Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:26 25.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема 75 кинта, 6 коли и един изгубен деннови  
Автор Balleta (Made in USA)
Публикувано20.06.05 06:27



Thank You Бърни, тоталитарно идиотче.
Също така, 200 000 видяха за пореден път как може да си по-бърз от Шумахер през цялото време и да завършиш след него, ако се казваш ... Баричело.
След дъжда прецакал Кими през 2003 мислех, че по-ошо не може да се случи на Инди , но ей го уви, гледах най-уникално тъпото представление (не състезание) във Формула 1 за всички времена. Е по тъпа неделя не можеше да има.
Затриха тотално Формула 1. След като гумите на 7 тима са тотално объркани в сплавта от Мишлин, и тотално опасни за пилотите, Бърни му е през оная работа. Да, ако тима беше един и се казваше Ферари, ситуацията щеше да е друга. Е Бърни, да го духаш
На всички Фераристи, ЧЕСТИТА ПОБЕДА

MADRIDISTA

Тема Re: 75 кинта, 6 коли и един изгубен деннови [re: Balleta]  
Автор Lord Vader (тъмен бог)
Публикувано20.06.05 08:43



Абе чук, кво са ти виновни ферари за бакиите мишленови ...

The Emperor is not as forgiving as I am.


Тема Re: 75 кинта, 6 коли и един изгубен деннови [re: Lord Vader]  
Авторxмм (Нерегистриран)
Публикувано20.06.05 09:19



Павлов е виновен!



Тема Re: 75 кинта, 6 коли и един изгубен деннови [re: Balleta]  
Автор Vladi (съпруг)
Публикувано20.06.05 09:46



Точно на Бърни съвсем не му е през оная работа.
Обаче се видя, че на седмина шефове на отбори (плюс още един) изобщо не ги е еня за състезанията, а само за политиката и нищо друго.
Щото им бяха предложени 3 решения, всичките достатъчно безопасни, но те пожелаха да си играят на шефове...


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: 75 кинта, 6 коли и един изгубен деннови [re: Vladi]  
Автор Dorian Gray (Crazy Dude)
Публикувано20.06.05 11:34



На мен ми се струва че Барни не знаеше че отборите ще бойкотират състезанието и за това беше такъв пич на решетката преди старта. Представям си как му се е стъмнило след загряващата



Тема Какви решения бе батенови [re: Vladi]  
Автор Balleta (Made in USA)
Публикувано20.06.05 14:32



Мишлин гарантират не повече от 10-на обиколки с обърканата пратка гуми преди те да изпищят и препоръчват на пилотите да не стартират. Ми естествено бе, летиш с 320км в час, ще се убиваме ли. Какво им пречеше да сменят и сложат нови гуми на всички болиди + тия които карат с Бриджстоун. Баси грешки стават, не е 1 тим, не са 2, не са три, а цели 2/3 от екипите. Имаш близо 200 000 на трибуните и не знам си колко милиона пред ТВ-то, имаш организация от една седмица, имаш идиотски тренировки и квалификации. И на края аз ще им гледам счупените ферарита и минардита, щото някой си там се заинатил. Нагледал съм се през годините на компромиси за Шумахер и Ферари, е веднъж не видях нещо по-различно за останалите. Направиха изчисленията на света за да докажат, че спойлерите на Ферари отпреди 4-5 години не им давали предимство - абе идиоти нали правилник имаше за дебелини и глупости ????
Правиха ми някакви извънземни проекции, как не видиш ли Шумахер печели състезание от бокса по някаква си там Екълстънска проекция по дължината на пистата, а не пресичайки финалната права ???????
Аре стига простотии, че още не съм на себе си.

MADRIDISTA

Тема Сори, че си се минал таканови [re: Balleta]  
Автор Vladi (съпруг)
Публикувано20.06.05 14:39



Преебушка е, нема спор.
Ама пак ше кажа същото - проблема беше на Тойота, не на всички отбори - това и мишлен го казаха. Обаче решиха да го ползват за политика - ебем ги в гъзовете шефски в тоя случай.
И пак ше питам - какъв по-голям компромис от това да си смениш гумите и да отнесеш драйв-тру, вместо дисквалификация?


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Re: Сори, че си се минал таканови [re: Vladi]  
Автор K3AМодератор (WF)
Публикувано20.06.05 15:37



ми вика му се солидарност(да не се бърка със содалитарност)
а аз си мисля че наказанието щеше да е много по-сурово от минаване през бокса. все пак трябва и ферари да бият този сезон нали ? какъв по подходящ момент от това ? да те оставят в дира без купа от догодина. нито един шеф на КЗФИА не би го преживял(КЗФИА , не е Кур За ФИА , а е друго-нещо като МаФИА)

1 Legendary Empires (27:13) 80,693


Тема Re: Сори, че си се минал таканови [re: K3A]  
Автор Vladi (съпруг)
Публикувано20.06.05 15:43



Аре пак - преди години в Бразилия като се късха спойлерите на Заубер, и те не караха, другите що не беха солидарни?
Ама за кво ли ти се връзвам аз на тебе - като си те знам какъв трол си :-)))))

И моеш да си спокоен, вероятността да съм без купа догодина е много много голяма :-)


Coming Back To Life (by Pink Floyd :-)

Тема Малка утеха :)нови [re: Balleta]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано20.06.05 15:54



Meanwhile, the Bridgestone-sponsored Champ Car World Series, rival to Indianapolis’ IRL IndyCar Series, has offered free entry to its next race for all US GP ticket holders.



A man only sees what he wants to see...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.