Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:41 17.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема що триете бенови  
Авторred_clio (Нерегистриран)
Публикувано12.05.05 17:37



Потресен съм от модераторчето,дето ми изтри темата за пенсионирането на НЕМСКИЯ ШВАЙН.Що бряяяяяяяяяяяяяяяяяяя!Или в този клуб всички трябва да прославят само Шумахер?Ами ако е така прекръстете клуба ШУМАХЕР.Лично аз съм фен на Рено!
Айде варете на майната си!



Тема Re: що триете бенови [re: red_clio]  
Автормитю (Нерегистриран)
Публикувано12.05.05 18:12



Ама той не е ли вече пенсионер,защото в последно време нищо не се чува за него,а нали знаеш ,че "губещите коне ги убиват" пардон "пенсионират".



Тема ха ха още едно новоизлюпено фенченови [re: red_clio]  
Автор Skywalker (Luke D'Anakin)
Публикувано13.05.05 00:04



на Рендетата


ще те трият не, ами живи трябва да ги палят такива като теб за богохулство.

Ходи еби сега баба си под мишниците и заспивай.



Тема Re: що триете бенови [re: red_clio]  
Автор Viktor AntonovМодератор (Conceptual D.)
Публикувано13.05.05 08:50



като си толкова отворен ,палячо смешен , първо прочети правилата на клуба.
там е записано "провокации от анонимни смешковци не се приемат". това е един вид компромис между това да бъде затворен клуба за нерегестрирани и това да бъде отворен и за нови потребители. така че като искаш да плюеш по някой пилот и да се конфронтираш с техните фенове , имай доблестта да застанеш като мъж . а не да ми пишеш пет мнения с пет различни ника и да се криеш като плъх от долен лондон



Тема Re: що триете бенови [re: Viktor Antonov]  
Автор red_Clio (Renault fan)
Публикувано13.05.05 09:52



За регистрацията си прав!И понеже не съм ,палячо смешен , и не се крия като плъх от долен лондон се регистрирах и гордо се изправям срещу фенчетата на Мишо-Der Deutsche grosse Schwein!



Тема Re: що триете бенови [re: Viktor Antonov]  
АвторDOMlNATOR (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 10:00



Аз съм възмутен също от този скандал и от непрофесионализма на модератора. Всъщност никъде в правилата на клуба не срещнах "провокации от анонимни смешковци не се приемат", както е написал модератора. Вижда се добре кой кого обижда. Нима регистрацията дава право на някой да обижда или пък да е мъж /бахти правото/ респективно нерегистрираните са путьовци или др. под. Страшна логика няма що!
Ако съм регистриран какво ще разбереш за мен, респективно ако не съм неможеш ли да разбереш доста за мен. Тва са неща, които трябва да са ясни поне на модератора. И в същия тон - като пише с пет различни ника сигурно има 5 различни IP-та или обикаля клубовете като гламав да се дразни с някой. Това ме навежда на мисълта, че е възможно това да се случва и с регистрирани потребители - да драскат с различни никове или ту като регистрирани, ту като нерегистрирани. Ако греша моля поправете ме!
В крайна сметка излиза, че ако си си направил една фалшива регистрация си мъж с правото /от което се възползват повечето/ да обиждаш другите, а ако не си нямаш тази "превилагия". Бахти мъжете са се навъдили!
Аз лично мисля /по принцип за всеки форум/, че личните обиди /към съфорумците/ нямат място тук, но могат да се правят по-свободни коментари /в случая/ за тимове или персони от F1. Всеки има право да харесва или да се дразни от нещо, но ако обидиш някой - това вече е признак на слабост. В този смисъл и аз съм обиждал, но никога първи и винаги в отговор на някои.
Това е мнението ми, пък пиленцето наистина е за пенсия. Да я грабва докато не се е донаакал!




Тема Re: що триете бенови [re: red_Clio]  
Автор Viktor AntonovМодератор (Conceptual D.)
Публикувано13.05.05 10:04



виде ли , не било трудно. а сега си общувай с феновете на Ферари и Шумахер , колкото искаш. без да флудиш разбира се , затова си има отделна тема ..



Тема Re: що триете бенови [re: DOMlNATOR]  
Автор red_Clio (Renault fan)
Публикувано13.05.05 10:14



Абсолютно си прав-това за регистрацията.Е кво сега! Много важно -регистрирах се и кво от това!Направих кефа на модераторчето- да върви да се ................почерпи с една жълта лимонада!Абе да е жив и здрав!И ние покрай него.А относно до заблудените момченца от клуба/фенове на Мишката/ да ходят и да се прегледат на очен доктор и да си сложат предписаните им очила-за да могат да видят истината,че тяхното любимче вече не е това ,което е било.За мое най -голямо удоволствие.



Тема Re: що триете бенови [re: DOMlNATOR]  
Автор Viktor AntonovМодератор (Conceptual D.)
Публикувано13.05.05 11:29



за едно сме съгласни всички. модератора е пълен кухар

През 2003 Демеври месец имаше събрание на всички пишещи тука , на които се гласуваха правилата на клуба( надали го знаеш този факт , тъй като влизаш отскоро ) . на него хората се разделиха на две мнения по следният въпрос - трябва ли клуба да е затворен за нерегнати потребители. едните искаха да бъде затворен , а другите отворен. тъй като гласовете бяха почти разделени по равно решихме компромисен вариант. Провокативни мнения от нерегестрирани или недокозани за клуба участници , да бъдат трити. беше сметнато , че е много лесно да влезеш , да пуснеш едно две , три мнения с някакъв ник , след което да се чупиш и повече да не погледнеш зад себе си. или пък да сменяш никовете си през две минути. Приемаме че , те които си направят труда да се регистрират (отнема около 10 минути) , смятат да отделят малко повече време на форума или да се задържат. тъй като регистрацията е ключ в базата данни и можеш само лесно да си променяш ника. ако искаш да останеш анонимен , трябва яко да си правиш нови регистрации, след това да отидеш в някой друг клуб , да натрупаш около 1000 мнения за 4/6 месеца и след това да се върнеш да флудиш тука , като ни лук ял ни лук мирисъл. сега разбираш защо е направено това деление между регнати и нерегнати ?

бтв познавам всички основно пишещи тука (говоря за регестрираните) , познавам отлично и дублиращите им никове (на тези които имат) , така че като говоря с някой регестриран знам кой е той , както и той знае кой съм аз. нещо което не се отнася за нерегестрираните .....


за последната част на коментара ти съм напълно съгласен. такива са и правилата на клуба. поне такива каквито се опитахме да наложим в през последната калнедрна година. но не се получи. за това в общи линии си я караме по старо му с някои изключения(като това за нерегестрираните).



Тема Re: що триете бенови [re: red_Clio]  
Автор Viktor AntonovМодератор (Conceptual D.)
Публикувано13.05.05 11:30



мерси ти много. получих душевен оргазъм , като се регистрира




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.