовно им чета мненията и за толко звреме нито веднъж не съм видял , няко йда се изкарва повече от останалите. но светилото на пернишкия интелиектуален елит е друга работа. за толкова години съм го чел точно два пъти(ако греша моля поправете ме) , веднъж в шпаньол и сега в тази тема. Ако се направи разбор на казаното от него : 10 пъти споменава колко е умен. 15 пъти другите колко са тъпи. 6 пъти колко не му пука за мнението на останалите (да бе да хихиххи, ние ти верваме бе)
4то . отчаян интернетаджия(маниак) човек който е преживял тежко детство , имам ного комплекси но е надарен умствено открива в един момент интернета. рано или късно попада в дир.бг, където вижда че може да покаже своя интелект без да е нужен пряк контакт с участника от другата страна. за една много комплексирана и леко антисоциална личност това е идеалната възможност за водене на някакъв социален живот, към който всеки хомосапиенс и хомоперникус се стремят. разбира се въпросното Олмаши отрича, че влиза често в нета. това че вчера цял ден е седял за да се обяснява с разни хора дето не го понасят и нещат и грам работа да си имат с него е отделен въпрос. това че преди време стоеше и като поъркан чакаше да получи отговор от члена , за да го "затапи " за пореден път , той не го брои. официално Олмаши е голяма работа, плейбой , чат пат влиза само да прочете нещо ново от света на Науката и познанието и да си чекне пощата. неофициално , той не би знаел какво да прави ако остане и един час без нет. но никога не би признал подобна слабост. той е голяма работа. не като тези отчаяни чатъри с които спори им налива акъл денонощно в дира.
5. психопат
както вече разяснихме по-горе леко го бие социопатия , но виж психопат си е от класа. тъй като въпросното олмаши си позволи да изнася малко или много лична инфо и да квалифицира потребители , ни еще си позволим тази волнсот също. човек който в кино , не гледа филм, а те гледа втренчено в продължение на часове , за да изучава как ти реагираш на филма се нарича с една единствена дума - ПСИХОПАТ! толкоз по въпроса
6. обидчив. както вече разяснихме в по-горните точки Олмашито е комбинация от комплекси , интелект и социопатизъм. в интернета той иска да лъсне като King of the Flame,този над другите , овчаря . (като цяло тези опити леко му куцат, но да не го комплексираме излишно , ще му спестим навлизането в подробности )Олмашито е човек който иска всички да му се възхищават , всички да му ръкопляскат и да признават- "ееех че е умен този , а ние колко сме тъпи , тъпи тъпи ". което го прави изключително лесна мишена за разни хиени като Кенито . така че моля ви. помогнете на Олмашито и го пазете далеч от изверги като споменатия вече Кени. (иначе може да се стигне до тежка маниакална депресия и самоубийство-човеко е умен, сигурен съм че знае как да си прележе вените или най-малкото ще го намери в уикипедията)
7. Бъдещето на Олмаши.
той гордо се е запътил по пътя на Велики личности , единия виден десидент в Швеция , а другия собственик на ОГРОМНА верига магазини за продажби на автомобилни части .

В резултат на изказаното досега му се препоръчва ходене при професионалист и участие в анонимна група "неуспелите да влезат в МЕНСА , ама за еднабройка разбираш ли "
второ. въпросното Олмаши ще бъде баннато от настоящия клуб заради конфликти и флейм в нерагламентирани от правилника на клуба рамки. Всяко понататънши опити на Олмаши да се меси с делата на този клуб или на пишещия тази тема , ще бъдат наказани със съответните мерки(кратка консултация клуб Прогнози ) . наказанието ще включва персонално юзъра потребител на дир.бг Олмаши и няма да засяга пряко други популярни клубове в дир.бг.
заключителна препоръка. Предлага му се едномесечна медитация по въпроса в клуб Шпаньол. Едно изключително уважавано от мен място , където съм убеден той ще намери небоходимата подкрепа и ще преоткрие себе си в една чисто нова светлина.(3)


Плюя на хора , които не флудят



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.