Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:30 22.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: Patti Smith]  
Автор 3имaтa ни изнeнaдa! (!Champions!)
Публикувано18.12.05 21:31



ами да, каква ти е гарацията, че не те е излъгала, абе, честно ти някъв идиот ли си, плащат ти за да ти правят изследвания, да тичаш в лабиринт и такива неща?

само 2-3 човека те вълнуват, абе разправяше, че само един човек те вълнува изобщо, как така си променяш мнението, ти си някъв пубертет, от там са пъпките!
ми на педераст - с педерастки изцепки:)



Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: Lord Vader]  
Автор 3имaтa ни изнeнaдa! (!Champions!)
Публикувано18.12.05 21:33



абе, да, тъпо е, седят на една маса, пият, ядат, абе члене, прати му онова на сянки да види за какво става дума, че аз излезнах от кюто и за мейджъра, и за олмаши ще разбере:)



Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: 3имaтa ни изнeнaдa!]  
Автор Patti Smith (rockNroll star)
Публикувано18.12.05 21:34



Ех да, убеден съм че и в харвард може да учиш ако искаш, добре защо тогава преди около една година ми се оплакваше колко си глупав или ъъ неинтелигентен и се налагаше да те успокоявам,ам?:) Или пак си се шегувал, добра шега:)

Второ, не ме познаваш, защо не си набиете в тъпите глави, че никойн е познава никого, хората за да се научат да сглобяват работещи миксери, които се състоят от колко там части им трябват 4 години да се научат, докато хората видите ли може да иг анализираме и без никаква предварителна подготовка:)
И копеле, дали са на 16, 17 или 13 е ирелевантно:) само хлапетата се засягат когато някой им сбърка годините, а за това става дума в случая, че си хлапе някакво, което кара тежък пубертет, дано поне пъпки нямаш много:)

Baby was a black sheep,baby was a whore...


Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: Lord Vader]  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано18.12.05 21:38



Точно така, бате.
А сега му го обясни същото на Члена директно, ако му се пишеш приятел.

И още нещо: като не си в час със ситуация се ограничавай в такива коментари - не, че нещо, ама сам виждаш как се подемат нови микро-спорчета ...

айде със здраве






Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: Patti Smith]  
Автор 3имaтa ни изнeнaдa! (!Champions!)
Публикувано18.12.05 21:39



преди месец и нещо ти през ред ми се оплакваше като те бъзиках, че си една-две години отгоре, смешник:)
уж никой никого не познава, а непрекъснато твърдиш, че познаваш мен, или м или к или р... жалък си, за тва целия свят ти се присмива:)



Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: 3имaтa ни изнeнaдa!]  
Автор Meйджъp™ (пън)
Публикувано18.12.05 21:41



Бате, като ги говориш тези неща и си верваш, не се ли усещаш, че си бетер олмаши...






Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: Meйджъp™]  
Автор Lord Vader (one man army)
Публикувано18.12.05 21:44



Вече написах, че лично за себе си смятам, че съм достатъчно в час. И още съм на тази позиция. Но както вече казах, мисля да спра дотук.

I didn't join the Dark Side. The Dark Side joined me.


Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: Meйджъp™]  
Автор 3имaтa ни изнeнaдa! (!Champions!)
Публикувано18.12.05 21:44



че не е ли така? човек без личен живот си е това, клон без листа. живее си вкъщи на гърба на двама възрастни заблудени хора, как да не това, дето ти разправям?



Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: Lord Vader]  
Автор 3имaтa ни изнeнaдa! (!Champions!)
Публикувано18.12.05 21:45



що,б е, бате, трупай мнения, гледам си назад



Тема Re: ЧЛЕНЕнови [re: 3имaтa ни изнeнaдa!]  
Автор Patti Smith (rockNroll star)
Публикувано18.12.05 21:49



Никога не съм твърдял, че те познавам, в смисъл когато знаеш разписанието на влаковете ти не разбираш нищо от отва ка кфункционират влаковете, но винаги знаеш кога ще дойдат:)

Baby was a black sheep,baby was a whore...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.